Molėtai kviečia į miesto šventę
Krašto žiniosMolėtai kviečia į miesto šventę
2019 birželio 20, Ketvirtadienis 14:18

Molėtai kviečia į miesto šventę

Molėtai kviečia į miesto šventę

Visus metus Molėtams ir Molėtų kraštui dedikuojama įvairiausių renginių – nuo konferencijų iki sporto varžybų ar parodų, o kasmetinė tradicinė Miesto šventė visa tai vainikuoja. Tikimasi, kad ji kaip visuomet bus masiškiausia Rytų Aukštaitijos vasaros šventė, jungianti keliolika renginių, kuriuose laukiama gausybės svečių.

Birželio 28 dieną - šventės preliudija. Vasaros estradoje rengiamas Tarptautinio liaudiškos muzikos ir šokių festivalio Ežerų sietuva atidarymas, kurio koncerte dalyvaus kolektyvai iš Čekijos, Čilės, Moldovos, Portugalijos, Rusijos ir Ukrainos, o miesto paplūdimyje iki vidurnakčio kais Naktinio tinklinio entuziastų ir žiūrovų aistros. Pirmąją Miesto šventės dieną užbaigs grupės „Ūkanose" koncertas ir kino seansas po žvaigždėtu Molėtų dangumi.
Birželio 29 d. rytą miestelėnus žadins ir į šventę kvies triukšmingasis baikerių klubas „Molmoto". Nuo 9 val. Ąžuolų gatvėje klegės tautodailininkų mugė, Molėtų universalioje aikštėje įsikurs Kūrėjų terasa, šurmuliuos tautodailininkų kiemeliai, bus demonstruojami senieji amatai, o žiūrovai galės jų pasimokyti bei patys tapti „meistrais" ir kūrėjais.
11 val. šventės atidarymą papuoš liaudiškos muzikos ir šokių festivalis Aukštaitijos vainikas, Loreta Sungailienė ir Lietuvos trombonininkų projektas Aranžuotos lietuvių liaudies dainos, skrabalų virtuozas Karolis Šileika–Skrabalman. Tuo pat metu išbandyti skaitmenines galimybes su interneto žvaigžde Vėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu ragins išmanieji ir prisijungę Molėtai. Čia pat bus demonstruojami dronai bei robotai.
Teniso kortuose, futbolo stadione, šiemet atidarytame moderniausiame Lietuvoje riedlenčių parke ir miesto paplūdimyje vyks krepšinio, futbolo, teniso varžybos, parodomąsias programas surengs riedlentininkai ir kyokušin karate klubas „Budora".
Vakare Vasaros estradoje į jubiliejinį koncertą pakvies sportinių šokių klubas „Domino", koncertuos „Du Donatai", dangų nušvies fejerverkų šou, vyks diskoteka.
Šventės dalyvius ir svečius Molėtai taip rengiasi nustebinti atnaujintomis ir gražiai sutvarkytomis miesto erdvėmis, patogiais pasivaikščiojimo takais aplink miesto ežerus, šalia jų išaugusiomis žaviomis skulptūromis, kitais renginiais bei staigmenomis. Birželio 30-ą, sekmadienį, Molėtų bažnyčioje – žymieji Šv. Apaštalų Petro ir Povilo atlaidai.

Molėtų r. savivaldybės administracijos inf.

 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image miesto svente.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Molėtai kviečia pasimatuoti žvejo batus

  Birželio 12 dieną Molėtuose, vienoje miesto poilsio salelėje, prie Pastovio ežero, atidengta skulptūra „Žvejo batai“. „Pasimatuok ir tu - gausi laimės su kaupu“ – skelbiamas įrašas batuose. Ir išties - juos smagu ne tik pasimatuoti, bet ir gražią nuotrauką Molėtuose pasidaryti.

 • Išgražės Molėtai

  Vidaus reikalų ministerija skyrė 700 000 eurų Europos Sąjungos investicijų ir 61 765 eurų Lietuvos valstybės biudžeto lėšų projektui „Molėtų miesto centrinės dalies kompleksinis sutvarkymas (I etapas)“. Jau pasirašyta rangos darbų sutartis su konkursą laimėjusia UAB „Revestus“ ir artimiausiu metu prasidės darbai.

