Teismui perduota Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus byla
Krašto žiniosTeismui perduota Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus byla
2016 gruodžio 12, Pirmadienis 14:49

Teismui perduota Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus byla

Teismui perduota Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus byla

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir į teismą nagrinėti perduota baudžiamoji byla, kurioje 38 metų Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Keršys kaltinamas svetimo turto pasisavinimu, piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnai, o jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Saulius Daunoravičius.
Tyrimo duomenimis, 2014 m. kovo-gegužės mėnesiais R. Keršys kelis kartus galimai pasinaudojo savo tarnybine padėtimi bei sukčiavo, kad būtų nemokamai suremontuoti asmeniniai jo automobiliai.
Įtariama, kad savo tuometei pavaduotojai, kuri nuo baudžiamosios atsakomybės atleista pagal laidavimą, o jos atžvilgiu ikiteisminis tyrimas nutrauktas, direktorius nurodydavo suorganizuoti jo asmeninių automobilių remontą autoservise, o jų remonto išlaidas apmokėti savivaldybės lėšomis. Manoma, kad tai buvo daroma klastojant savivaldybės apskaitos dokumentus ir juose nepagrįstai įrašant didesnes sumas už tarnybinių automobilių remontą.
Ikiteisminį tyrimą atlikę STT pareigūnai surinko informaciją, kad tokiu būdu už dviejų R. Keršys priklausančių automobilių remontą iš savivaldybės biudžeto galimai buvo sumokėta beveik 1 tūkstantis eurų.
Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusio Panevėžio prokuratūros prokuroro S. Daunoravičiaus, dėl, kaip įtariama, neteisėtų R. Keršio veiksmų didelę neturtinę žalą patyrė valstybė ir Zarasų rajono savivaldybė, nes eidamas itin aukštas pareigas savivaldybėje, kaltinamasis diskreditavo administracijos direktoriaus vardą, sumenkino savivaldybės prestižą visuomenės akyse.
Kadangi Zarasų rajono savivaldybė nepasinaudojo teise pateikti civilinį ieškinį dėl galimai nusikalstamų R. Keršio veiksmų jos biudžetui padarytos materialinės žalos, tai, gindama visuomenės interesus, padarė prokuratūra, pateikusi 982 eurų dydžio ieškinį.

Laikraščio „Utenos diena" ir Generalinės prokuratūros inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iš zarasiškės išviliojo apvalią pinigų sumą

  Sukčiai nemiega ir toliau rezga pinkles visais įmanomais būdais stengdamiesi išvilioti pinigus iš šalies gyventojų.

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • LIONS klubo labdara atkeliavo į Zarasus

  Panevėžio LIONS klubas perdavė Zarasų rajono socialinių paslaugų centrui iš Švedijos atgabentą neįgaliųjų kompensacinės technikos labdaros siuntą. Šią labdarą surinko Kalmaro (Švedija) LIONS klubas. Joje – 86 vienetai neįgaliųjų vėžimėlių, 25 tualetinės kėdės ir 19 vaikštynių.

 • Kaimyną nužudžiusiam zarasiškiui – nuosprendis

  Panevėžyje nuosprendį išgirdo 44 metų Zarasų gyventojas O. P. Teismas jį pripažino kaltu dėl kaimynystėje gyvenusio trejais metais jaunesnio vyro nužudymo. Lemtingas buvo vienintelis dūris peiliu.

 • Zarasiškiai bus teisiami dėl kruvinos egzekucijos autobusų stotelėje

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė žmogžudystės baudžiamąją bylą. Nužudymu iš chuliganiškų paskatų šioje byloje kaltinami trys Zarasų rajono gyventojai, kurių tik vienas yra sulaukęs pilnametystės.

 • Teismui perduota byla dėl zarasiškės tarnautojos kyšininkavimo

  Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmams perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai kyšininkavimu pareikšti buvusiai Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Zarasų skyriaus vyresniajai specialistei G. P.

 • Zarasų gimnazijoje vis dar neskubama pasirašyti atnaujintų sutarčių su mokytojais

  Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį. Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

 • Zarasų rajone rastas nuskendęs vyras

  Zarasų rajone, Luodžio ežere, aptiktas vyro kūnas, įtariama, kad jis nuskendo.

 • Zarasų seniūnijoje – Antrojo pasaulinio karo aidas

  Zarasų krašte abiejų dvidešimtojo amžiaus karų palikimas – rajono teritorija liko gausiai užteršta objektais, keliančiais grėsmę, taip pat ir sprogmenimis. Kasmet rajone surandama ir neutralizuojama nemažai sprogmenų, jie dažnai kelia pavojų žmonėms.

 • Zarasuose mokyklinis autobusas partrenkė mažametę

  Trečiadienį Zarasuose mokyklinis autobusas partrenkė mažametę, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma vaikų reanimacijoje. Apie tai informavo Kelių policijos tarnyba.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8276
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:34857
Šį mėnesį apsilankė:34857
Viso (nuo 2015-02-16):13836419
Šiuo metu naršo:
98
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!