Mokslo ir žinių diena kitaip: netrūko šmaikščių pasisakymų ir gitaros skambesio
JaunimasMokslo ir žinių diena kitaip: netrūko šmaikščių pasisakymų ir gitaros skambesio
2019 rugsėjo 03, Antradienis 15:10

Mokslo ir žinių diena kitaip: netrūko šmaikščių pasisakymų ir gitaros skambesio

Mokslo ir žinių diena kitaip: netrūko šmaikščių pasisakymų ir gitaros skambesio
 • 13 foto

Utenos kolegija naujus studijų metus pradėjo šventiniu renginiu – šiltais ir nuotaikingais pasikalbėjimais ,,Man gera čia“ kūrybinių industrijų centre ,,Taurapilis“.

Pokalbio vedėjas Studentų atstovybės prezidentas Domantas Mažonas dalyviams turėjo paruošęs ir rimtų, ir provokuojančių klausimų bei užduočių, kurie buvo pritaikyti atsižvelgiant ne tik į pašnekovų pareigas, bet ir jų pomėgius.

Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, kaip rajono šeimininkui, teko paaiškinti į Uteną atvykusiems studentams, kodėl Utena – laimės miestas ir kodėl čia gyventi gera. Kas šiais metais laukia studentų, ypač pirmakursių, buvo galima išgirsti iš kolegijos direktoriaus dr. Raimundo Čepuko lūpų.
SPA VILNIUS įmonių grupės valdybos pirmininkui, Kolegijos tarybos pirmininkui Valdui Trinkūnui, pristatytam verslo ir mokslo ,,ryšininku", teko pasidalinti mintimis, kokios savybės svarbiausios kuriant verslą, įsitvirtinant jame ar ieškant darbo. Verslo ir mokslo partnerystės temą pratęsė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava, o apie medicinos srities kolegijoje ruošiamus specialistus kalbėjo Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga.
Kolegijos absolventė Sandra Ragaišytė, dabar dirbanti Utenos neįgaliųjų draugijos vadove, prisiminė studijų laikotarpį ir papasakojo apie savo darbą, pabrėždama, kad Utenoje gyvena patys geriausi žmonės. Verslo informacijos centro projektų vadovas Paulius Čyvas, aktyvus visuomenininkas, paskatino jaunimą įsilieti į studentišką ir miesto jaunimo gyvenimą.
Bene didžiausias iššūkis teko Seimo nariui Edmundui Pupiniui. Jam teko ne tik atsakyti į Domanto klausimus, bet ir paimti į rankas gitarą. Muzikuojantis ir dainuojantis Seimo narys sulaukė daug plojimų ir salės palaikymo. O absolventė Justina Mandrijauskaitė, šokių klubo ,,Bailando" vadovė, renginio dalyvius pakvietė pasimokyti naujų šokio žingsnelių.

Pirmakursiai taip pat sulaukė ir pasaulio fitneso čempiono, Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidento, sporto klubo RL GYM trenerio Modesto Puišės sveikinimo bei klubo dovanos – mėnesio abonementų sportuoti nemokamai.

Visi pašnekovai pastebėjo, kad studijuoti Utenos kolegijoje, gyventi ir dirbti Utenoje gera tiems, kurie patys yra aktyvūs, ieškantys ir tobulėjantys, mylintys gyvenimą ir juo besidžiaugiantys, bei pirmakursiams ir kitiems studentams linkėjo tokiais būti.
Utenos kolegijoje studijuoja apie 1 600 studentų. Iš jų 428 studentams šie mokslo metai kolegijoje yra pirmieji.

Utenos kolegijos inf., Pauliaus Šakalio nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Diplomų įteikimo šventėje – priesaikos

  Vasario 12 dieną kūrybinių industrijų centre ,,Taurapilis“ vyko diplomų įteikimo šventė Utenos kolegijos Bendrosios praktikos slaugos ir Socialinio darbo (Latvijos grupės) studijų programų absolventams. Šiais metais iškilmingai diplomus gavo 64 absolventai.

