Molėtų rajone dingo visa šeima
KriminalaiMolėtų rajone dingo visa šeima
2019 sausio 18, Penktadienis 13:02

Molėtų rajone dingo visa šeima

Molėtų rajone dingo visa šeima

Policijos pareigūnai informavo, kad be žinios dingo penkių asmenų šeima. Paskutinė jų faktinė gyvenamoji vieta buvo Molėtų rajone, Joniškio seniūnijoje, Paprūdės kaime.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai išplatino pranešimą dėl 1982 metais gimusio vyro (deklaruota gyvenamoji vieta Kupiškio r., Šimonių sen., Margavonės k.,), 1988 metais gimusios moters (deklaruota gyv. vieta Latvija) bei jų nepilnamečių vaikų (g. 2009 m., g. 2011 m. ir g. 2017 m., deklaruota gyv. vieta Latvija) dingimą be žinios.
Kaip rašoma lrytas.lt, Vaiko teisių apsaugos tarnyba informacijos apie šeimą pirmą kartą gavo pernai spalio pabaigoje. „Gavome informaciją, kad vaikai nelanko mokyklos. Specialistai lankėsi šeimoje, aiškinosi situaciją su mama, bet su vaikais pabendrauti nepavyko, nes mama prie jų neprileido", – BNS sakė Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vadovė Irena Gaigalienė. Šeimai buvo nustatytas pirmasis grėsmės lygis, skirta kompleksinė pagalba, siekiant grąžinti vaikus į mokyklą. Specialistai šeimos pasigedo ketvirtadienį, kai pasitarime konstatavo, kad ji nepriima pagalbos, ir nusprendė vykti į namus. „Namuose buvo tik močiutė, vyro mama. Ji sakė nežinanti, kur yra išvykęs jos sūnus su vaikais", – kalbėjo I. Gaigalienė.
„Mes manome, kad jie yra Lietuvoje, tačiau slapsto vaikus ir neleidžia jų į ugdymo įstaigą", – pridūrė ji. Kaip naujienų portalą lrytas.lt informavo Molėtų rajono policijos komisariato viršininkas Vitalis Kutkauskas, šeima – probleminė. Vaikai neleidžiami į mokyklą, dėl šios priežasties tarnybos atkreipė į ją dėmesį, tikslas – socializuoti vaikus. „Vakar turėjome spręsti klausimą dėl krizės lygio nustatymo iš pirmo į antrą, kad būtų galima vaikus socializuoti, bet tėvai greičiausiai pasiėmė vaikus ir kažkur išvyko, reikia juos surasti. Kol kas neturime duomenų, kur jie galėtų būti, tad buvo priimtas sprendimas pradėti paieškos bylą", –  pasakojo V.Kutkauskas.

Šaltinis: lrytas.lt

Laikraščio „Utenos diena" inf., Deimantės Kazokaitės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos apskrityje aptariami intensyvios pagalbos šeimai metodai

  Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriuje vyko specialistų dalykiniai pasitarimai, skirti aptarti grėsmės vaikui lygių nustatymo tvarką, efektyvesnio mobilios komandos specialistų darbo organizavimo būdus.

 • Jaunoms šeimoms – palengvinimas būstui gauti

  Įvertinęs šeimų bei asmenų prašymus sudaryti galimybę dar šiais metais gauti paramą būstui įsigyti – subsidiją valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito daliai apmokėti – socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pasirašė įsakymą, kuriuo padidino šių metų asignavimus subsidijoms mokėti. Dėl to visos šeimos ir asmenys turės galimybę pasinaudoti subsidija dar šiemet.