 • Molėtuose viešėjo svečiai iš Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos

  Molėtų pradinės mokyklos bendruomenė dalyvauja projekte „Atraskime savo šaknis, kad galėtume sukurti bendrą ateitį“. Projekto metu vyksta ir projekto dalyvių susitikimai. Pirmasis susitikimas vyko Turkijoje: ten dalyvavo ir Molėtų pradinės mokyklos atstovai, o antrasis šiomis dienomis vyko Lietuvoje. Molėtiškiai svetingai priėmė Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos mokyklų mokinius ir mokytojus.

 • Molėtų žmonių su negalia sąjungos 30-metis: sveikinimai, iššūkiai ir viltys

  Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys su Molėtų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaite Gribauskiene aplankė ir pasveikino Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungą, kuri šiemet mini savo veiklos 30-metį. Sąjungos vadovei Marytei Baliūnaitei ir kitiems sąjungos nariams linkėjo kuo geriausios kloties, sveikatos, stiprybės, tikėjimo savo galiomis ir ateitimi, išreiškė pagarbą jų tvirta valia, dvasios stiprybe ir didžiule vidine galia mylėti žmones, kuri padeda įveikti visus kylančius sunkumus, drąsiai priimti visus gyvenimo iššūkius ir niekuomet nepasiduoti.

 • Molėtuose prisiminti ir pagerbti senieji Molėtų gyventojai žydai

  Prie Molėtuose esančio memorialo Molėtų žydams maldą už holokausto metu prarastas gyvybes sugiedojo Vilniaus choralinės sinagogos kantorius Shmuel Yatom, padėjo gėlių ir prisimindami aukas, kalbėjo Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai ​J.E. Amir Maimon, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky, didžiausios litvakų bendruomenės Izraelyje atstovas Chona Kritzer, rašytojas Marius Ivaškevičius.

 • Daugiau nei mėnesį Molėtuose ieškotą skenduolį aptiko jo žmona

  Dėl gegužės 9-ą Molėtų rajone, Bebrusų ežere, nuskendusio vyro buvo vykdomos intensyvios paieškos – pirmąjį birželio savaitgalį prie Molėtų rajono ugniagesių ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narų prisijungė ir savanoriai iš Latvijos. Po daugiau nei mėnesio, nuskendusio vyro kūną ežere pastebėjo jo žmona.

 • Molinių šventė kviečia užsukti į Molėtus

  Birželio 15–17 dienomis Molėtuose šurmuliuos Molėtų miesto šventė, skirta Lietuvos 100-mečiui. Kone tris dienas truksiančio renginio metu molėtiškiai ir svečiai galės pasigėrėti ne viena įspūdinga akimirka.

 • Molėtų rajone esančiame tvenkinyje paskendo žmogus

  Antradienį Molėtų rajone paskendo, kaip manoma, kelią bandęs sutrumpinti vyras – jis įlūžo į tvenkinį. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai bei medikai padėti nebegalėjo: teko konstatuoti 1953 metais gimusio vyro mirtį.

 • Renovacija Molėtuose: beveik pusė miesto modernizuota

  Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimas Utenos regione išsiskiria visoje Lietuvoje tuo, kad čia labai intensyviai renovuojami daugiabučiai namai. Prie to gerokai prisideda ir Molėtai, kur ypač didelis savivaldybės dėmesys, renovaciją administruojančių institucijų darbas ir gyventojų pasitikėjimas lemia, kad jau netrukus bus atnaujinta pusė miesto. Ir čia Molėtai nesustoja – planuoja renovuoti dar daugiau namų.

 • Molėtuose aptartas bendradarbiavimas

  „Aplink Uteną esančiuose miestuose ir miesteliuose norime matyti daugiau kvalifikuotų, konkurencingų futbolininkų, trenerių ir komandų", – diskusijoje su Molėtų savivaldybės ir futbolo bendruomenės atstovais kalbėjo buvęs Lietuvos rinktinės kapitonas, o dabar „Utenio" futbolo akademijos techninis vadovas Aurelijus Skarbalius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6964
Vakar apsilankė:6469
Šią savaitę apsilankė:13433
Šį mėnesį apsilankė:24247
Viso (nuo 2015-02-16):14291407
Šiuo metu naršo:
84
2020-08-04
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!