Rusijoje penkerius metus slapstęsis zarasiškis bus teisiamas dėl žmogžudystės
Krašto žiniosRusijoje penkerius metus slapstęsis zarasiškis bus teisiamas dėl žmogžudystės
2017 vasario 02, Ketvirtadienis 09:53

Rusijoje penkerius metus slapstęsis zarasiškis bus teisiamas dėl žmogžudystės

Rusijoje penkerius metus slapstęsis zarasiškis bus teisiamas dėl žmogžudystės

Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jelena Sabaliauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui nagrinėti perdavė bylą, kurioje 49 metų zarasiškis A. G. kaltinamas prieš penkerius metus mirtinai sumušęs Zarasų rajono gyventoją S. S.
Tyrimo metu nustatyta, kad 2011 metų gruodžio 16 dieną kaltinamasis A. G. atvyko pas pažįstamą 57 metų Zarasų rajono gyventoją S. S. Įtariama, kad svečias pagaliu trenkė S. S. Kaip vėliau paaiškėjo, smūgis buvo mirtinas – mėnesį ligoninėje dėl sunkios galvos traumos gydytas nukentėjusysis mirė.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai, o jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorė J. Sabaliauskienė.
Atliekant dėl S. S. mirties ikiteisminį tyrimą, 2012 metų birželį įtariamasis A. G. pažeidė jam skirtą kardomąją priemonę ir dingo. Buvo paskelbta jo paieška, išduotas Europos arešto orderis. 2015 metais Lietuvos kriminalinės policijos biuras gavo duomenų, kad įtariamas nužudymu zarasiškis slapstosi Rusijoje. Pernai rugpjūtį jis buvo surastas ir sulaikytas Sverdlovsko srityje, kur gyveno ir nelegaliai dirbo.
Rusijos Federacijos generalinė prokuratūra patenkino Lietuvos teisėsaugos institucijų prašymą dėl A. G. ekstradicijos ir pernai lapkritį priėmė sprendimą sunkiu nusikaltimu įtariamą zarasiškį išduoti Lietuvai.
Kiek daugiau nei prieš mėnesį įtariamasis A. G. buvo pargabentas į Lietuvą, o prokurorė galėjo užbaigti ikiteisminį tyrimą ir perduoti šią bylą nagrinėti į Panevėžio apygardos teismą.
Pareigūnų apklausiamas kaltinamasis A. G. teigė, kad jis konflikto metu tik gynėsi, nes pats buvo užpultas S. S. Tačiau įtariama, kad taikaus būdo S. S. galėjo būti sumuštas dėl skolos – jis ir jo sugyventinė buvo skolingi kaltinamajam 250 litų.
Pasak prokurorės J. Sabaliauskienės, tarptautinis teisėtvarkos institucijų bendradarbiavimas ir tokios teisinės priemonės, kaip Europos arešto orderis bei ekstradicija užtikrina atsakomybės už padarytus nusikaltimus neišvengiamumą. „Ir šis atvejis tai patvirtina – beveik 5 metus slapstęsis nuo teisingumo kaltinamasis vis tiek buvo surastas bei privalės stoti prieš teismą", – sakė prokurorė.

Prokuratūros inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iš zarasiškės išviliojo apvalią pinigų sumą

  Sukčiai nemiega ir toliau rezga pinkles visais įmanomais būdais stengdamiesi išvilioti pinigus iš šalies gyventojų.

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • LIONS klubo labdara atkeliavo į Zarasus

  Panevėžio LIONS klubas perdavė Zarasų rajono socialinių paslaugų centrui iš Švedijos atgabentą neįgaliųjų kompensacinės technikos labdaros siuntą. Šią labdarą surinko Kalmaro (Švedija) LIONS klubas. Joje – 86 vienetai neįgaliųjų vėžimėlių, 25 tualetinės kėdės ir 19 vaikštynių.

 • Kaimyną nužudžiusiam zarasiškiui – nuosprendis

  Panevėžyje nuosprendį išgirdo 44 metų Zarasų gyventojas O. P. Teismas jį pripažino kaltu dėl kaimynystėje gyvenusio trejais metais jaunesnio vyro nužudymo. Lemtingas buvo vienintelis dūris peiliu.

 • Zarasiškiai bus teisiami dėl kruvinos egzekucijos autobusų stotelėje

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė žmogžudystės baudžiamąją bylą. Nužudymu iš chuliganiškų paskatų šioje byloje kaltinami trys Zarasų rajono gyventojai, kurių tik vienas yra sulaukęs pilnametystės.

 • Teismui perduota byla dėl zarasiškės tarnautojos kyšininkavimo

  Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmams perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai kyšininkavimu pareikšti buvusiai Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Zarasų skyriaus vyresniajai specialistei G. P.

 • Zarasų gimnazijoje vis dar neskubama pasirašyti atnaujintų sutarčių su mokytojais

  Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį. Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

 • Zarasų rajone rastas nuskendęs vyras

  Zarasų rajone, Luodžio ežere, aptiktas vyro kūnas, įtariama, kad jis nuskendo.

 • Zarasų seniūnijoje – Antrojo pasaulinio karo aidas

  Zarasų krašte abiejų dvidešimtojo amžiaus karų palikimas – rajono teritorija liko gausiai užteršta objektais, keliančiais grėsmę, taip pat ir sprogmenimis. Kasmet rajone surandama ir neutralizuojama nemažai sprogmenų, jie dažnai kelia pavojų žmonėms.

 • Zarasuose mokyklinis autobusas partrenkė mažametę

  Trečiadienį Zarasuose mokyklinis autobusas partrenkė mažametę, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma vaikų reanimacijoje. Apie tai informavo Kelių policijos tarnyba.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:14418
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:54644
Šį mėnesį apsilankė:122854
Viso (nuo 2015-02-16):13197019
Šiuo metu naršo:
151
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!