 • Bendruomeninių šeimos namų durys ir širdys atvertos visiems

  Tikriausiai net ir tvirčiausia šeima kartais susiduria su krizinėmis situacijomis. Iškylančios problemos gali būti susijusios su įvairiausiomis gyvenimiškomis situacijomis, tokiomis kaip vaikų auklėjimas, skyrybos, šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimas, netektys ar negalios. Ne kiekvienas, susidūręs su sunkumais, gali pats juos išspręsti ar galų gale nežino, kur kreiptis pagalbos. Utenos rajono gyventojai iškilus bėdai pagaliau turi kur kreiptis. Nuo rugpjūčio 1 dienos Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre pradėjo veikti Bendruomeniniai šeimos namai, kur bet kuris uteniškis gali prašyti pagalbos bet kuriuo klausimu, nes čia ji bus išklausytas, suprastas, bus stengiamasi surasti geriausią išeitį iš susidariusios padėties.

 • Nuo rugsėjo kiekvienoje savivaldybėje – sutelkta pagalba vaikams ir šeimoms

  Nuo rugsėjo 1 dienos visa vaikams ir jų tėvams reikalinga švietimo, socialinė pagalba bus teikiama koordinuotai, bendradarbiaujant švietimo, socialinės ir sveikatos priežiūros įstaigoms. Tuo rūpinsis tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius, kurio pareigybė kiekvienoje savivaldybėje atsiras nuo rugsėjo. Pagalbą bus galima gauti greičiau, vieno langelio principu. Tai ypač svarbu vaikams ir šeimoms, kurioms reikia kompleksinės skirtingų sektorių – švietimo, socialinės ir sveikatos priežiūros – pagalbos.

 • Sudeikiai tapo jaunų šeimų sostine

  Gegužės 20 dieną Sudeikiai trumpam tapo jaunų šeimų sostine. Prie daugiafunkcio centro susirinkusios jaunos šeimos, čia gyvenančios ar tik grįžusios aplankyti gimdytojų, buvo pakviestos bendram susibūrimui, įdomioms veikloms ir diskusijoms.

 • Šiais metais suteikta daugiau paramos galimybių šeimoms

  Prasidėjus 2017-iems metams ir atėjus naujai valdžiai Lietuvoje padvelkė permainomis daugelyje gyvenimo sričių, tarp jų – ir paramos šeimoms. Teiravomės Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos Ingos Šakalienės ir jos pavaduotojos Rimos Lukoševičienės, kokias naujienas atnešė permainų vėjai į šį skyrių ir kuo jos bus naudingos Utenos miesto bei rajono žmonėms.

 • Kompleksinės paslaugos šeimoms – jau nuo kitų metų

  14-oje Lietuvos savivaldybių artimiausiu metu bus pradėtos teikti kompleksinės paslaugos šeimoms. Savivaldybės kartu su partneriais įgyvendins Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotą priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai".

 • Bus stiprinama vaiko globa šeimoje bei spartinami įvaikinimo procesai

  Vyriausybėje pritarta įstatymų projektams, kuriais siekiama, kad vaikui skiriant globėją, prioritetas būtų skiriamas vaiko globai šeimoje arba šeimynoje. Kartu numatoma stiprinti finansinės ir materialinės pagalbos teikimo tvarką šeimynoms, o šeimoms, kuriose globojami vaikai, skirti didesnes išmokas.

 • Šeimos ir šeimynos sugužėjo į jiems skirtą šventę

  Paskutinį gegužės savaitgalį Prienų rajone, Visuomenės harmonizavimo parke, jau penktus metus iš eilės vyko tradicinė Šeimų ir šeimynų šventė „Viena šeima! Viena širdim!", sukvietusi per 10 000 šeimų, šeimynų ir svečių iš visos Lietuvos. Šeimų festivalyje dalyvavo ir gausus uteniškių būrys.

 • Uteniškiai kviečiami į Šeimų ir šeimynų šventę

  Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Ta proga jau tampa tradicija švęsti Šeimų ir šeimynų šventę, paraginant šeimas jungtis, įsitraukti į visuomeninę ir savanorišką veiklą, sustiprinti bendradarbiavimą ir bendravimą, o svarbiausia – mokytis ir dalintis šiluma, pajusti artumą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:10827
Vakar apsilankė:17234
Šią savaitę apsilankė:58902
Šį mėnesį apsilankė:28062
Viso (nuo 2015-02-16):13102227
Šiuo metu naršo:
122
2020-04-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!