Pagerbti gimnazistai, kuriems knyga – didžiausia vertybė
JaunimasPagerbti gimnazistai, kuriems knyga – didžiausia vertybė
2016 gegužės 20, Penktadienis 14:11

Pagerbti gimnazistai, kuriems knyga – didžiausia vertybė

Pagerbti gimnazistai, kuriems knyga – didžiausia vertybė
 • Karolina BIELIAUSKAITĖ
 • 6 foto

Gegužės 18 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos bibliotekoje vyko mokinių pagerbimo– padėkos šventė „Skaitau, rašau vadinasi ESU", kurios metu gimnazistai buvo apdovanoti už įvairius pasiekimus. Ta proga renginio dalyviai ir svečiai klausėsi gyvai atliekamos muzikos, dainų, poezijos posmų, stebėjo 1b klasės vaidinimą, sukurtą pagal knygą „Eksperimentas gyventi".

Tądien sulaukėme ir neįprastų svečių – iš Vilniaus atvyko Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento direktorė Aldona Augustaitienė, kuri pasidalijo skaitymo skatinimo patirtimi.
Už savo recenzijas apdovanotos Ignė Umbrasaitė (4a), Eligija Barkutė (4d), Gustė Juškaitė (2c).
Viktorinoje „Literatūros pasaulyje" nugalėjo 1a komandos nariai: Mantas Kutka, Edgaras Mikalauskas, Domantas Petrauskas, Kornelijus Tūzas, Erikas Šokurovas.
Nepamiršti liko ir mokinių darbų parodos „Knygos herojus trimatėje erdveje" prizininkai: Laurynas Četrauskas (4e), Ieva Vigėlytė (4a), Svajūnė Tylaitė (4a), Gabrielė Repečkaitė (2d), Denisas Lisinovas (3c), Paulius Vijeikis (3c), Marius Trinkūnas (3a), Justina Deveikytė (4e), Brigita Jurkevičiūtė (3a).
Už šaunias asmenukes konkurse „Aš ir knyga" apdovanoti: Mantas Kutka, Benita Giedrytė, Domantas Juodis, Greta Deniušytė, Akvilė Žeimytė, Karolina Maciulevičiūtė, Ieva Lesmanavičiūtė.
Už savo kurtus filmus konkurse „Biblioteka, literatūra ir AŠ" apdovanotos komandos – pirmą vietą užėmusios 2c klasės mokinės: Simona Tumėnaitė, Vestina Liobikaitė, Kotryna Samochvalovaitė, Ainė Titenytė, Greta Katinaitė, Liepa Petkūnaitė.
Už temos atskleidimą ir perteikimą apdovanoti 2a klasės mokiniai: Gediminas ir Vytautas Kazokai, Viktoras Pečko, Caden Chantz Johnson.
Už techninį išbaigtumą – 2a klasės mokinės: Greta Treinytė, Laura Vėžytė, Gerda Adiklytė, Agnė Jasaitytė.
Už istorinio konteksto atskleidimą – 2a klasės mokinės: Marina Bogdanova, Rasa Raugalaitė, Evelina Dačinskaitė.
Konkurse „Bibliotekų olimpiada" nugalėjo 1a klasės komandos „Tepalas" nariai: Mantas Kutka, Asta Dirmaitė, Edgaras Mikalauskas.
Geriausiais 2015-2016 mokslo metais bibliotekos skaitytojais tapo Justinas Raslanas (3b) ir Joana Kavaliauskaitė (4a).
Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus, kurie garsina mūsų gimnaziją ne tik rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Linkime ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų bei baigus šią gimnaziją jos nepamiršti.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje – garbūs svečiai

  Vasario 8 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje, mininčioje 111-ąsias Lietuvos istoriko Adolfo Šapokos gimimo metines, prasidėjo šiai svarbiai datai skirtų renginių ciklas. Šioje ugdymo įstaigoje apsilankęs garsaus kraštiečio sūnėnas Algirdas Šapoka gimnazistams pasidalijo prisiminimais apie uteniškį istoriką, o maisto istorikas prof. Rimvydas Laužikas leido pasinerti į senovę ir sužinoti, ką prieš kelis šimtmečius Lietuvos didikai valgė ir kuo vaišino svečius.

