Panevėžyje ant parketo sukosi ir uteniškių šokėjų pora

Praėjusį savaitgalį, kovo 11–13 dienomis, Panevėžio „Cido” arenoje vyko Lietuvos sportinių šokių, standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatai bei pirmenybės. Jaunių grupėje atstovavo ir uteniškiai – sportinių šokių studijos „Soventus” šokėjai Gabrielė Leiputė ir Karolis Šinkūnas, vadovaujami trenerio Roko Simanavičiaus.

Šioje grupėje varžėsi 31 pora iš Kauno, Vilniaus, Molėtų, Šiaulių, Panevėžio, Palangos, Klaipėdos, Kėdainių ir Telšių.
Utenos šokėjai Gabrielė ir Karolis standartinių šokių programoje pateko į finalą ir iškovojo garbingą šeštąją vietą. Lotynų Amerikos šokių programoje uteniškiai taip pat pateko į finalą ir laimėjo penktąją vieta.
Ši pora Utenai atstovavo ir Lietuvos 10 šokių čempionate 2016, kuris vyko vasario 6 dieną Alytuje. Tąkart savo grupėje šokėjų pora užtikrintai pateko į finalą ir iškovojo ketvirtąją vietą. Šokių studijos „Soventus” treneris dėkojo vaikams bei jų tėveliams už darbą treniruotėse ir kantrybę už aikštelės ribų.