Lauko diena: ūkininkai nepraleidžia progos domėtis nauja technika
KaimasLauko diena: ūkininkai nepraleidžia progos domėtis nauja technika
2015 birželio 05, Penktadienis 14:31

Lauko diena: ūkininkai nepraleidžia progos domėtis nauja technika

Lauko diena: ūkininkai nepraleidžia progos domėtis nauja technika
 • 74 foto

Metas, kuomet dirvoje net akmuo kruta, ūkininkams, rodos, nesutrukdė gausiai susirinkti į tradicinę kasmetinę Lauko dieną, kurią organizuoja AB „Lytagra". Kaip ir pernai, šiemet, birželio 5 dieną, visus svečius svetingai pasitiko užpalėnai ūkininkai Vesta ir Algimantas Vaškeliai – jų laukuose burzgė apie 15 traktorių „New Holland", kurie demonstravo šiuolaikinius technikos pranašumus.

Renginyje dalyvavęs AB „Lytagra" komercijos direktorius Ugnius Stančiauskas akcentavo, kad pagrindinis Lauko dienos tikslas – parodyti mūsų regiono ūkininkams naujausią techniką: Krone šienavimo techniką, taip pat eksponuoti kitas žemės dirbimo technologijas, mat šiuo metu ūkininkai jau ruošiasi (kiti jau pradėjo) šienapjūtės darbus. „Daugelis ūkininkų planuoja atnaujinti pievas, ateis javapjūtė, tad labai svarbu žemdirbiams susipažinti ir su pristatomomis naujovėmis. Lauko dienoje pristatome ir platų atsarginių detalių asortimentą", – kalbėjo Ugnius Stančiauskas, pabrėždamas, kad dalyvauti šiame renginyje ūkininkai atvyko noriai: tai buvo puiki galimybė jiems ne tik pasirodyti, bet ir susitikti bendraminčių ar susipažinti su žemės ūkio technikos naujovėmis.

udiena.lt inf., L. Narčienės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Skelbiamas žemės ūkio technikos apžiūros grafikas

  Utenos rajono ūkininkų, savininkų ir žemės ūkio bendrovių traktorių, savaeigių mašinų bei jų priekabų valstybinės techninės apžiūros 2016 m. grafikas

 • Uteną buvo „okupavusi“ sunkiasvorė karinė technika

  Lapkričio 14 dieną, šeštadienį, Utenos miesto gyventojai turėjo išskirtinę galimybę apžiūrėti pratybose „Geležinis kardas 2015“ naudojamą karinę techniką, ginkluotę bei pabendrauti su Lietuvos ir sąjungininkų kariais.

 • Paprastinamos technikos registravimo procedūros

  Žemės ūkio ministerija teikia Vyriausybei nutarimo „Dėl Lietuvos Respublikos traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registro įsteigimo ir jo nuostatų patvirtinimo" pakeitimo projektą.

 • Į Lietuvą pratyboms atgabenta NATO vadavietės įranga

  Spalio 10 d. Klaipėdos centriniame Jūrų uosto terminale prisišvartavo laivas, atgabenęs lapkritį Baltijos valstybėse vyksiančioms pratyboms „Arkadinė jungtis 2015" skirtą įrangą: apie 350 karinės technikos vienetų ir daugiau nei 100 konteinerių.

 • Netvarkingi kombainai – vienas žingsnis iki nelaimės

  Šalyje – javapjūtės įkarštis. Ūkininkams džiaugiantis sparčiai vykstančiais darbais ir gausiu derliumi, ugniagesiai jau sulaukė pirmųjų pranešimų apie laukuose užsiliepsnojusius javų nuėmimo kombainus ir kitą žemės ūkio techniką. Vien per pirmąją rugpjūčio savaitę buvo užregistruoti 4 gaisrai, kuriuose degė kombainai. Pernai per visą javapjūtę liepsnojo 17 kombainų. Nuostolių patyrė tiek ūkininkai, tiek žemės ūkio bendrovės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:10175
Vakar apsilankė:9860
Šią savaitę apsilankė:64199
Šį mėnesį apsilankė:342973
Viso (nuo 2015-02-16):13790039
Šiuo metu naršo:
227
2020-05-30
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!