„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių
Jaunimas„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių
2016 rugpjūčio 05, Penktadienis 09:46

„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių

„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių

Vos prasidėjus naujiems mokslo metams į Uteną rinksis Lietuvos ir kitų šalių vaikų futbolo komandos – miesto gimimo dieną jaunieji futbolininkai pažymės trijų amžiaus grupių turnyru.

„Norime, kad vaikai gautų kuo daugiau žaidybinio laiko, kad į Uteną atvažiuotų kuo daugiau komandų ir kad „Utenis Cup" taptų kasmetiniu tarptautiniu turnyru. Kad vaikai įgautų tarptautinių rungtynių patirties, susirastų naujų draugų. Kad treneriai bendrautų tarpusavyje, dalytųsi mintimis apie treniruočių procesą, kad mes visi, siekiantys to paties tikslo, rastume bendrą kalbą. Juk kad galėtume pasiekti rezultatų, panašių į Belgijos ar Islandijos, reikia dirbti kartu ir ta pačia kryptimi", – apie Utenoje vyksiančio vaikų turnyro tikslus kalbėjo jauniausiųjų „Utenio" akademijos futbolininkų treneris Aurimas Meidus.
„Utenis cup – 2016" turnyras bus rengiamas vos prasidėjus naujiems mokslo metams – rugsėjo 3–4 d. Jis bus skirtas paminėti Utenos miesto įsikūrimo 755 metinėms.
Turnyro dalyviai bus paskirstyti į tris grupes pagal amžių. Vyks 2008 metų ir jaunesnių, 2006 metų ir jaunesnių ir 2004 metų ir jaunesnių vaikų turnyrai.
Jauniausieji vaikai rungtyniaus formatu 5 prieš 5 Utenos „Dauniškio" gimnazijos dirbtinės dangos aikštėje, vidurinė amžiaus grupė – 7 prieš 7 Utenos miesto „Utenio" stadiono dirbtinės dangos aikštelėse, vyriausia – 9 prieš 9 Utenos „Saulės" gimnazijos dirbtinės dangos aikštėje.
„Utenio" klubas dalyvauti turnyre siūlo ne vien Lietuvos, bet ir užsienio šalių komandoms. Tikimasi, kad vaikai įgaus patirties varžydamiesi su bendraamžiais iš įvairių šalių.
Visi turnyro dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais. Geriausias kiekvienos komando žaidėjas gaus asmeninį prizą. Vyriausios amžiaus grupės trys stipriausios komandos bus apdovanojamos taurėmis, jų žaidėjai – prizininkų medaliais.
Svečių komandos turnyro metu bus apgyvendintos miesto viešbučiuose ir kaimo turizmo sodybose šalia Utenos.
„Utenis" pastaraisiais laikais yra surengęs ne vieną vaikų turnyrą Utenoje. Turnyrų dalyvių atsiliepimai visada būdavo puikūs.

Utenos „Utenio" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

 • Utenoje lankėsi svečiai iš Švedijos ir Islandijos

  Kovo 6 dieną „Utenos Utenį“ aplankė svečiai iš Švedijos ir Islandijos futbolo klubų. Praėjusį rudenį futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis kartu su futbolo klubo „Ataka" atstovais lankėsi Švedijoje ir Islandijoje, kur gilinosi į šių užsienio šalių futbolo sistemas.

 • Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

  Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

 • Naujos asociacijos siekis – nauja kokybė

  Sausio 31 dieną įsteigta nauja asociacija, vienijanti šalies vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo organizacijas. Pagrindinis naujosios asociacijos veiklos tikslas – vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo aplinkos ir veiklos sąlygų, taip pat ugdymo paslaugų kokybės gerinimas.

 • Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

  Gruodžio 4 dieną vyko VšĮ futbolo klubas „Utenos Utenis“ valdybos posėdis, kuriame įvertintas pasibaigęs 2018 metų sezonas ir aptartos ateities perspektyvos. Posėdį valdybos nariai pradėjo nuo pasibaigusio 2018 metų sezono vertinimo.

 • Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai

  2018 metų Lietuvos futbolo apdovanojimų šventės metu dviejų nominacijų laimėtojais paskelbti „Utenos Utenis“ ir šio klubo kineziterapeutas Aurimas Tilindis.

 • „Uteniui“ stadioną patikėjo dar penkeriems metams

  Utenos miesto „Utenio“ stadionas perduotas futbolo klubui „Utenos Utenis“ valdyti dar penkeriems metams. Rugpjūčio 30 dienos posėdyje Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė, kad „Utenos Utenis“ pagal panaudos sutartį valdytų „Utenio“ stadioną iki 2023 m. rugpjūčio 31 dienos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2606
Vakar apsilankė:6438
Šią savaitę apsilankė:43000
Šį mėnesį apsilankė:167769
Viso (nuo 2015-02-16):10921664
Šiuo metu naršo:
87
2019-08-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!