Sveikuolių sveikuoliai
JaunimasSveikuolių sveikuoliai
2015 gruodžio 21, Pirmadienis 10:28

Sveikuolių sveikuoliai

Sveikuolių sveikuoliai
 • 6 foto

Gruodžio mėnesį Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursą „Sveikuolių sveikuoliai". Konkurso tikslas - ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje. Konkurse varžėsi 12 komandų.

Aktyviausios buvo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos. Savo jėgas išbandė Utenos vaikų lopšelis-darželis „Pasaka", „Šaltinėlis", „Voveraitė" ir Utenos mokykla-darželis „Eglutė". Pirmų-ketvirtų klasių mokinių amžiaus grupėje rungėsi Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos ir Utenos mokyklos-darželio „Eglutė" atstovai, o 5-6 klasių mokinių amžiaus grupėje – Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos ir Saldutiškio pagrindinės mokyklos komandos. Komisijos narius nustebino linksmas ir smagus Aukštakalnio progimnazijos pasirodymas. Konkursui liko neabejingos ir „Saulės", Adolfo Šapokos ir Dauniškio gimnazijų atstovai. Visos komandos parengė įdomius, kūrybingus ir išradingus prisistatymus, pademonstravo geras žinias sveikos gyvensenos temomis, greitai įveikė kryžiažodžius ir linksmai praleido laiką estafetėse. Sėkmė lydėjo ir į II etapą vyks Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė", Aukštakalnio pradinės mokyklos, Saldutiškio pagrindinės mokyklos, Aukštakalnio progimnazijos, Adolfo Šapokos gimnazijos komandos. Konkurse pralaimėjusiųjų nebuvo. Visiems įteikti prizai. Organizatoriai tikisi, kad smagiai ir aktyviai praleistas laikas paskatins dalyvius rūpintis savo ir artimųjų sveikata.

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image PC020081.JPG
 • Click to enlarge image PC020111.JPG
 • Click to enlarge image PC020150.JPG
 • Click to enlarge image PC020151.JPG
 • Click to enlarge image PC090054.JPG
 • Click to enlarge image PC090129.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Renkamas sveikas, paprastas ir skanus produktas

  Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti konkurse ,,Paprasta, skanu ir sveika", kuris vyks dviem etapais:

 • Utenoje – nemokama paskaita „Streso ir įtampos valdymas“

  Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras gegužės 30 d. 17.30 val. kviečia į nemokamą paskaitą „Streso ir įtampos valdymas".

  Renginys vyks Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12).

  Lektorius – psichologas, psichodramos terapeutas Evaldas Karmaza.

 • Utenio aikštėje – masinė mankšta

  Trečiadienį, gegužės 10 dieną, Utenio aikštėje susirinko nemenkas būrys miesto ugdymo įstaigų auklėtinių ir mokytojų – čia Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo masinę mankštą, skirtą paminėti Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną.

 • Įtampos išvengti neįmanoma, tačiau ją valdyti – būtina!

  Yra žinoma, jog žmogus nesąmoningai pasirenka jam tinkančią spalvą, kuri atskleidžia jo psichinę būseną, emocijas ir nuotaikas. Spalvos gydo, aktyvina, ramina ar gerina nuotaiką.

 • Šokio judesio terapijos užsiėmimas – dievinantiems šokį

  Rugsėjo 9 dieną 17 val. Utenos kultūros centro Diskotekų salėje vyks „Šokio judesio terapijos" užsiėmimas, kurį ves asmeninio augimo trenerė, geštalto praktikė, šokio ir judesio terapeutė Ramunė Jaliniauskaitė.

 • Kviečia į Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus

  Nuo rugsėjo 5 dienos Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus, kurie vyks kiekvieną pirmadienį 17.30 val. Vyžuonos parke.

 • „Įtampos valdymas“

  Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendino projektą „Įtampos valdymas“, finansuojamą iš Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Viskas vyko keturiais etapais:

 • Paminėta Tarptautinė nerūkymo diena

  Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įvykdė projektą „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas – visuotinė problema", finansuojamą Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Jo metu Utenos rajono ugdymo įstaigose buvo minima Tarptautinė nerūkymo diena.

 • Sveikos puokštės kūrimo procese skleidėsi beribė vaikų fantazija

  Trečius metus mūsų rajone vykstantis Utenos visuomenės sveikatos biuro organizuojamas konkursas „Mūsų sveika puokštė" šįmet žavėjo savo originalumu – vaikai kartu su savo tėveliais noriai įsitraukė į puokščių gamybą, o kai kurie mokiniai į savo ugdymo įstaigą daržoves vežė karučiais.

 • „Pienas vaikams“ pratina vaikus prie sveiko maisto

  Pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programa „Pienas vaikams" Lietuvoje taikoma jau dešimt metų. 2014–2015 mokslo metų paramai už pieną vaikams skirta 16 475 850 Lt (4 771 736 Eur) lėšų. Limitas vienam vaikui per mėnesį siekia 8,93 Lt (2,59 Eur). Lėšos šiems mokslo metams bus numatytos mokslo metų pradžioje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8827
Vakar apsilankė:10251
Šią savaitę apsilankė:28133
Šį mėnesį apsilankė:306907
Viso (nuo 2015-02-16):13753973
Šiuo metu naršo:
143
2020-05-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!