Alaus vagis įsidrąsino: savo žygį į parduotuvę vis kartojo
KriminalaiAlaus vagis įsidrąsino: savo žygį į parduotuvę vis kartojo
2017 sausio 20, Penktadienis 10:39

Alaus vagis įsidrąsino: savo žygį į parduotuvę vis kartojo

Alaus vagis įsidrąsino: savo žygį į parduotuvę vis kartojo

Ketvirtadienį nelauktas „pirkėjas" apsilankė Užpaliuose esančioje maisto prekių parduotuvėje. Būdamas neblaivus 48 metų vyras, gyvenantis tame pačiame miestelyje, sėkmingai vogė alų, o ištuštindavęs butelius, į parduotuvę sugrįždavo dar kartą...

Apie įvykdytas vagystes policijos pareigūnai pranešimą gavo sausio 19 dieną. Užpalių miestelyje gyvenantis neblaivus gyventojas (nustatytas girtumas – 1,47 promilės) nusprendė linksmai praleisti dieną besivaišindamas alučiu. Tačiau šio gėrimo neturėjo, o ir kišenėse veikiausiai irgi švilpavo vėjai. Jei organizmas reikalavo alaus, jo žūt būt reikėjo prasimanyti: vyriškis nusprendė užsukti į vietinę maisto prekių parduotuvę. Iš lentynos su prekėmis nugvelbęs 1litro plastikinį alaus butelį „Šturmanas", „pirkėjas" spruko laukan.
Pasisekusi vagystė vyriškį paskatino šį žygį pakartoti: tą pačią dieną jis kelis kartus apsilankė parduotuvėje, iš kurios pagrobė keturis 1 litro plastikinius alaus butelius „Šturmanas" ir vieną tokios pačios talpos „Tornado" butelį.
Įtariamasis, kuris padarė per 5 eurus žalos, buvo sučiuptas pareigūnų ir uždarytas į areštinę.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Švyturys-Utenos alus“: nerimą kelia apsauginių priemonių trūkumas Lietuvoje

  Visoje Lietuvoje įsigaliojus karantinui, šalies gėrimų pramonės lyderis „Švyturys-Utenos alus“ informavo, kad tęsia savo produkcijos gamybą. Organizuojant darbus, įmonėje griežtai laikomasi medikų teikiamų rekomendacijų, ypatingą dėmesį skiriant darbuotojų saugumui, tačiau išaugus apsauginių priemonių paklausai, tenka imtis beprecedenčių žingsnių joms įsigyti. Įmonė neatmeta, kad tai gali turėti įtakos gamybos efektyvumui.

 • Saulės šviesa gamins alų Utenoje

  1 mln. eurų, 3 703 saulės energijos moduliai ir vienas megavatas (MW) elektros energijos per metus. Tai didžiausios Lietuvoje ant pastatų stogų įrengtos saulės elektrinės duomenys. Ji įrengta ant „Švyturys–Utenos alus“ (ŠUA) daryklos Utenoje stogų.

 • Vyko pažintinis turas į „Kalnapilio-Tauro grupės“ alaus daryklą

  Birželio 5-ą dieną Panevėžyje įsikūrusi „Kalnapilio-Tauro grupės" darykla į pažintinę ekskursiją pakvietė žurnalistus iš Panevėžio, Utenos ir Vilniaus.

 • „Švyturio Balto“ įvertinimas – pripažinimas kvietiniam alui

  Kvietinio alaus istorija ypatinga. Pradėtas virti prieš pusę amžiaus Bavarijos žemėse, pamėgtas kilmingųjų, vėliau pamirštas ir beveik išnykęs. Pastaruosius kelis dešimtmečius kvietinis alus Europoje išgyvena savo renesansą. Prie to prisidėjo ir Lietuvos aludariai.

 • Uteniškių kokybės siekiui – dvigubas tarptautinis pripažinimas

  Dvigubą tarptautinį pripažinimą pelnęs alus „Utenos Classic" iliustruoja, kad kruopštus darbas siekiant aukščiausios produkto kokybės gali pelnyti ne tik vietos mėgėjų, bet ir užsienio ekspertų simpatijas. O aludarių kelionė į kokybę nėra tokia paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 • Jubiliejiniam „Švyturio" alui sėkmę atnešė tradicijos

  Sėkmingiausiu nauju 2014 metų produktu paskelbtas „Švyturio" daryklos alus „J. W. Reincke" pelnė alaus mėgėjų simpatijas dėl lengvo harmoningo skonio. „Šis alus ypatingas ne tik dėl savo skonio, bet ir dėl unikalios istorijos, siekiančios aludarystės užuomazgas Lietuvoje", – sakė vyriausioji daryklos aludarė Džuljeta Armonienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:264
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:46784
Šį mėnesį apsilankė:46784
Viso (nuo 2015-02-16):13848346
Šiuo metu naršo:
96
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!