Šią savaitę žuvo aštuoni žmonės, vienas iš jų – Zarasų rajone
KriminalaiŠią savaitę žuvo aštuoni žmonės, vienas iš jų – Zarasų rajone
2015 kovo 13, Penktadienis 13:40

Šią savaitę žuvo aštuoni žmonės, vienas iš jų – Zarasų rajone

Šią savaitę žuvo aštuoni žmonės, vienas iš jų – Zarasų rajone

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, kovo 6–12 dienomis, mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.

Žuvo 8 eismo dalyviai, tarp jų – 2 nepilnamečiai: 4 vairuotojai, 2 keleiviai, 2 pėstieji (5 vyrai ir 3 moterys). Jų amžiaus vidurkis – 37-eri metai. Sužeisti 53 žmonės, tarp jų – 6 nepilnamečiai. Neblaivūs vairuotojai, pirminiais duomenimis, dalyvavo 4 įvykiuose. Palyginti šios savaitės avaringumo statistiką su praėjusių metų ta pačia savaite, pirminiais duomenimis, užregistruota 4 eismo įvykiais daugiau, žmonių žuvo 6 daugiau, sužeista tiek pat žmonių – 53. Šiais metais iki kovo 13 dienos Lietuvoje eismo įvykiuose jau žuvo 51 žmogus, t. y. 4 daugiau negu praėjusiais metais per tą patį laikotarpį. Tarp žuvusiųjų – 4 nepilnamečiai (16 metų vairuotojas ir 6, 14 bei 17 metų keleiviai).
Vienas iš didesnių eismų nelaimių įvyko ir Utenos apskrityje, kur kovo 10-osios vakarą Zarasų rajone, Baibių kaimo teritorijoje, kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, 39 metų Latvijos Respublikos piliečio vairuojamas „Fiat" markės automobilis partrenkė važiuojamąja kelio dalimi ėjusią 37 metų moterį, kuri tamsiuoju paros metu neturėjo jokio šviesą atspindinčio elemento. Sunkios būklės pėsčioji buvo paguldyta į Utenos ligoninės Reanimacijos skyrių, kur kitos dienos popietę mirė.

Lietuvos kelių policijos tarnybos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Draudikai: praėjusieji metai šalyje buvo avaringesni, bet ne Utenoje

  Ne tik Lietuvos kelių policijos duomenys, kuriuose fiksuojami tragiškų pasekmių turėję eismo įvykiai, bet ir smulkesnes avarijas atspindinti draudikų statistika byloja tą patį – praėjusiais metais avaringumas šalyje išaugo. Draudimo bendrovė BTA pernai užfiksavo 11,8 tūkst. eismo įvykių, kuriuos sukėlė lengvieji automobiliai – 20 proc. daugiau nei 2018 m. Labiausiai jų skaičius augo Alytuje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

 • Ieškoma būdų sumažinti avaringumą Lietuvos keliuose

  Eismo saugumas keliuose vis dar opi problema. Neatsakingas vairavimas, leistino greičio viršijimas, pėsčiųjų neatidumas gatvėse ir keliuose, vairavimas išgėrus – pagrindinės priežastys, sukeliančios nelaimes keliuose.

 • Miesto gatvėmis raižantys vairuotojai į kelio ženklus nežiūri

  Panašu, kad mūsų miesto gatvės netrukus virs kaskadininkų pasirodymų vieta. Tokie triukai, kuriuos retkarčiais pademonstruoja mūsų vairuotojai, stebina net visko mačiusius policijos pareigūnus. Socialiniai tinklai lūžta nuo pikantiškų komentarų, plačiai aptarinėjamos eismo įvykių detalės. Pastarojo meto nelaimės mūsų miesto gatvėse paskatino parašyti publikaciją apie neįprastas avarijas ir plačiau pažvelgti, kodėl tokie eismo įvykiai kartojasi.

 • Lietuvos keliuose išsaugotos 44 gyvybės

  Lietuvos keliuose šiais metais žuvusiųjų skaičius sumažėjo daugiau nei penktadaliu. Statistikos duomenimis, nuo šių metų sausio 1 d. iki lapkričio 15 d. žuvo beveik 22 proc. eismo dalyvių mažiau nei tuo pat metu pernai. Tai reiškia, kad šiemet šalies keliuose pavyko išsaugoti 44 gyvybes. 2015 m. šiuo laikotarpiu užregistruotos 203 žūtys.

 • Žuvusiųjų keliuose sumažėjo daugiau nei tris kartus

  Balandžio 6-ą šalyje minima Saugaus eismo diena. Ją Lietuva pasitinka žymiai sumažėjusiais pastarųjų metų avaringumo rodikliais.
  „Palyginti su 2005 metais, pernai keliuose žuvo tris kartus mažiau žmonių. Tai džiugina, tačiau eismo sauga keliuose ir toliau lieka vienas pagrindinių mūsų iššūkių. Tikslas, kurio siekiame, – nulis žūčių keliuose", – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

 • Per savaitę įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės

  Per savaitę, kovo 25-31 dienomis, mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 49 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:503
Vakar apsilankė:12955
Šią savaitę apsilankė:32764
Šį mėnesį apsilankė:311538
Viso (nuo 2015-02-16):13758604
Šiuo metu naršo:
138
2020-05-28
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!