Studentas savo kūryboje nenaudoja nei teptuko, nei dažų
JaunimasStudentas savo kūryboje nenaudoja nei teptuko, nei dažų
2019 gegužės 14, Antradienis 13:43

Studentas savo kūryboje nenaudoja nei teptuko, nei dažų

Studentas savo kūryboje nenaudoja nei teptuko, nei dažų
  • 7 foto

Gegužės 13 dieną Utenos kolegijoje atidaryta pirmoji Dantų technologijos studijų programos studento Domanto Mažono kūrybos darbų paroda.

Socialinėje erdvėje Domantas išgarsėjo dėl savo originalia technika atliktų darbų, kuriems sukurti vaikinui nereikia nei teptuko, nei dažų... Žinomų žmonių portretus, gamtovaizdžius ir gyvūnų paveikslus Domantas ,,tapo" naudodamas... plastiliną. Iš vaikystės atsineštas pomėgis lipdyti šiandien yra Domanto kūrybos išskirtinumas, keliantis ir nuostabą, ir susižavėjimą.

Pirmosios parodos proga Domantą sveikino kolegijos direktorius doc. dr. Raimundas Čepukas, Utenos rajono neįgaliųjų draugijos vadovė Sandra Ragaišytė, šiltų žodžių negailėjo ir kiti parodos atidarymo dalyviai. Sveikintojai džiaugėsi ne tik vaikino kūrybiškumu, bet ir aktyvumu, visuomeniškumu bei gebėjimu viską suderinti.
Parodos autorius papasakojo apie savo kūrybinę ,,virtuvę": prisiminė, kaip gimė vieno ar kito paveikslo idėja, pasidalino, kaip vyksta jos įgyvendinimas. ,,Dažniausiai menininkai, kurie naudoja kitas technikas, iš pradžių nusipiešia eskizą pieštuku, o aš to nedarau. Turiu paveikslo viziją ir bandau ją su plastilinu įgyvendinti tiesiai ant faneros plokštės. Pamažu taip ir gimsta paveikslas, kuriam sukurti reikia maždaug 30–40 valandų", – pasakojo Domantas.
Pasak autoriaus, svarbiausia yra būti savimi, daryti tai, ką liepia tavo širdis. ,,Džiaugiuosi, kad mano darbai teikia džiaugsmą ne tik man, bet paskatina nusišypsoti ir kitus, kitaip pažvelgti į mus supantį pasaulį. Mažojo Princo žodžiais tariant, tai, kas svarbiausia, nematoma akimis..." – sakė originalia technika kuriantis vaikinas.

Utenos kolegijos inf., Pauliaus Šakalio nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Studentas profesionaliai tapo paveikslus ne teptuku, o plastilinu

    Kaip susidėlioti savo gyvenimą sprendžia pats žmogus. Vieniems patinka gyventi ta diena, o kiti sau kelia daugybę užduočių, kurias trokšta įgyvendinti ir kryptingai siekia savo užsibrėžtų tikslų. Žinantis, ko nori iš gyvenimo, trečius metus Utenoje besimokantis studentas Domantas Mažonas ne tik pasinėręs į mokslus, bet ir į aktyvią veiklą po paskaitų. Utenos kolegijos Studentų atstovybės prezidentas siekia, kad šie studijų metai būtų prasmingi ir kūrybingi. Dar vaikystėje puikiai įvaldęs piešimą plastilinu, šiandien Domantas profesionaliai tapo neįprastus kūrinius. Atiduoti duoklę Utenai nusprendęs jaunas kūrėjas, atvykęs iš Žemaitijos, prisipažino pamilęs šį kraštą ir jo žmones.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3875
Vakar apsilankė:9798
Šią savaitę apsilankė:50348
Šį mėnesį apsilankė:83065
Viso (nuo 2015-02-16):14107057
Šiuo metu naršo:
120
2020-07-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!