Mokinių ir studentų komandos jau antrus metus iš eilės išbandė protų miklumą ir aštrumą
JaunimasMokinių ir studentų komandos jau antrus metus iš eilės išbandė protų miklumą ir aštrumą
2015 lapkričio 12, Ketvirtadienis 13:21

Mokinių ir studentų komandos jau antrus metus iš eilės išbandė protų miklumą ir aštrumą

Mokinių ir studentų komandos jau antrus metus iš eilės išbandė protų miklumą ir aštrumą
 • 11 foto

Utenos kolegijoje vykusias ,,Protų kovas" organizavo Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Technologijų katedros (vedėja Gražina Stasiulionienė) studentai ir dėstytojai. Renginį vedė studentai Justina Stundžytė ir Tautvydas Kamsiukas.

Žaisti populiaraus intelektinio žaidimo susibūrė Adolfo Šapokos, Dauniškio, ,,Saulės" gimnazijų mokinių ir Utenos kolegijos studentų komandos.
Komandoms teko gerokai pasukti galvas, kad surastų atsakymus į išradingus įvairių sričių klausimus. ,,Kodėl Mongolijoje telefonai dažnai mėtomi į orą?", ,,Kodėl Temidė vaizduojama užrištomis akimis?", ,,Kas yra peticija?" – šie ir kiti klausimai skatino žaidėjus ir kūrybiškai mąstyti, ir atskleisti turimas žinias.
Vertinimo komisijai, kurią sudarė dėstytojai doc. dr. Inga Jakštonienė, doc. dr. Vaida Bartkutė–Norkūnienė, Tadas Panavas, Antanas Ruzgas, doc. Daiva Pitrėnaitė, Sigita Steiblytė, Egidijus Gečiauskas ir Donatas Andziulevičius, susumavus rezultatus paaiškėjo, kad visos komandos surinko po lygiai taškų. Konkurso organizatoriai net du kartus turėjo pateikti papildomus klausimus ir tik tuomet labai nedidele persvara prizininkai tapo aiškūs – tai Dauniškio ir Adolfo Šapokos gimnazijų gimnazistai bei Utenos kolegijos studentai.
Verslo ir technologijų fakulteto dekanė doc. Regina Bagdonavičienė padėkojo visoms komandoms už gražų žaidimą ir įteikė prizininkams pažymėjimus, o Technologijų katedros vedėja Gražina Stasiulionienė apdovanojo visus dalyvius saldžiomis dovanomis.

Utenos kolegijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Diplomų įteikimo šventėje – priesaikos

  Vasario 12 dieną kūrybinių industrijų centre ,,Taurapilis“ vyko diplomų įteikimo šventė Utenos kolegijos Bendrosios praktikos slaugos ir Socialinio darbo (Latvijos grupės) studijų programų absolventams. Šiais metais iškilmingai diplomus gavo 64 absolventai.

 • Apie judėjimo svarbą priminęs medikas demonstravo savo transporto priemonę

  Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis vyksta Europos judumo savaitė. Ši iniciatyva ragina didelius ir mažus miestus steigti ir remti tvarias transporto priemones bei siūlyti žmonėms išbandyti alternatyvas automobiliams.

 • Mokslo ir žinių diena kitaip: netrūko šmaikščių pasisakymų ir gitaros skambesio

  Utenos kolegija naujus studijų metus pradėjo šventiniu renginiu – šiltais ir nuotaikingais pasikalbėjimais ,,Man gera čia“ kūrybinių industrijų centre ,,Taurapilis“.

 • Būsimos kosmetologės pelenėms leido pasijusti princesėmis

  Kovo 14 dieną Utenos kolegijos Medicinos fakulte­te kvepėjo gerumu – čia vyko socialinė akcija „Gro­žis visiems“: būsimos kosmetologės dailino Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro (toliau – Centras) moteris bei merginas, kurioms ši nekas­dienė patirtis dovanojo daug teigiamų emocijų. Pa­skutiniame kurse besimokančios studentės per kelias valandas pagražino daugiau nei dešimt silpnosios ly­ties atstovių.

 • Nauji gebėjimai – naujos galimybės

  Nuo 2018 m. gruodžio mėnesio pabaigos iki 2020 m. pradžios Utenos kolegija įgyvendina projektą „Nauji gebėjimai – naujos galimybės“. Išsikeltas tikslas – padidinti neaktyvių darbingų asmenų galimybes įsitvirtinti darbo rinkoje, ugdant komunikacinius ir skaitmeninius įgūdžius. Taip Utenos kolegija, kaip regioninė aukštoji mokykla, išnaudoja turimą materialinę bazę ir dėstytojų žinias bei patirtį padėdama spręsti užimtumo problemą Utenos mieste.

 • Diplomai įteikti kone šimtui kolegijos absolventų

  Vasario 15 dieną Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ Utenos kolegijos Bendrosios praktikos slaugos ir Socialinio darbo (Latvijos grupės) studijų programų absolventams buvo įteikti diplomai. Iškilmingame renginyje aukštojo mokslo diplomus gavo 97 absolventai.

 • Utenos kolegija dalyvavo parodoje „Studijos“

  „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi,“ – tokiu šūkiu 2019 metų vasario 7–9 dienomis lankytojus pasitiko 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, kurią organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO.

 • Buvęs „Utenos kolegijos“ direktorius G. Bužinskas pažeidė įstatymą

  Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad buvęs VšĮ „Utenos kolegija“ direktorius Gintautas Bužinskas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti bei draudimus naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti ir valstybės ar savivaldybės valdomu turtu ne tarnybinei veiklai.

 • Pasidalijo savo gyvenimiškąja patirtimi

  Lapkričio 19 dieną patirtiniu seminaru ,,Mokiausi vakar, mokausi šiandien, mokysiuos rytoj“ prasidėjo devynioliktoji suaugusiųjų mokymosi savaitė. Šių metų savaitės, skirtos atkurtos Lietuvos šimtmečiui, tema - „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“.

 • Utenos kolegijoje lankėsi svečiai iš ministerijos

  Lapkričio 13 dieną Utenos kolegijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras dr. Giedrius Viliūnas bei ilgametis koleginio sektoriaus kuratorius, prie kolegijų kūrimosi ištakų stovėjęs Antanas Levickas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1350
Vakar apsilankė:7864
Šią savaitę apsilankė:9214
Šį mėnesį apsilankė:9214
Viso (nuo 2015-02-16):13810776
Šiuo metu naršo:
80
2020-06-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!