Sulaikytas girtas vairuotojas
KriminalaiSulaikytas girtas vairuotojas
2017 rugsėjo 27, Trečiadienis 10:42

Sulaikytas girtas vairuotojas

Sulaikytas girtas vairuotojas

Utenos rajone, kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, pareigūnai sustabdė automobilį „Renault Scenic“ – jo vairuotojui nustatytas sunkus girtumas.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad antradienio pavakarę minėtame kalyje sustabdytas lengvasis automobilis, kurį vairavo zarasiškis. Jis įpūtė 2,45 promiles alkoholio. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos AVPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Negerk, vaikeli, negerk pirmos...

  Nors jau daugiau nei penkerius metus alkoholio vartojimas šalyje mažėja, bet Lietuva vis dar išlieka daugiausia alkoholį vartojančių šalių sąrašo pirmose vietose. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, dėl alkoholio vartojimo sukeliamų problemų kasmet pasaulyje miršta 3 milijonai žmonių ir skaičiai kiekvienais metais tik auga.

  Apie tai, kokios grėsmės slypi anksti pradėjus vartoti alkoholį ir kokių priemonių imtis susidūrus su šia problema, pasakojo gydytoja psichiatrė Vilma Andrejauskienė.

 • Uteniškiai vagys apsukriai apšvarino kaimyninių rajonų parduotuves

  Nesiliauja alkoholinių gėrimų vagystės iš parduotuvių. Vagystes jau ne pirmą kartą įvykdė uteniškiai, apsukriai apšvarinę Anykščių, o šiek tiek anksčiau ir Rokiškio prekybos centrus.

 • Buvusiame srutų rezervuare gausiai liejosi velnio lašai

  Rugsėjo 5 dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai su Valstybinės mokesčių inspekcijos bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistais Kiauliupio kaime (Kuktiškių sen.) naikino nelegalų alkoholį. Į buvusias fermų srutų talpyklas išpilta 2 317 litrų konfiskuotų svaigalų.

 • Vartojantiems alkoholinius gėrimus viešose vietose – griežtesnės baudos

  Seimus priėmus Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, įtvirtinta griežtesnė administracinė atsakomybė už alkoholinių gėrimų vartojimą viešose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymą viešose vietose, taip pat už saugaus elgesio vandenyje ir ant ledo taisyklių pažeidimus. Nusižengusiems grės ir nemenkos baudos.

 • Statistikos departamentas ramina – lietuviai išgeria ne tiek daug, kiek skelbiama

  Lietuvos statistikos departamentas, remdamasis išankstiniais duomenimis, praneša, kad lietuviai išgeria ne tiek daug, kiek rodo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) statistika. Praėjusiais metais vienam 15 metų ir vyresniam šalies gyventojui teko 13,2 litro suvartoto absoliutaus (100 proc.) alkoholio (0,8 litro mažiau nei 2015-aisiais). Informuojama, jog legalaus alkoholio vartojimo rodikliai parengti atėmus atvykusių turistų suvartotą ir pasienio prekybos vietose įsigytą alkoholį bei įskaitant Lietuvos turistų užsienyje suvartotą alkoholį.

 • Seimas pritarė: alkoholis – tik nuo 20 metų

  Ketvirtadienį Seime po karštų diskusijų pritarta prieštaringai vertinamoms pataisoms, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą.
  Už šį sprendimą balsavo 75 politikai, prieš – 6 parlamentarai, o susilaikė 25. Galutinis balsavimas dėl Alkoholio kontrolės įstatymo numatytas birželio 1-ą.

 • Penki populiariausi mitai ir realybė apie alkoholio pardavimą

  Pranešus visuomenei apie svarstomą alkoholio vartojimo mažinimo projektą, viešojoje erdvėje pasirodė įvairių šio interpretacijų ir klaidinančios informacijos, kuri neatitinka realybės. Sveikatos apsaugos ministerija dar kartą ragina žmones netikėti mitais ir teikia paaiškinimą dėl dažniausiai pasirodančios, realybės neatitinkančios informacijos.

 • Vyriausybė pritarė alkoholio vartojimo mažinimo priemonėms

  Trumpesnis alkoholinių gėrimų pardavimo laikas, minimalaus pirkėjo amžiaus didinimas, aiškus atskyrimas, kas yra laikoma alkoholio reklama, ir jos draudimas – tai Seimo narių ir Piliečių iniciatyvinės grupės siūlomos alkoholio vartojimo mažinimo priemonės, dėl kurių šiandien Vyriausybė pateikė savo išvadą. Iš esmės siūlomoms priemonėms pritarta.

 • Alkoholinių gėrimų pardavėjai reikalaus dokumento kilus abejonėms dėl amžiaus

  Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kuriomis nutarta įtvirtinti nuostatą, kad alkoholinių gėrimų pardavėjai iš perkančio alkoholinius gėrimus asmens privalo reikalauti pateikti asmens amžių liudijantį dokumentą tik tuo atveju, kai yra abejonių, kad asmuo yra pilnametis. Už šį pakeitimą balsavo 92 Seimo nariai.

 • Nuo rugsėjo alkoholinių gėrimų pirkti – su pasu

  Ketvirtadienį, rugsėjo 1 dieną, kai į mokyklas po vasaros atostogų išžygiuos mokiniai, prekybos vietose nebus prekiaujama alkoholiniais gėrimais. Nebe pirmus metus galiojantis draudimas prekiauti alkoholiu pirmąją Mokslo ir žinių dieną, pirkėjų, rodos, jau nebestebina.
  Tačiau nuo rugsėjo 2 dienos norintys įsigyti alkoholio turės į prekybos centrus ar parduotuves skubėti pasiėmę asmens dokumentą, kurį privalės parodyti net jei pirkėjai vyresni nei 18-os metų. Ir taip visiems – ir jaunuoliams, ir senjorams.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1152
Vakar apsilankė:12178
Šią savaitę apsilankė:13330
Šį mėnesį apsilankė:101741
Viso (nuo 2015-02-16):14125733
Šiuo metu naršo:
82
2020-07-14
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!