„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių
Jaunimas„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių
2016 rugpjūčio 05, Penktadienis 09:46

„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių

„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių

Vos prasidėjus naujiems mokslo metams į Uteną rinksis Lietuvos ir kitų šalių vaikų futbolo komandos – miesto gimimo dieną jaunieji futbolininkai pažymės trijų amžiaus grupių turnyru.

„Norime, kad vaikai gautų kuo daugiau žaidybinio laiko, kad į Uteną atvažiuotų kuo daugiau komandų ir kad „Utenis Cup" taptų kasmetiniu tarptautiniu turnyru. Kad vaikai įgautų tarptautinių rungtynių patirties, susirastų naujų draugų. Kad treneriai bendrautų tarpusavyje, dalytųsi mintimis apie treniruočių procesą, kad mes visi, siekiantys to paties tikslo, rastume bendrą kalbą. Juk kad galėtume pasiekti rezultatų, panašių į Belgijos ar Islandijos, reikia dirbti kartu ir ta pačia kryptimi", – apie Utenoje vyksiančio vaikų turnyro tikslus kalbėjo jauniausiųjų „Utenio" akademijos futbolininkų treneris Aurimas Meidus.
„Utenis cup – 2016" turnyras bus rengiamas vos prasidėjus naujiems mokslo metams – rugsėjo 3–4 d. Jis bus skirtas paminėti Utenos miesto įsikūrimo 755 metinėms.
Turnyro dalyviai bus paskirstyti į tris grupes pagal amžių. Vyks 2008 metų ir jaunesnių, 2006 metų ir jaunesnių ir 2004 metų ir jaunesnių vaikų turnyrai.
Jauniausieji vaikai rungtyniaus formatu 5 prieš 5 Utenos „Dauniškio" gimnazijos dirbtinės dangos aikštėje, vidurinė amžiaus grupė – 7 prieš 7 Utenos miesto „Utenio" stadiono dirbtinės dangos aikštelėse, vyriausia – 9 prieš 9 Utenos „Saulės" gimnazijos dirbtinės dangos aikštėje.
„Utenio" klubas dalyvauti turnyre siūlo ne vien Lietuvos, bet ir užsienio šalių komandoms. Tikimasi, kad vaikai įgaus patirties varžydamiesi su bendraamžiais iš įvairių šalių.
Visi turnyro dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais. Geriausias kiekvienos komando žaidėjas gaus asmeninį prizą. Vyriausios amžiaus grupės trys stipriausios komandos bus apdovanojamos taurėmis, jų žaidėjai – prizininkų medaliais.
Svečių komandos turnyro metu bus apgyvendintos miesto viešbučiuose ir kaimo turizmo sodybose šalia Utenos.
„Utenis" pastaraisiais laikais yra surengęs ne vieną vaikų turnyrą Utenoje. Turnyrų dalyvių atsiliepimai visada būdavo puikūs.

Utenos „Utenio" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

  Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas tapo nemenku iššūkiu įvairių sporto šakų fizinio rengimo treneriams. Kai kuriems iš jų teko per naktį keisti ilgą laiką ruoštą pasiruošimo sezonui planą ir staigiai persiorientuoti į nuotolines treniruotes namuose. Su tuo teko susidurti „Utenos Utenio“ futbolo klubo ir akademijos fizinio rengimo vadovui ir kineziterapeutui Aurimui Tilindžiui. Utenos komandai pasiruošimo planas buvo dėliojamas pagal „Auri-Dohm“ metodologiją.

 • Europos futbolo čempionatas ir įdomūs faktai apie futbolą

  2020 UEFA Europos futbolo čempionatas bus jau šešioliktas Europos čempionatas, kurį stebėsime 2020 m. birželio 12 d. – liepos 12 d. Šis čempionatas iš ankstesnių išsiskirs tuo, jog pirmą kartą istorijoje futbolo čempionato varžybos vyks 12 skirtingų šalių ir 12 skirtingų stadionų. Pusfinalis ir finalas organizuojamas Londono „Wembley“ stadione. Atrankoje į čempionatą varžosi 55 rinktinės, iš kurių liks 24 komandos, dalyvausiančios šiame Europos futbolo čempionate, kuris taip pat yra ir jubiliejinis – jam bus jau 60 metų!

 • Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

  Po penkerių metų pertraukos Utenoje vyks didelė futbolo šventė – sekmadienį „Utenio“ stadione vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Šių rungtynių laukianti Utenos futbolo bendruomenė tikisi, kad tai suteiks motyvacijos ir vietos jaunimui sportuoti.

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

 • Utenoje lankėsi svečiai iš Švedijos ir Islandijos

  Kovo 6 dieną „Utenos Utenį“ aplankė svečiai iš Švedijos ir Islandijos futbolo klubų. Praėjusį rudenį futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis kartu su futbolo klubo „Ataka" atstovais lankėsi Švedijoje ir Islandijoje, kur gilinosi į šių užsienio šalių futbolo sistemas.

 • Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

  Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

 • Naujos asociacijos siekis – nauja kokybė

  Sausio 31 dieną įsteigta nauja asociacija, vienijanti šalies vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo organizacijas. Pagrindinis naujosios asociacijos veiklos tikslas – vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo aplinkos ir veiklos sąlygų, taip pat ugdymo paslaugų kokybės gerinimas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3285
Vakar apsilankė:8621
Šią savaitę apsilankė:19772
Šį mėnesį apsilankė:19772
Viso (nuo 2015-02-16):13821334
Šiuo metu naršo:
130
2020-06-03
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!