JaunimasParodoje – Utenos kolegijos studenčių kūrybiniai darbai
2017 birželio 08, Ketvirtadienis 14:30

Parodoje – Utenos kolegijos studenčių kūrybiniai darbai

Parodoje – Utenos kolegijos studenčių kūrybiniai darbai
 • 7 foto

Utenos kolegijos Aprangos dizaino ir technologijos studijų programos studentės kviečia aplankyti kūrybinių darbų parodą. Paroda veikia PC „Aušra" patalpose prie knygyno „Pegasas".

Parodoje galima išvysti pirmo kurso studenčių Ievos Adamavičiūtės, Rasos Palubinskaitės, Dominykos Gaškaitės ir Miglės Musteikytės drabužių kolekciją „Baltų atgimimas" (idėjos autorė Ieva Adamavičiūtė). Taip pat pamatyti antro kurso studenčių Mildos Zarankaitės ir Indrės Kelečiūtės kolekciją „Šiuolaikinė baltų mada", antro kurso studentės Sandros Meškaitės tekstiliniais dažais tapytą suknelių kolekciją „Žvilgsnis į Paryžių", ketvirto kurso studentės Neringos Jankauskaitės drabužių kolekciją iš lino panaudojant natūralų dažymą „Gyvenimo ratas" bei pirmo ir antro kurso studenčių Ievos Adamavičiūtės, Mildos Zarankaitės ir Indrės Kelečiūtės avangardinės kolekcijos „Panjė jeux" dalį.
Paroda uteniškių ir miesto svečių akis džiugins visą vasarą.

Utenos kolegijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Utenos trikotažas“ plečia parduotuvių tinklą

  Per dvejus metus didžiausia Vidurio ir Rytų Europos tekstilės bendrovė „Utenos trikotažas“ padvigubino savo parduotuvių tinklą ir 2018 m. pasitiks turėdama 15 parduotuvių. Vien šių metų lapkričio–gruodžio mėnesį klientams duris atvėrė keturios naujos „Utenos trikotažo" parduotuvės visoje Lietuvoje. Parduotuvių tinklo plėtra vyksta daugiausiai franšizės pagrindu.

 • Ministrė J. Petrauskienė susitiko su Utenos kolegijos bendruomene

  Lapkričio 10 dieną Utenos kolegijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

 • Kviečia Utenos kolegijos studentų organizuojamas renginys

  Utenos kolegijos Aprangos dizaino ir technologijos ir Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos studentai ir dėstytojai kviečia į renginius „Tavo ir mano tapatybė", kurie vyks gegužės 17–18 dienomis.
  Kaip pranešama, gegužės 17 dieną 9.00–12.00 val. vyks tarptautinė praktinė-kūrybinė konferencija „Tautos savitumo ženklai: tradicijų ir modernumo dermė aprangoje" (Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis").

 • Būsimieji transportininkai pažymėjo profesinę šventę

  Spalio 27 dieną Utenos kolegijoje šurmuliavo smagi šventė – Transporto verslo specialybės studentų diena.
  Pirmakursiai davė nuotaikingą transportininko priesaiką ir iš trečiakursių perėmė vėliavą. Po to studentai išbandė jėgas orientacinėse varžybose bei kitose rungtyse, kurias komandos sugalvojo pačios ir pateikė vienos kitoms. Komandų pasirodymus vertino komisija: dėstytojos Jūratė Aksomitienė, Sandra Trinkūnienė, Danutė Puodžiukienė ir Rūta Puidokaitė–Savickienė.

 • Gardino žemės ūkio universiteto atstovų vizitas Utenos kolegijoje

  Rugsėjo 22–23 dienomis Utenos kolegijoje lankėsi svečiai iš Baltarusijos Respublikos. Delegaciją sudarė universiteto darbuotojai ir ūkininkai: rektoriaus padėjėjas doc. dr. V. V. Kislyj, Augalų apsaugos fakulteto dekanas doc. dr. P. V. Borodin, Grodno srities ūkininkų asociacijos pirmininkas V. V. Uškevič ir ūkininkas B. S. Todrik.

 • Geriausiai pasirodė Utenos kolegijos aplinkosaugininkai

  Utenos kolegijoje vyko tradicinis respublikinis ,,Jaunojo aplinkosauginininko" konkursas. Jame dalyvavo Panevėžio, Šiaulių valstybinės ir Utenos kolegijų studentų komandos.

 • Studentų sukurtas airanas su kmynų arbata pelnė apdovanojimą

  Utenos kolegijos studentai ir jų vadovė Gražina Stasiulionienė džiaugiasi įvertinimu, atsivežtu iš praėjusią savaitę Kaune vykusios parodos „AgroBalt" – čia medaliais buvo apdovanoti geriausi maisto produktai. Į laimingųjų būrį pateko ir uteniškiai studentai, gavę diplomus už airaną su kmynų arbatos gėrimu.

 • Utenos kolegijos bendruomenė lankėsi Slovėnijoje

  Kovo 6–12 dienomis Utenos kolegijos dėstytojos Rasa Bražulienė, Ramutė Narkūnienė ir dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė skaitė paskaitas Komercijos ir verslo mokslų fakulteto (Celje mieste, Slovėnijoje) Turizmo verslo studijų programos pirmo ir antro kurso studentams.

 • Transporto studijų programos studentai surengė savo specialybės dieną

  Spalio 22 dieną Utenos kolegijos istorijoje pirmą kartą vyko būsimųjų transportininkų diena. Šventė prasidėjo oficialiu atidarymu prie centrinio kolegijos pastato, esančio Maironio g. 7. Būsimuosius transportininkus su gražia iniciatyva pasveikino kolegijos direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Aliona Sinicienė ir Verslo ir technologijų fakulteto dekanė Regina Bagdonavičienė. Direktoriaus pavaduotoja įteikė studentams specialią Transporto verslo studentams skirtą vėliavą, o studentai į šventę susirinkusiems dėstytojams perskaitė šmaikščią priesaiką.

 • Utenos kolegijoje – medicininių profesijų renesansas

  Paprastai kiekviena vasara Utenos kolegijoje – ypač darbinga. Absolventams išdalijus diplomus, šią mokslo kalvę užplūsta būsimi pirmakursiai. Formuojamos naujos grupės, sudaromos sutartys ir taip tęsiasi iki rugsėjo pirmosios. Vėliau prasideda kiti darbai. Utenos kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas, kalbėdamas apie vasaros darbymetį, šypsosi: jei vasarą atostogausi, atostogos gali tęstis visus mokslo metus.
  Susitikę su žurnalistais Utenos kolegijos direktorius prof. dr. G. Bužinskas ir jo pavaduotoja akademinei veiklai Aliona Sinicienė pasidalijo savo mintimis apie pasibaigusį I stojimo etapą ir artėjančius mokslo metus.

Reklama

Reklama

Ar pritariate, kad ateinančiais metais bus rekonstruota Aušros gatvė, kurioje bus nutiesti dviračių takai?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2017 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2207
Vakar apsilankė:8279
Šią savaitę apsilankė:45500
Šį mėnesį apsilankė:127665
Viso (nuo 2015-02-16):7031650
Šiuo metu naršo:
95
2017-12-16