Vyžuonos parkas subūrė tėvelius ir jų vaikus
JaunimasVyžuonos parkas subūrė tėvelius ir jų vaikus
2016 rugsėjo 29, Ketvirtadienis 10:54

Vyžuonos parkas subūrė tėvelius ir jų vaikus

Vyžuonos parkas subūrė tėvelius ir jų vaikus
 • 58 foto

Trečiadienio popietę Vyžuonos parke buvo tikras sujudimas – Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokiniai kartu su šeimos nariais atskubėjo į rudeninį sporto renginį, skirtą sveikai vaikų gyvensenai puoselėti. Šios ugdymo įstaigos bendruomenė džiaugėsi, kad į populiarėjančius panašaus pobūdžio renginius kaskart pritraukiama vis daugiau dalyvių.

Visus susirinkusiuosius pasveikinusi Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos vadovė Milda Survilienė pakvietė į šeimai skirtą sporto popietę. Joje į startą stojo atskirų klasių mokiniai bei jų tėveliai, kurie turėjo aplankyti keletą stotelių su įvairiomis užduotimis: visiems teko prisiminti matematines žinias ir suskaičiuoti link gydymo įstaigos vedančius laiptus, užrištomis akimis ragaujant vaisius atspėti jų pavadinimą, spręsti kryžiažodžius ar išbandyti rankos taiklumą metant kamuoliukus.
Į renginį pirmoką Nojų atlydėjusi jo močiutė Danutė Pitrėnienė prisipažino, kad įveikti užduotis nebuvę sunku, gal šiek tiek pritrūko rankos taiklumo. „Surinkau visus taškus, o dabar komisija suskaičiuos ir spręs", – rankoje laikydama užduočių lapą šypsojosi D. Pitrėnienė, kuri pridūrė, kad tokio pobūdžio renginiai vaikams ir jų tėvams labai reikalingi, mat judėjimas niekam nepakenkė. Sportuoti moteris neturi laiko, tad visas savo fizines jėgas atiduoda dirbdama sodo namelyje.
Susumavus visus dalyvių taškus, šešios šeimos buvo įvertintos diplomais ir Rapolo Šaltenio progimnazijos Garbės galerijos narių skirtais suvenyrais. Tačiau neliko pamiršti ir prizinių vietų nelaimėję dalyviai, kuriems įteiktos padėkos.
Gerų emocijų pasisėmusi mokyklos bendruomenė neskubėjo skirstytis: jie vaišinosi atsineštomis sveikomis vaišėmis. Direktorė M. Survilienė pasidžiaugė tėvelių aktyvumu: jie jau artėjančią žiemą norėtų jėgas išbandyti trasoje su slidėmis.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Linos Narčienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija atšventė garbingą jubiliejų

  Gruodžio 16 dieną Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija sukvietė buvusius ir esamus mokinius bei pedagogus paminėti ypač svarbios datos – šios mokyklos 80 gyvavimo metų.

 • Mokykla tarp kelių kartų nutiesė draugystės kelią

  Švietimo ir mokslo ministerijos sudaryta komisija išrinko 10 geriausių Mokyklos bendruomenės metų konkurso projektų – po vieną iš kiekvienos apskrities. Tarp laimingųjų pateko ir Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos bendruomenė, kuri su projektu „Kartų draugystė" suvienijo įvairių kartų atstovus.

 • Auktumui Maračinskui – svarbus apdovanojimas

  Neseniai Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos šeštos klasės mokinys Auktumas Maračinskas (lietuvių kalbos mokytoja Rita Panavienė).

 • Į popietę sukvietė trijų kartų šeimas

  Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje vyko seneliams skirta popietė „Gerumu už gerumą", į kurią mokiniai pasikvietė kelių kartų šeimas – tėvelius, senelius ir prosenelius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2329
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:28910
Šį mėnesį apsilankė:28910
Viso (nuo 2015-02-16):13830472
Šiuo metu naršo:
152
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!