Per avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai
KriminalaiPer avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai
2017 rugpjūčio 23, Trečiadienis 14:04

Per avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai

Per avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai
 • 7 foto

Prie A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos esanti Maironio ir A. Baranausko gatvių sankryža ne pirmą kartą tampa skaudžių įvykių vieta. Šiandien, apie 12 val., čia susidūrė du automobiliai. Pagrindiniu keliu važavusio „VW Caravelle" automobilio nepraleido šalutine gatve atlėkęs „Renault Espace" – nuo smūgio pastarasis automobilis apsisuko ir sustojo prie bibliotekos kampo.

Kaip „Utenos dienai" pasakojo „VW Caravelle" 20-mečio vairuotojo motina prisistačiusi moteris, tiek jo sūnus, tiek su juo kartu važiavusi mergina nenukentėjo, nes išsiskleidė oro pagalvės, kurios apsaugojo nuo galimų sunkių sužeidimų. „Mergaitei šiek tiek skauda galvą, nes atsitrenkė į automobilio stiklą, bet rimtesnių sužalojimų nepatyrė", – kalbėjo pašnekovė. Moteris pasakojo, kad „Renault Espace" važiavo daug žmonių. „Buvo du vaikai, nėščia moteris, vairuotojas ir dar vienas pagyvenęs vyras", – neužtikrintai vardijo susijaudinusi moteris. Kaip sakė pašnekovė, greitosios medicinos pagalbos automobilis į ligoninę išvežė keturis asmenis. Vienas vyras liko stovėti įvykio vietoje. Pasak medikų, kauniečių šeimos sužalojimai nėra stiprūs. Tačiau nėščia moteris, vyras ir dvi šeimos atžalos buvo atvežtos į gydymo įstaigą, kur juos apžiūrėjo medikai.
Iš pradžių itin geranoriškai su „Utenos diena" bendravo ir „Renault Espace" automobiliu važiavęs vyras. Jis pasakojo, kad gyvena Utenos rajone, o sūnus su šeima – Kaune. „Jis nerūko, negeria, ir man neduoda rūkyti, – sūnų apibūdino senolis, žurnalistei pasidomėjus, ar vairuotojas galėjo būti neblaivus. – Tiesiog nepamatė automobilio." Paklaustas apie vairuotojo amžių, senolis pyktelėjo ir atsisakė toliau bendrauti su žurnalistais.

Dėkojame portalo udiena.lt skaitytojams, kurie pranešė apie šį eismo įvykį.

Laikraščio „Utenos diena" inf., J. Pavilonienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Slidus kelias tapo spąstais jaunai vairuotojai

  Pirmadienio rytą skaudi avarija įvyko Utenos rajone, netoli Daugailių miestelio. Nepasirinkus saugaus greičio jaunos moters vairuojamas automobilis BMW įvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su mikroautobusu.

 • Neblaivios moters kelionė nusipirkti svaigalų baigėsi gyventojo kieme

  Sekmadienio popietę neblaivi Ąžuolijos (Utena) gyventojams gerai žinoma moteris vairuodama automobilį sankryžoje nepraleido pagrindine gatve važiavusios transporto priemonės – abi mašinos susidūrė ir nuo smūgio atsidūrė gyvenamojo namo kieme.

 • Po pirmojo rudens snygio – avarija

  Vėlų antradienio vakarą (spalio 29 dieną) Utenos rajone prasidėjęs snygis magistraliniame kelyje Utena–Zarasai ties Daugailiais pridarė nemalonumų vairuotojams. Sniego danga rytinėje rajono dalyje siekė beveik 5 centimetrus, todėl vairuotojai, kurie dar nepasikeitė vasarinių padangų, patyrė keblumų.

 • Utenoje į avariją pateko elektromobilis

  Pirmadienį, spalio 28 dieną, apie 12 val. 30 min., Utenoje, pavojingoje sankryžoje elektromobiliu Tauragnų gatve nuo turgaus važiavusi uteniškė nepraleido pagrindine S. Dariaus ir S. Girėno gatve BMW vairavusios uteniškės, kuri vežėsi ir dukrą.

 • Paaiškėjo, kas laukia uteniškiams nerimą keliančios sankryžos

  Kupiškio ir Aukštakalnio gatvių sankryžą uteniškiai pastaruoju metu vadina viena pavojingiausių. Miestelėnai viešojoje erdvėje piktinasi, kad prieš atidarant šalia kelio Kupiškis–Utena išdygusį didžiulį prekybos centrą „Norfa“ nebuvo pasirūpinta eismo dalyvių saugumu – neatlikta sankryžos rekonstrukcija. Portalui udiena.lt informavus apie pirmą rugpjūčio mėnesio penktadienį čia įvykusį eismo įvykį feisbuke pasipylė komentarai. Vieni gyventojai svarstė, kiek dar nelaimių turi nutikti, kad čia atsirastų žiedas, antri rašė, jog „ten reikėtų šviesoforo“, trečių nuomone, „visos sankryžos pavojingos, kai nežinai taisyklių ar nori būti gudresnis už kitus“. „Utenos diena“ išsiaiškino, kokios permainos laukia bene labiausiai uteniškių kritikuojamos sankryžos.

 • Pavojingoje sankryžoje – dar viena avarija

  Penktadienį, rugpjūčio 2 dieną, Utenoje įvyko avarija, kurioje nukentėjo nepilnametis. Jis buvo išvežtas į gydymo įstaigą.

 • Netoli Utenos žuvo žmogus

  Sekmadienio popietę netoli Utenos, kelio Utena–Vilnius 9-ajame kilometre, įvyko tragiška avarija. Nuo kelio nuvažiavęs lengvasis automobilis „VW Passat“ įlėkė į krūmais apaugusį pakelės griovį. Jį vairavęs 1957 metais gimęs vyriškis žuvo.

 • Sankryžoje susidūrė du automobiliai

  Ketvirtadienio popietė Utenoje buvo paženklinta avarija. Laimei, po stipraus dviejų automobilių smūgio niekas nenukentėjo, tačiau jauni vairuotojai atsipirko nemenku išgąsčiu.

 • Valdžią ir gyventojus supriešino neasfaltuotas kelias

  Birželio 2 dieną (sekmadienį), apie 13.30 val., kelyje Gečiai–Kuktiškės–Tauragnai, ties Radišavos viensėdžiu (Kuktiškių sen.), du kilometrai už Kuktiškių, į pakelės griovį įvažiavo ir vos neapvirto vienai iš Neringos transporto įmonių priklausantis autobusas, kuriuo vyko per 20 žmonių, tarp jų – 10 mokinių.

 • Eismo įvykis – be skaudžių pasekmių

  Penktadienio rytą, apie 7.30 val., Ladygos gatvėje, sankryžoje ties 31-u numeriu pažymėtu namu, įvyko techninis eismo įvykis, kurio metu žmonės nenukentėjo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3428
Vakar apsilankė:7438
Šią savaitę apsilankė:55290
Šį mėnesį apsilankė:143416
Viso (nuo 2015-02-16):11905608
Šiuo metu naršo:
89
2019-12-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!