Aukštaitijos verslo centre – geros nuotaikos
Krašto žiniosAukštaitijos verslo centre – geros nuotaikos
2019 lapkričio 19, Antradienis 08:52

Aukštaitijos verslo centre – geros nuotaikos

Aukštaitijos verslo centre – geros nuotaikos

Palūšėje, buvusiame Lietuvos pašto pastate, jau trečius metus veikia Aukštaitijos verslo centras. Čia įsikūrę ir įvairią veiklą vykdo dabar jau 12 įmonių. Palūšę pasirinko verslininkai, kuriuos žavi šios vietovės gamta, ramybė, kurortinė dvasia, todėl jie čia ir dirba, ir ilsisi.

Lapkričio 18 dieną Aukštaitijos verslo centre lankėsi ir su jo atstovais susitiko Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas ir savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.
Aukštaitijos verslo centro steigėjai Linas Perveneckas ir Vaidotas Petronis svečiams parodė centro patalpas, pristatė kai kurių įmonių veiklą. Buvo apžiūrėta ir aplinka, prie ežero naujai pastatyta pavėsinė ir vieta planuojamiems statyti svečių namams. Susitikime pasidžiaugta puikia verslo idėja, nes būtent nuo idėjos, kad ir beprotiškiausios, viskas prasideda. Palūšėje įsikūrę verslininkai – kūrybingi žmonės, nestokojantys gerų minčių ir galintys dirbti bet kur. Visi jie turi sentimentų Palūšei ir nori ją dar labiau atgaivinti. Verslininkai kasmet prisideda prie Palūšėje vykstančių švenčių „Trauk stintelę", „Palūšės regata" ir kitų organizavimo, rėmimo. Jie palaiko draugiškus santykius su kaimo bendruomene, organizuoja pažintines veiklas, vaikų temines ir išgyvenimo stovyklas, krepšinio turnyrus, ekskursijas po Aukštaitijos nacionalinį parką.
Savivaldybės vadovai apžiūrėjo pramoninių robotų vakuminių sistemų dalis gaminančios UAB „Vezuvis" patalpas ir įrangą, taip pat dizaino, reklamos, dizaino projektavimo paslaugas teikiančios   UAB  „Kibis" darbų pavyzdžius ir gamybai naudojamą įrangą.  UAB  „Kibis" vadovas Marijus Kibildis sakė galintis atlikti pačios aukščiausios spaudos darbus ant bet kokių natūralių medžiagų. Jis parodė gaminamus reklaminius marškinėlius, maišelius, suvenyrus bei atvirukus.
Susitikime dalyvavo geologinę ekspoziciją Centre įrengęs bei geologo keliones organizuojantis dr. Jonas Šečkus. Jis aptarė galimybes organizuoti jaunųjų geologų būrelį. Taip pat kalbėta apie erdvinį kiną, kuris pirmą kartą prieš dvejus metus pristatytas Ignalinoje vykusioje vaikų vasaros šventėje. Dabar ši veikla plečiama, planetariumo kupole rodomi filmukai vežami į mokyklas.
Verslininkai minėjo, kad šiuo metu jie investuoja į internetinės parduotuvės kūrimą, planuoja atidaryti vizualiųjų menų kūrybines dirbtuves, kuriose galėtų gimti užsieniečiams patrauklūs produktai, taip pat jų vizijose – Palūšė kaip poilsio ir paslaugų centras visai šeimai.
Lapkričio 22 dieną 11 val. Aukštaitijos verslo centre vyks Jono Šečkaus geologo kelionių ekspozicijos „Uolienos – Žemės istorijos metraštis" ir Sauliaus Paukštės dirbinių parodos „Hobis" pristatymas. Savivaldybės vadovai pakviesti ta proga dar kartą apsilankyti.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Agurkais kvepianti šventė paviliojo įvairiomis pramogomis

  Ignalinos kraštas turtingas ne tik gamtos grožiu, bet ir smagiomis šventėmis, parodančiomis jo unikalumą. Viena tokių – Palūšę garsinanti „Trauk stintelę“. Nors šiemet žiema ledo pašykštėjo ir Lūšių ežeras pavasariškai tyvuliavo, nors virusai gąsdino, šventė „Trauk stintelę“  visgi įvyko. Ir visi, kas pasibuvo, galėjo ir keptų žuvelių čia pat paragauti, ir šviežių namo parsivežti. Atvykusius viliojo įvairios pramogos, didelė tradicinių amatų dirbinių, rūkytos žuvies, kepinių, mėsos gaminių mugė. Kvepėjo verdama žuviene, sultiniais, žolelių arbatomis. Ant ežero pakrantės kūrenosi pirtelė, vyko sporto rungtys. Ir net medinės „bobos" sukosi – tik ne ant ledo, o sausumos „stintos“ traukimo su bobomis ir sunkiausios Palūšės „stintelės“ kilnojimo varžybose.

 • „Palūšės regata“ vėl kels baltus burių sparnus

  Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Palūšės regata jau devintąjį kartą sukvies buriuotojus, vietinius žmones ir svečius iš visos Lietuvos pasidžiaugti vasara ir šauniai pasilinksminti. Šis renginys vis plačiau pristato ne tik atgimusią Palūšę, bet ir visą Ignalinos kraštą.

