Sugėrovą užmušę vyrai už grotų pasiųsti ilgam
KriminalaiSugėrovą užmušę vyrai už grotų pasiųsti ilgam
2015 spalio 20, Antradienis 14:30

Sugėrovą užmušę vyrai už grotų pasiųsti ilgam

Sugėrovą užmušę vyrai už grotų pasiųsti ilgam

Trijų vyrų išgertuvės Ignalinoje baigėsi tragiškai. Vienas jų buvo žiauriai nužudytas, o kiti du, kuriems Panevėžio apygardos prokurorai buvo pateikę kaltinimus dėl žmogžudystės iš chuliganiškų paskatų, teismo nuosprendžiu turės praleisti keliolika metų už grotų.

Du Ignalinoje gyvenantys giminaičiai, 26 metų R. C. ir 34 metų V. D., teisiamųjų suole atsidūrė dėl šiemet pavasarį įvykdytos žmogžudystės.
Gegužės 17 dieną R. C. savo bute girtavo su laikinai apsistojusiu pusbroliu V. D. Pastarasis, išėjęs ieškoti pinigų alkoholiui, grįžo kartu su šeimininkui nepažįstamu vyriškiu, kuris atsinešė alaus ir burnos skalavimo skysčio. Šiuos „taurius gėrimus" begeriant vyrai susiginčijo.
Kaip teisme teigė abu kaltinamieji, V. D. svečią, kurį iš matymo pažinojo, ėmė mušti išsiaiškinęs, kad jis neva kaltas dėl kadaise nutrūkusios jo draugystės su mergina. Esą, prieš keliolika metų šis ėmė draugauti su V. D. tuometine drauge, todėl pora išsiskyrė.
Vyriškį V. D. mušė ilgai ir žiauriai. Kelis smūgius aukai į galvą sudavė ir buto šeimininkas. Jis teigė supykęs, kad sumuštas vyras krauju ištepliojo kambarį.
Leisgyvį vyriškį sugėrovai ištempė į daugiabučio kiemą ir paliko. Jį pastebėję namo gyventojai iškvietė greitąją, tačiau nuvežtas į ligoninę sumuštasis mirė.
Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad nukentėjusiajam buvo sumuštas visas kūnas, nuo smūgių lūžo keli šonkauliai, todėl jis kentė didelį skausmą, o jo mirties priežastis – galvos trauma.
Panevėžio apygardos teismas spalio 16 dieną pripažino V. D. kaltu dėl itin žiauraus nužudymo iš chuliganiškų paskatų ir skyrė jam laisvės atėmimą 14 metų. R. C. dėl nužudymo iš chuliganiškų paskatų turės nelaisvėje praleisti 12 metų.

Generalinės prokuratūros inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos krašto kūrėja Elena Krivičienė

  Portale udiena.lt pristatome Utenos krašto kūrėjus. Kviečiame aktyviai domėtis jų kūryba ir gyvenimu. Šį kartą kviečiame trumpai susipažinti su audėja Elena Krivičiene. Kviečiame būti aktyviais ir siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Jus dominančius klausimus šiai kūrėjai iki lapkričio 29 dienos, o atsakymus į klausimus pateiksime vėliau.

 • Utenoje kraupus įvykis: nušautas vyriškis, kitas bandė nusišauti

  Vėlų penktadienio vakarą Utenoje, Užpalių gatvės pradžioje, buvo rastas į galvą nušautas 45 metų vyras. Tame pačiame name aptiktas ir, policijos pareigūnų manymu, persišovęs 93-ejų metų senolis. Šalia jo gulėjo mažo kalibro nelegaliai turėtas revolveris. Įtariama, kad tuo pačiu ginklu senolis peršovė ir anūkės vyrą. Senolis buvo išvežtas į Utenos ligoninę, vėliau išgabentas į Vilnių. Jo silpną gyvybę kol kas palaiko reanimacijos medikai.

 • Duris padegęs ir šaudęs vyriškis išvežtas į psichiatrijos ligoninę

  Antradienį, balandžio 11 dieną, 74 metų vyras padegė buvusios sugyventinės duris ir paleidęs seriją guminių kulkų, ne tik sulaukė policijos pareigūnų dėmesio, bet ir buvo išvežtas į Vilniaus psichiatrijos ligoninę.

 • Neramus šeštadienis Utenoje: siautėjo vyrai, nepilnametė pateko į ligoninę

  Praėjusį šeštadienį policijos pareigūnai vyko į šeimas tramdyti įsisiautėjusių mušeikų, o viena alkoholio padauginusi nepilnametė buvo atvežta į ligoninę.

 • Į užsienį vykti žadėjęs anykštėnas dingo be žinios

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Ramūno Kulio, gimusio 1977 metais gruodžio 8 dieną. Jis šių metų liepos 8 dieną paskutinį kartą skambino motinai iš Vilniaus. Žadėjo vykti į užsienį, tačiau nuo to laiko į skambučius neatsiliepia.

 • Drama Utenoje: užuot padėkojęs šeimininkui, jį subadė peiliu ir apiplėšė

  Panevėžio apygardos teisme dėl plėšimo, vagystės ir sunkaus sveikatos sutrikdymo iš savanaudiškų paskatų nuteistas 40-metis uteniškis I. A. Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorė Jelena Sabaliauskienė teismo prašė septynis kartus teistą vyrą pripažinti pavojingu recidyvistu ir pasiųsti ilgiems metams už grotų.

 • Peiliu subadė dvi moteris

  Praėjusį penktadienį Utenoje, Aušros gatvėje, vyriškis peiliu sužalojo savo motiną, kuri dėl patirtų traumų atsidūrė ligoninėje, ir moterį, šiuo metu besigydančią ambulatoriškai.

 • Anūkas sumušė senelį

  Ketvirtadienio vakarą į policijos pareigūnus kreipėsi garbaus amžiaus vyriškis, kuris pranešė, kad nukentėjo nuo savo anūko.
  Apie 20.20 val. Taikos gatvėje neblaivus 24 metų anūkas pakėlė ranką prieš savo 72 metų senelį ir jį sumušė. Agresyviai nusiteikęs jaunuolis sulaikytas.

 • Tiriama milijonus eurų kainuojančio turto pasisavinimo afera Ignalinos AE

  Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai sulaikė, o teismas 10 dienų leido suimti asmenį, kuris, kaip įtariama, bendrininkų grupėje apgaule užvaldė uždaromos Ignalinos atominės elektrinės didelės vertės turtą.

 • Moterį išžaginęs uteniškis jau laisvėje

  Utenos rajone, vienoje kaimo turizmo sodyboje, kur vyko vestuvių puota, pasirodė policininkai. Juos iškvietę žmonės pranešė apie sunkų nusikaltimą – viena šventės viešnia pareiškė buvusi išprievartauta. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – AVPK) pranešimas apie nusikaltimą buvo gautas sekmadienį 9 valandą ryto.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5134
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:18437
Šį mėnesį apsilankė:80244
Viso (nuo 2015-02-16):14347404
Šiuo metu naršo:
75
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!