 • Apie judėjimo svarbą priminęs medikas demonstravo savo transporto priemonę

  Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis vyksta Europos judumo savaitė. Ši iniciatyva ragina didelius ir mažus miestus steigti ir remti tvarias transporto priemones bei siūlyti žmonėms išbandyti alternatyvas automobiliams.

 • Būsimos kosmetologės pelenėms leido pasijusti princesėmis

  Kovo 14 dieną Utenos kolegijos Medicinos fakulte­te kvepėjo gerumu – čia vyko socialinė akcija „Gro­žis visiems“: būsimos kosmetologės dailino Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro (toliau – Centras) moteris bei merginas, kurioms ši nekas­dienė patirtis dovanojo daug teigiamų emocijų. Pa­skutiniame kurse besimokančios studentės per kelias valandas pagražino daugiau nei dešimt silpnosios ly­ties atstovių.

 • Nauji gebėjimai – naujos galimybės

  Nuo 2018 m. gruodžio mėnesio pabaigos iki 2020 m. pradžios Utenos kolegija įgyvendina projektą „Nauji gebėjimai – naujos galimybės“. Išsikeltas tikslas – padidinti neaktyvių darbingų asmenų galimybes įsitvirtinti darbo rinkoje, ugdant komunikacinius ir skaitmeninius įgūdžius. Taip Utenos kolegija, kaip regioninė aukštoji mokykla, išnaudoja turimą materialinę bazę ir dėstytojų žinias bei patirtį padėdama spręsti užimtumo problemą Utenos mieste.

 • Diplomai įteikti kone šimtui kolegijos absolventų

  Vasario 15 dieną Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ Utenos kolegijos Bendrosios praktikos slaugos ir Socialinio darbo (Latvijos grupės) studijų programų absolventams buvo įteikti diplomai. Iškilmingame renginyje aukštojo mokslo diplomus gavo 97 absolventai.

 • Utenos kolegija dalyvavo parodoje „Studijos“

  „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi,“ – tokiu šūkiu 2019 metų vasario 7–9 dienomis lankytojus pasitiko 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, kurią organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO.

 • Buvęs „Utenos kolegijos“ direktorius G. Bužinskas pažeidė įstatymą

  Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad buvęs VšĮ „Utenos kolegija“ direktorius Gintautas Bužinskas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti bei draudimus naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti ir valstybės ar savivaldybės valdomu turtu ne tarnybinei veiklai.

 • Pasidalijo savo gyvenimiškąja patirtimi

  Lapkričio 19 dieną patirtiniu seminaru ,,Mokiausi vakar, mokausi šiandien, mokysiuos rytoj“ prasidėjo devynioliktoji suaugusiųjų mokymosi savaitė. Šių metų savaitės, skirtos atkurtos Lietuvos šimtmečiui, tema - „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“.

 • Utenos kolegijoje lankėsi svečiai iš ministerijos

  Lapkričio 13 dieną Utenos kolegijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras dr. Giedrius Viliūnas bei ilgametis koleginio sektoriaus kuratorius, prie kolegijų kūrimosi ištakų stovėjęs Antanas Levickas.

 • Utenos kolegijos projektinė veikla stiprina verslo ir mokslo bendradarbiavimą

  2018 metų spalio 19 dieną renginių ir laisvalaikio centre „Gervalis“ vyko Utenos kolegijos organizuojama tarptautinė konferencija ,,Gyvieji projektai: patirtinis mokymasis ir mokslo bei verslo bendradarbiavimas", subūrusi aukštųjų mokyklų bei verslo sektoriaus atstovus iš Lietuvos, Italijos, Suomijos, Ispanijos, Rusijos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1801
Vakar apsilankė:10689
Šią savaitę apsilankė:38476
Šį mėnesį apsilankė:71193
Viso (nuo 2015-02-16):14095185
Šiuo metu naršo:
104
2020-07-11
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!