Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems
Krašto žiniosPasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems
2018 gruodžio 20, Ketvirtadienis 10:47

Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems

Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems

Gruodžio 15 dieną Visagine vyko tradicinis renginys „Mano miestas – Visaginas“. Jau devintą kartą rengiamuose apdovanojimuose Visagino bendruomenė padėkojo ir pagerbė savo geriausiuosius. Šiais metais nominantus aktyviai siūlė patys visaginiečiai, o vėliau specialiai sudaryta komisija atrinko nugalėtojus.

Nominacijų įteikimo ceremoniją lydėjo nuoširdi, jauki, tačiau kartu ir įspūdinga koncertinė programa – renginį atidarė į sceną įsisukusios baltos snaigės-šokėjos, dainavo mokytojos Vitos Pimpienės auklėtiniai ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojų choras „Šilagėlė", o vakaro puošmena tapo operos dainininkės visaginietės Onos Kolobovaitės pasirodymas.
Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė ir administracijos direktorius Sergejus Mickevičius pasveikino į tradicinį renginį gausiai susirinkusius visaginiečius ir padėkojo tiems, kurie labiausiai prisidėjo kuriant Visagino savivaldybės gerovę, apdovanojo nugalėjusius kiekvienoje nominacijoje specialiai pagamintais suvenyrais bei gėlėmis.
2018 m. nominacijų „Už nuopelnus Visagino savivaldybei" laimėtojai:
„Už labdaringą veiklą" – Diana Naglinskienė,
„Už nuopelnus kultūrai" – Larisa Podberiozkina,
„Už nuopelnus sportui" – Artūras Seja,
„Už nuopelnus švietimui" – Danguolė Savičienė,
„Už aktyvią visuomeninę veiklą" – Sandra Matvejeva,
„Už nuopelnus sveikatos apsaugai" – Jurij Nol,
„Už nuopelnus verslo plėtrai" – UAB „Kogus",
„Už lietuvybės sklaidą" – Zita Miškinytė-Mazūrienė,
„Už Visagino garsinimą šalyje ir pasaulyje" – Elena Čekienė,
„Už nuopelnus vaiko gerovei" – Irinos ir Romano Ziuzevų šeima.
Šiais metais jau trečią kartą paskelbtas Visagino metų žmogus – juo tapo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas, ilgus metus kartu su komanda kūręs efektyvią ir šiuolaikišką mokymo bei mokymosi aplinką. Ypatingas apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus įteiktas Visagino Česlovo Sasnausko mokyklos direktorei Česlavai Pimpienei, kuri vadovavo mokyklai nuo pat jos įkūrimo 1978 metų, ugdė ir į nuostabų muzikos pasaulį palydėjo gausų būrį talentingų jaunuolių.

Visagino savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Koncertas sukvietė bardų gerbėjus

  Praėjusį penktadienį Visagino ežero paplūdimio teritorijoje dainuojamosios poezijos gerbėjai mėgavosi bardų koncertu „Smalvo vakarai“. Koncertą sveikinimo žodžiais pradėjo renginio globėja Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, kuri padėkojo įžymiems bardams už tai, kad jie atvyko į Visaginą ir padovanojo tokį gražų koncertą. Kiekvienas koncerto dalyvis buvo apdovanotas merės padėkos raštu ir atminimo dovana.

 • Smagios įkurtuvės grupinio gyvenimo namuose

  Liepos 10 dieną įkurtuves šventė grupinio gyvenimo namų Visagine gyventojai. Į naujus namus jie įsikėlė jau gegužės pradžioje, tačiau prieš sutikdami svečius norėjo apsiprasti ir tinkamai pasiruošti.

 • Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas S. Skvernelis

  Kovo 30 dieną Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Čia jis susitiko su vietos verslininkais, savivaldybės atstovais ir biudžetinių įstaigų vadovais bei atsakė į visaginiečiams aktualiausius klausimus, o taip pat lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre ir UAB „Visagino linija“.

 • Brandus tautinių šokių kolektyvo jubiliejus

  Kovo 31 dieną Visagino kultūros centro „Draugystės“ salė nusidažė margaspalvių tautinių drabužių raštais – čia įvyko Visagino kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Rodničiok“ 30-ties metų jubiliejaus šventė. Pasveikinti kolektyvo vadovės ir jo narių, kurie yra neatsiejama Visagino kultūros dalis, šios gražios sukakties proga ir pasimėgauti smagiais tautiniais šokiais susirinko pilna salė svečių ir ilgamečių kolektyvo gerbėjų.

 • Visaginas linksmai ir išradingai šventė Lietuvos gimtadienį

  Vasario 14–16 dienomis Visagine vyko gausybė renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Į šventinį šurmulį įsijungė visi – nuo didelių iki mažų. Miesto mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenės surengė nuoširdžius, trispalvės spalvomis šviečiančius, šokiais ir dainomis skambančius Lietuvos 100-ojo gimtadienio renginius.

 • Visagine lankėsi ministras L. Kukuraitis

  Spalio 20 dieną Visagine su vizitu apsilankė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda, Seimo narys Tomas Tomilinas (Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas) bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Žydronė Žukauskaitė–Kasparienė.

 • Visagine – verslininkų delegacija

  Rugsėjo 18 dieną Visagino savivaldybės salėje įvyko Čeliabinsko srities (Rusija) verslininkų delegacijos susitikimas su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais ir Visagino savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovais.

 • Visagine – aistringas savaitgalis

  Liepos 8 dieną Visagino ežero paplūdimyje visą dieną šurmuliavo trečiasis, jau tapęs tradiciniu, Drakonų valčių festivalis. Jo tikslas – plėtoti bei populiarinti drakonų valčių irklavimo judėjimą Visagine bei Lietuvoje, propaguoti sveiką gyvenimo būdą bei skatinti įsitraukti į drakonų valčių irklavimą kuo daugiau žmonių, nepriklausomai nuo jų amžiaus, sportinio pasirengimo ar veiklos.

 • Visagine lankėsi ambasadorius A. Korolis

  Gegužės 10 dieną Visagine viešėjo Baltarusijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Korolis. Jis apsilankė Visagino savivaldybės administracijoje ir susitiko su Visagino savivaldybės mere Dalia Štraupaite.

 • NATO štabo atstovai lankėsi Visagine

  Kovo 29 dieną, minint 13 metų narystės aljanse sukaktį, Visagine viešėjo NATO pajėgų integravimo vieneto (toliau NPIV) Lietuvoje karininkai ir seržantai iš įvairių NATO valstybių – Lietuvos, JAV, Kanados, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Danijos, Portugalijos ir kt. Svečius lydėjo Lietuvos karo akademijos kariūnas Artūras Macickas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4284
Vakar apsilankė:8891
Šią savaitę apsilankė:19470
Šį mėnesį apsilankė:202552
Viso (nuo 2015-02-16):10490215
Šiuo metu naršo:
112
2019-06-26
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!