 • Palūšė pasitiko vasarą su atsinaujinusia valtine

  Praėjusį savaitgalį atsinaujinusi Palūšės valtinė kartu su kaimo bendruomene ir biblioteka kvietė į vasaros sezono atidarymą, kuriame svarbiausiu akcentu tapo valčių žygių 60-mečio minėjimas ir kelias kartas bendrai gerai nuotaikai ir dainai suvienijęs „Baltojo kiro“ koncertas.

 • Palūšė vėl kvepėjo stintelėmis

  Vasario 3 dieną Palūšė šventė ir kvietė savo svečius pasidžiaugti žiemos švente „Trauk stintelę“, kuri pernai atgimė ir pradėjo Mažosios Lietuvos kultūros sostinės renginių ciklą. Šiemet tradicija tęsiama ir tikimasi, kad ji ilgai gyvuos. Stintelių žvejyba, jų pirkimas ar ragavimas tik ką iškeptų čia pat Lūšių ežero pakrantėje tikrai vilioja. Nors tądien oras buvo žvarbokas, tačiau įsidienojus žmonių prisirinko nemažai ir kaimelyje bei pakelėse vargiai galėjai rasti vietos automobiliui.

 • Palūšė Lietuvos mažosios kultūros sostinės vardą perdavė Užpaliams

  Gruodžio 8 dieną Palūšėje iškilmingu šventiniu renginiu užbaigti šio kaimo – 2017-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės – metai. Garbingas vardas, kurį Palūšė perėmė iš Molėtų rajono Alantos bendruomenės su geriausiais linkėjimais buvo perduotas Utenos rajono Užpalių miesteliui. Šventėje skambėjo patys gražiausi žodžiai, išdalintos dešimtys padėkų, simbolinių draugystės sagų, džiaugtasi draugyste, bendryste, žmonių širdžių šiluma ir bendruomenėms linkėta viltingo ėjimo į priekį.

 • Sukvietė kermošius „Lūšių rudenėlis“

  Šeštadienį Lietuvos mažoji kultūros sostinė Palūšė visus kvietė į tradicinį, labai laukiamą ir mielą kaimo renginį – kermošių „Lūšių rudenėlis". Oras buvo geras, todėl žmonių Palūšėje netrūko, kas atvažiavo, kas pėstute iš Ignalinos atėjo. Svečius pasitiko iš rudens gėrybių kūrybingai sumeistrauta moliūgų šeimyna, prie kurios visi norėjo nusifotografuoti.

 • Palūšėje vyks festivalis visai šeimai

  Lietuvos mažoji kultūros sostinė Palūšė stengiasi pateisinti garbingą vardą. Šie metai ir ši vasara jai tikrai įspūdingi gražiais renginiais. Rugpjūčio 5–13 dienomis kviečia vasaros festivalis visai šeimai „Palūšės vėjai".

 • Palūšė kviečia į šventę

  Rupjūčio 5–6 dienomis visus kviečia nuotaikinga Lietuvos mažosios kultūros sostinės vasaros šventė „Palūšės regata 2017". Organizuojamos įvairios sporto varžybos, regatos plaukimai, linksmoji regata, koncertai. Šventės dienomis Palūšėje vyks tapybos pleneras „Ant bangos", kuriame dalyvaus ir kurs 10 Lietuvos dailininkų. Pleneras prasideda rugpjūčio 5 dieną, jo uždarymo renginys vyks per Šv. Lauryno atlaidus, rugpjūčio 13 dieną Palūšės bibliotekoje.

 • Palūšėje triukšmingai atidarytas vasaros sezonas

  Birželio 10-ą Palūšėje triukšmingai prasidėjo vasaros sezonas. Puikus oras ir gera programa čia sukvietė didžiulį būrį žmonių ne tik iš Ignalinos kraštų, bet ir tolimiausių šalies kampelių.

 • Lietuvos mažoji kultūros sostinė – Palūšė – pakvipo šviežiomis stintelėmis

  Palūšė – 2017 metų Lietuvos mažoji kultūros sostinė – šauniai pradėjo garbingą savo metų kelią žiemos švente „Trauk stintelę", sukvietusią daugybę dalyvių ir svečių iš aplinkinių rajonų bei didmiesčių. Nuo ankstaus ryto Lūšių ežero ledą apsėdo žvejai mėgėjai, o didžiausia atrakcija tapo stintelių traukimas tinklais. Ant ledo taip pat vyko rogučių tempimo, ledo ritulio varžybos, buvo organizuotas šiaurietiško ėjimo žygis, pasieniečių kinologų programa. Šventės dalyviai galėjo pasigrožėti ledo skulptūromis, milžinišku piešiniu ant sniego, ragauti žuvienės, keptų stintų, kareiviškos košės, žolelių arbatos, įsigyti amatininkų dirbinių.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3649
Vakar apsilankė:12178
Šią savaitę apsilankė:15827
Šį mėnesį apsilankė:104238
Viso (nuo 2015-02-16):14128230
Šiuo metu naršo:
133
2020-07-14
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!