Paliesiaus dvarui – svarbi nominacija
Krašto žiniosPaliesiaus dvarui – svarbi nominacija
2019 gegužės 28, Antradienis 13:35

Paliesiaus dvarui – svarbi nominacija

Paliesiaus dvarui – svarbi nominacija

Lietuvos kurortų asociacija įsteigė apdovanojimą „Vasaros liūtas“, kuris kasmet bus skiriamas juridiniams ir fiziniams asmenims, prisidedantiems prie kurortų ir kurortinių teritorijų patrauklumo didinimo, įvaizdžio kūrimo, sveikatinimo ir SPA paslaugų plėtros, inovatyvių ir pažangių sprendimų diegimo bei turizmo skatinimo per investicijas, kūrybinių industrijų panaudojimo, tautinio ir kultūrinio paveldo puoselėjimo. Ignalinos rajono savivaldybė taip pat pateikė kandidatus devynioms apdovanojimų nominacijoms.

Vienoje nominacijoje – Inovatyvių sprendimų lyderis – laimėjo Paliesiaus dvaro fizinio krūvio terapijos klinika. Tai pirmoji ir vienintelė licencijuota fizinio krūvio terapijos klinika Lietuvoje ir Pabaltijyje. Klinika naudoja visiškai naują sveikatinimo metodą, kuriam pritaiko gamtinius išteklius. Apdovanojimas bus įteiktas Ignalinos miesto vasaros šventėje gegužės 31 dieną.
Paliesiaus dvaro fizinio krūvio terapijos klinika savo veiklą pradėjo 2014 metais. Ši veikla paremta alternatyvia medikamentiniam gydymui idėja ir įrodyta medicinos mokslo. Pagrindinis tikslas – individualiai parinktu fiziniu krūviu prižiūrint gydytojams  užtikrinti geresnę sveikatą  kiekvienam pacientui. Paciento sveikatos būklei ištirti ir stebėti pasitelkiamos moderniausios medicininės ir informacinės technologijos. Taip įsitikinama, ar galima taikyti gydymą fiziniu krūviu, ir kokios yra gydomąjį poveikį užtikrinančios konkretaus paciento fizinio krūvio ribos. Taikomas kompleksinio gydymo metodas. Fizinio krūvio terapijos programą papildo antistresinė aplinkos programa (informacinė detoksikacija, garso ir muzikos terapija, kvapų, gamtos terapija), parenkama individuali paciento mityba. Kiekviena programos diena užbaigiama asmeniniu pokalbiu, per kurį aptariami gydymo rezultatai, padedamos įtvirtinti įgytos žinios apie sveikatą, pateikiamos  rekomendacijos, kad pacientas gautų tęstinio savarankiško gydymo įgūdžius ir galėtų juos panaudoti grįžęs į namus.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4180
Vakar apsilankė:7864
Šią savaitę apsilankė:12044
Šį mėnesį apsilankė:12044
Viso (nuo 2015-02-16):13813606
Šiuo metu naršo:
107
2020-06-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!