„Subaru“ susidūrimas su pėsčiąja baigėsi tragiškai
Kriminalai„Subaru“ susidūrimas su pėsčiąja baigėsi tragiškai
2018 rugpjūčio 16, Ketvirtadienis 09:53

„Subaru“ susidūrimas su pėsčiąja baigėsi tragiškai

„Subaru“ susidūrimas su pėsčiąja baigėsi tragiškai

Antradienį, rugpjūčio 14 dieną, apie 15.32 val., Utenoje įvyko itin skaudi nelaimė. Taikos gatvėje, netoli daugiabučio namo Nr. 13, blaivaus uteniškio (gim. 1979 m.), gyvenančio Vilniaus gatvėje, vairuojamas automobilis „Subaru Forester“ partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusią senolę (gim. 1939 m.). Dėl patirtų kūno sužalojimų – smegenų sutrenkimo bei daugybinių kairiojo blauzdikaulio lūžių – nukentėjusioji paguldyta į Utenos ligoninės Reanimacijos skyrių.

Tą pačią dieną, apie 18.50 val., garbaus amžiaus moters, kuri važiuojamąją kelio dalį kirto neleistinoje vietoje, gyvybė užgeso. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Lietuvoje – pirmoji šį sezoną gripo mirtis

  Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, nuo gripo Panevėžio apskrityje (Kupiškio rajone) mirė vyras. Tai pirmasis mirties nuo gripo atveji šį gripo sezoną. Vyras blogai pasijuto po švenčių, o į medikus kreipėsi sausio 2 dieną.

 • Nelaimė Aukštakalnyje: priežastis gali būti itin reta

  Penktadienio popietę daugiabučio namo, esančio Aukštakalnio g. 78, trečio aukšto balkone kilo gaisras. Sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, išdužo virtuvės langas ir stiklinės balkono durys, aprūko virtuvės bei kambario sienos ir lubos. Buto savininkai džiaugėsi tik tuo, kad ugniagesiams gelbėtojams pavyko sutramdyti ugnį ir ji neišplito į kambarius, nes jie, kaip ir virtuvė, iškalti mediena.

 • Eismo įvykis Utenoje: kaltininkas nugabentas į ligoninę

  Rugpjūčio 9 dieną, prieš 15 val., Utenoje, Kupiškio ir Aukštakalnio gatvių sankryžoje, nereguliuojamoje šviesoforu, įvyko avarija.

 • Mirė kraštietis Lietuvos vartotojų asociacijos steigėjas Stanislovas Juodvalkis

  Kovo 13 dieną mirė Lietuvos vartotojų asociacijos (LVA) steigėjas, Garbės prezidentas ir ilgametis vartotojų teisių gynėjas Stanislovas Juodvalkis.
  S. Juodvalkis gimė 1943 metais Utenos rajone, Antilgės kaime. Nuo 1989 m. buvo LVA valdybos narys, vėliau – LVA Prezidentas. Nuo 2013 m. LVA garbės prezidentas.

 • Mirė garsus Lietuvos dirigentas Saulius Sondeckis

  Trečiadienį mirė garsus Lietuvos dirigentas, orkestrų vadovas, profesorius Saulius Sondeckis. Jam buvo 87-eri. Jo gyvybė užgeso ligoninėje.

 • Mirė buvęs statybos ministras Romualdas Sakalauskas

  Eidamas 87-uosius metus mirė nusipelnęs statybininkas Romualdas Sakalauskas.

 • Netekome tautodailininko Kazimiero Adiklio

  Po sunkios ligos savo žemiškąją kelionę baigė vienas iškiliausių mūsų krašto kūrėjų – Utenos rajono tautodailininkas Kazimieras Adiklis.

 • Pasitelkus ES paramą modernizuojami šilumos tiekimo tinklai

  2015 m. balandžio mėnesį užbaigus 2014–2015 m. šildymo sezoną, pradėti vykdyti ne tik šildymo sezono metu Utenos miesto šilumos tiekimo tinkluose nustatytų defektų šalinimo darbai, planiniai remontai bet ir projektai, kuriems skirta Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų parama. Aukštakalnio mikrorajono Taikos g. prieigose, nelyginiais numeriais pažymėtų gyvenamųjų namų pusėje, vykdomas projektas „Boilerinės Nr. 9 rajono kvartalinių šilumos tiekimo tinklų ir įvadų į daugiabučius namus rekonstrukcija" bei Naujasodžio mikrorajono Aukštakalnio g. ir Kupiškio plento prieigose „Boilerinės Nr. 12 kvartalinių šilumos tiekimo tinklų ir įvadų į daugiabučius namus rekonstrukcija bei šilumos tiekimo atšakos link labiausiai nutolusių vartotojų rekonstrukcija“.

 • Dulkėse skęstantis Aukštakalnis tapo ginčų židiniu

  Jau kurį laiką Aukštakalnio mikrorajone – kaip po karo. Kvartalą dulkėse skandina technikos rausiami grioviai, juose triūsia būriai darbininkų – įsisiūbavo neseniai pradėti kvartalinių šilumos tiekimo tinklų ir įvadų į daugiabučius namus rekonstrukcijos darbai, kuriuos rengiamasi užbaigti rugpjūčio pabaigoje.
  Tačiau nelyginiais numeriais pažymėtų gyvenamųjų namų pusėje vyksta ne vien darbai – čia netrūksta ir aistrų: gyventojai piktinasi laikinais nepatogumais – jų automobiliai įkalinami aplink grioviais iškastose aikštelėse, o darbininkai verkšlena, kad žmonės esą nesupratingi ir nepakantūs vykdomiems darbams.

 • Numatoma rekonstruoti visą Aukštakalnio daugiabučių namų mikrorajoną

  Šios savaitės pradžioje Berlyne vyko Lietuvos ir Vokietijos institucijų atstovų darbiniai susitikimai miestų kvartalų kompleksinės renovacijos klausimais. Pirmieji tokie susitikimai, kuriuos inicijavo Aplinkos ministerija, buvo surengti Berlyne prieš mėnesį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:479
Vakar apsilankė:10689
Šią savaitę apsilankė:37154
Šį mėnesį apsilankė:69871
Viso (nuo 2015-02-16):14093863
Šiuo metu naršo:
113
2020-07-11
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!