Per avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai
KriminalaiPer avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai
2017 rugpjūčio 23, Trečiadienis 14:04

Per avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai

Per avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai
 • 7 foto

Prie A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos esanti Maironio ir A. Baranausko gatvių sankryža ne pirmą kartą tampa skaudžių įvykių vieta. Šiandien, apie 12 val., čia susidūrė du automobiliai. Pagrindiniu keliu važavusio „VW Caravelle" automobilio nepraleido šalutine gatve atlėkęs „Renault Espace" – nuo smūgio pastarasis automobilis apsisuko ir sustojo prie bibliotekos kampo.

Kaip „Utenos dienai" pasakojo „VW Caravelle" 20-mečio vairuotojo motina prisistačiusi moteris, tiek jo sūnus, tiek su juo kartu važiavusi mergina nenukentėjo, nes išsiskleidė oro pagalvės, kurios apsaugojo nuo galimų sunkių sužeidimų. „Mergaitei šiek tiek skauda galvą, nes atsitrenkė į automobilio stiklą, bet rimtesnių sužalojimų nepatyrė", – kalbėjo pašnekovė. Moteris pasakojo, kad „Renault Espace" važiavo daug žmonių. „Buvo du vaikai, nėščia moteris, vairuotojas ir dar vienas pagyvenęs vyras", – neužtikrintai vardijo susijaudinusi moteris. Kaip sakė pašnekovė, greitosios medicinos pagalbos automobilis į ligoninę išvežė keturis asmenis. Vienas vyras liko stovėti įvykio vietoje. Pasak medikų, kauniečių šeimos sužalojimai nėra stiprūs. Tačiau nėščia moteris, vyras ir dvi šeimos atžalos buvo atvežtos į gydymo įstaigą, kur juos apžiūrėjo medikai.
Iš pradžių itin geranoriškai su „Utenos diena" bendravo ir „Renault Espace" automobiliu važiavęs vyras. Jis pasakojo, kad gyvena Utenos rajone, o sūnus su šeima – Kaune. „Jis nerūko, negeria, ir man neduoda rūkyti, – sūnų apibūdino senolis, žurnalistei pasidomėjus, ar vairuotojas galėjo būti neblaivus. – Tiesiog nepamatė automobilio." Paklaustas apie vairuotojo amžių, senolis pyktelėjo ir atsisakė toliau bendrauti su žurnalistais.

Dėkojame portalo udiena.lt skaitytojams, kurie pranešė apie šį eismo įvykį.

Laikraščio „Utenos diena" inf., J. Pavilonienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Savaitgalis Utenos rajone pažymėtas trijų jaunuolių žūtimi

  Šeštadienį, po 10 valandos, Utenos rajone, kelyje nuo Saldutiškio link Kirdeikių, už Ripaičių kaimo (Saldutiškio sen.), iki Kirdeikių likus vos puskilometriui, lengvasis automobilis „Opel Vectra" vingiuotame asfaltuotame kelyje nulėkė į kelkraštį ir, atsitrenkęs į šalikelėje sudėtus aukštos įtampos stulpus, virto.

 • Studentė bus teisiama dėl mažametės mirtimi pasibaigusios avarijos netoli Molėtų

  Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 22 metų vilnietė studentė L. P. kaltinama sukėlusi avariją, per kurią žuvo mažametė mergaitė.

 • Avarija žvyrkelyje: automobilis trenkėsi į medį

  Jau tampa keista tradicija, kad kone kiekvieną penktadienį mūsų rajono keliuose įvyksta eismo nelaimių. Šį penktadienį, apie 11 val., avarija įvyko kelio Pakalniai–Leliūnai antrajame kilometre. Vyriškis, vairavęs „Subaru“ automobilį, atsitrenkė į pakelės medį.

 • Avarija – be skaudžių pasekmių

  Pirmadienį prieš pat pietus Kupiškio ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje eismo įvykio metu buvo sudaužyti automobiliai.

 • Vienas nepastebėjo, kitas lėkė lyg akis išdegęs

  Ketvirtadienį, apie pietus, kelyje Kupiškis–Utena ties Viešos upeliu į kairę sukęs automobilis „Audi 100“ nepraleido priešais jį važiavusio „Volkswagen Touareg“. Pastarosios transporto priemonės vairuotojas, stengdamasis išvengti susidūrimo, metėsi į griovį, nuskynė pakelės kaštoną ir keletą kartų vertėsi.

 • Kelionė nesibaigė atsitrenkus į medį: prie vairo sėdo girtas keleivis

  Per šv. Kalėdas Utenoje įvyko detektyvo istorijos vertas įvykis. Maironio gatvėje neblaivus vairuotojas su automobiliu mieste rėžėsi į medį, o nelaimės ištiktam draugui pagalbos ranką ištiesė kitas neblaivus jo keleivis, nusprendęs kelionę tęsti toliau.

 • Slidus kelias tapo spąstais jaunai vairuotojai

  Pirmadienio rytą skaudi avarija įvyko Utenos rajone, netoli Daugailių miestelio. Nepasirinkus saugaus greičio jaunos moters vairuojamas automobilis BMW įvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su mikroautobusu.

 • Neblaivios moters kelionė nusipirkti svaigalų baigėsi gyventojo kieme

  Sekmadienio popietę neblaivi Ąžuolijos (Utena) gyventojams gerai žinoma moteris vairuodama automobilį sankryžoje nepraleido pagrindine gatve važiavusios transporto priemonės – abi mašinos susidūrė ir nuo smūgio atsidūrė gyvenamojo namo kieme.

 • Po pirmojo rudens snygio – avarija

  Vėlų antradienio vakarą (spalio 29 dieną) Utenos rajone prasidėjęs snygis magistraliniame kelyje Utena–Zarasai ties Daugailiais pridarė nemalonumų vairuotojams. Sniego danga rytinėje rajono dalyje siekė beveik 5 centimetrus, todėl vairuotojai, kurie dar nepasikeitė vasarinių padangų, patyrė keblumų.

 • Utenoje į avariją pateko elektromobilis

  Pirmadienį, spalio 28 dieną, apie 12 val. 30 min., Utenoje, pavojingoje sankryžoje elektromobiliu Tauragnų gatve nuo turgaus važiavusi uteniškė nepraleido pagrindine S. Dariaus ir S. Girėno gatve BMW vairavusios uteniškės, kuri vežėsi ir dukrą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:478
Vakar apsilankė:11826
Šią savaitę apsilankė:24482
Šį mėnesį apsilankė:112893
Viso (nuo 2015-02-16):14136885
Šiuo metu naršo:
69
2020-07-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!