Krašto žiniosAtsisveikino su pareigūnais
2017 lapkričio 03, Penktadienis 10:10

Atsisveikino su pareigūnais

Atsisveikino su pareigūnais

Spalio 31 dieną Utenos APGV Zarasų ir Molėtų priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose buvo iškilmingai atsisveikinta su keliais patyrusiais pareigūnais, kurie karjeros laiptais kilo savo nuoširdžiu atsidavimu tarnybai.

Skambant linkėjimams bei padėkos žodžiams už ilgą tarnybą, į pensiją išleistas Utenos APGV Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Romualdas Rimkus, kuris tarnyboje ištarnavo 37 metus, šios tarnybos Valstybinės priežiūros poskyrio viršininkas Robertas Kulikauskas, ištarnavęs 26 metus, Utenos APGV Zarasų PGT viršininko pavaduotojas Andrej Fiodorov, tarnyboje ištarnavęs 24 metus, ir šios tarnybos Valstybinės priežiūros poskyrio viršininkas Valerijus Vasilevskis, ištarnavęs beveik 30 metų.

Minėtieji pareigūnai ilgametę nepriekaištingą tarnybą nusprendė iškeisti į garbingai užtarnautą poilsį ir ramesnį gyvenimą.

Utenos APGV inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 23131565_1709857245711883_7250040082511048059_n.jpg
 • Click to enlarge image Andrej ileistuvs 173-001 2.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pareigūnai nubaudė šimtus plepėti telefonu mėgstančių vairuotojų

  Nuo vasario 20 dienos šalies keliuose policija vykdo sustiprintas vairuotojų mobiliojo ryšio priemonių naudojimo rankomis kontrolės priemones, atkreipiant dėmesį į kone priklausomybe tapusius, neretai pavojų saugiam eismui keliančius vairuotojų Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

 • Artėjant Vėlinėms – policijos pareigūnų patarimai visuomenei

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai įspėja Utenos krašto gyventojus būti budriais ir pasirūpinti savo turto saugumu, siekiant išengti vagysčių atvejų Vėlinių metu.

 • Pareigūnų atlyginimai didės palaipsniui

  Vyriausybėje sutarta, kad statutinių pareigūnų atlyginimų koeficientai didės 1,5 punkto. Taip bus sudarytos teisinės galimybės didinti pareigūnų darbo užmokestį. Naujos redakcijos statutą ketinama pateikti Seimui rudens sesijoje. „Tikimės, kad dalį pinigų, reikalingų pareigūnų algoms didinti, pavyks rasti vykdant struktūrines pertvarkas. Vėliau, perskirstant biudžetą, taupant ar gavus neplaninių pajamų, šios lėšos galėtų būti nukreiptos pareigūnų algoms kelti", – aiškina vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

 • Iš misijų grįžę pareigūnai prisimena pabėgėlius skirtingais veidais

  Į Europą ėmus plūsti sunkiai valdomai pabėgėlių bangai, šalims, kuriose ji buvo didžiausia, padėti suvaldyti migrantų srautus buvo pakviesti pareigūnai iš daugelio Europos Sąjungos valstybių, tarp jų – ir Lietuvos. Misijose dalyvavo ir uteniškiai. Dar sausio mėnesį penki Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai vyko į Slovėniją, kur kolegoms padėjo dirbti su migrantais. Vienas jų – Utenos AVPK Viešosios tvarkos skyriaus Mobiliojo būrio vadas Andrius Inčirauskas. Kovo mėnesį kolegos pėdomis pasekė ir į Slovėniją išvyko Utenos AVPK Patrulių būrio vadas Mindaugas Navikas, gegužės mėnesį talkinęs ir Graikijos pareigūnams. „Utenos dienai" misijų dalyviai pasakojo apie įgytą patirtį, kasdienį darbą bei pabėgėlių kontingentą.

 • Utenoje pareigūnams priešinosi girta kriminalistė

  Vėlų šeštadienio vakarą pasivaikščiojimas Utenos miesto gatvėmis neblaiviai Molėtų kriminalinės policijos pareigūnei baigėsi ypač dideliu nemalonumu. Ją sulaikė pareigūnai, kuriems ji pasipriešino ir nevykdė teisėtų reikalavimų.

 • Pareigūnams siūlė kyšį

  Ketvirtadienį Utenoje, Palangos ir Stoties gatvių sankryžoje, policijos patruliai sustabdė automobilį, kurį vairavo 50 metų vyriškis, neprisisegęs saugos diržo. Jis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už kelių eismo taisyklių pažeidimus, pareigūnams siūlė 50 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 • Statutiniai pareigūnai sirenomis seimūnams priminė netesėtus pažadus

  Ketvirtadienį apie100 Lietuvos statutinių pareigūnų sirenų garsais ir švyturėliais Seimo nariams priminė duotus, bet vis dar netesėtus pažadus – šioje Seimo sesijoje priimti teisėsaugos modernizavimui būtiną Vidaus tarnybos statutą.
  Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) vienijamų policijos, ugniagesių ir pasieniečių automobilių garsai seimūnus „žadino" 6 minutes – po minutę už kiekvienus Vidaus tarnybos statuto vilkinimo metus.
  Kaip portalui udiena.lt teigė NPPSS pirmininkas Vladimir Banel, šioje protesto akcijoje daugiausia dalyvių sulaukta iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Ukmergės, kitų šalies miestų, tačiau tarp jų nebuvo statutinių pareigūnų iš Utenos apskrities.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4603
Vakar apsilankė:9973
Šią savaitę apsilankė:52941
Šį mėnesį apsilankė:137384
Viso (nuo 2015-02-16):7702998
Šiuo metu naršo:
89
2018-03-17
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!