 • Šaknų mūsų krašte turintis kardinolas A. J. Bačkis lankėsi Utenoje

  Gruodžio 19 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje viena pamoka buvo ypatinga, mat ją vedė maždaug po dešimtmečio šią ugdymo įstaigą aplankęs garbingas svečias kardinolas Audrys Juozas Bačkis. Pristatęs šiais metais išleistą savo knygą „Taip, laimingas", Jo Eminencija bandė ieškoti atsakymo į klausimą, kas gi yra toji laimė.

 • Muzikinių apdovanojimų fiestoje – jaunatviškas šėlsmas

  Daug smagių akimirkų, muzikos garsų ir jaunatviško triukšmo – tokiais žodžiais galima apibūdinti ketvirtadienio popietę Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vykusį tradiciniu tapusį renginį „Šapokos gimnazijos muzikiniai apdovanojimai".

 • Muzikiniuose apdovanojimuose – praeities atspindžiai

  Balandžio 21 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyks kasmetis renginys „Šapokos gimnazijos muzikiniai apdovanojimai".
  Šio Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos tradicija tapusio ir visų mokinių laukiamo renginio metu gimnazistų klasės atliks savo paruoštus muzikinius kūrinius, kurių pasiklausyti kasmet susirenka gausi publika. Tai puiki proga atverti duris į platų muzikos pasaulį.
  Šiųmečio renginio metu gimnazistai savo atliekamais kūriniais atspindės kiekvieną dešimtmetį nuo 1930 metų.

 • Adolfo Šapokos gimnazijoje – dviguba šventė

  Vasario 10 dieną sausakimšoje Adolfo Šapokos gimnazijos aktų salėje vyko šventinė pamoka, skirta mūsų kraštiečio, pirmosios Lietuvos istorijos knygos autoriaus Adolfo Šapokos 110-osioms gimimo metinėms ir Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

 • Šapokiukas visur šapokiukas

  Šįmet Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyko gražia tradicija tapęs renginys „Šapokiukas visur šapokiukas", kurio metu buvę gimnazistai grįžta į mokyklą ir dalijasi savo patirtimi su esamais mokiniais: pasakoja apie savo veiklą, pasiekimus ir studijas, atsako į pateiktus klausimus.

 • Gimnazistai statė sudėtingus tiltus... iš makaronų

  Kad makaronus galima ne tik valgyti, bet ir iš jų kurti sudėtingas tiltus primenančias konstrukcijas bandė įrodyti uteniškiai mokiniai. Vilniaus Gedimino technikos universitetas pakvietė išbandyti savo jėgas makaronų čempionate „Makaronų tiltai 2016". Subūrus mokinių komandas, pasitelkus žinias bei fantaziją, mokiniai kibo į darbus: gavę makaronų spagečių ir plastilino kūrė tiltus, kurie turėjo atlaikyti kuo didesnius svorius. Renginyje liejosi azartas ir emocijos, o smalsūs žiūrovai garsiai palaikė savo klasės draugus.

 • Integruota pamoka atskleidė, kas mokytojams brangu

  Gruodžio 4 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos istorijos mokytojos Jolita Baltuškienė ir Daiva Dudėnienė organizavo integruotą istorijos, pilietiškumo, geografijos, muzikos, anglų kalbos pamoką „Etnografiniai Lietuvos regionai".

 • Rotary klubas „Dipolis“ gimnazistus mokė atpažinti ir pakalbėti

  Lapkričio 26 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyko Rotary klubo „Dipolis" narių susitikimas su gimnazistais. Susitikimo metu iš Vilniaus ir Kauno atvykę svečiai aiškino mokiniams, kaip atpažinti savižudybės rizikos ženklus ir kaip elgtis, kad būtų išvengta nelaimės. Šis susitikimas buvo RK „Dipolis" vykdomo projekto „Atpažink ir pakalbėk" dalis.

 • 15 metų bičiulystė įtvirtinta draugiškame Chelmo mieste

  Užsimezgus draugystei tarp Utenos ir Chelmo (Lenkija) miestų, dar 2000 metais buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos ir Chelmo miesto 1-ojo bendrojo lavinimo S. Čarneckio vardo licėjaus. Šia sutartimi numatyta stiprinti savitarpio supratimą tarp lietuvių ir lenkų jaunimo, pažinti kaimyninį kraštą, plėtoti edukacinę veiklą, organizuoti bendras kultūrines ir menines veiklas, padėti jauniems žmonėms dalyvauti tolimesnėje integracijoje į Europos Sąjungą, įgyvendinti mokinių mainų programas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5082
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:18385
Šį mėnesį apsilankė:80192
Viso (nuo 2015-02-16):14347352
Šiuo metu naršo:
72
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!