„Pyragų dieną“ surinktos lėšos bus skirtos sunkią traumą patyrusiai mergaitei gydyti
Įvairenybės„Pyragų dieną“ surinktos lėšos bus skirtos sunkią traumą patyrusiai mergaitei gydyti
2016 lapkričio 04, Penktadienis 15:48

„Pyragų dieną“ surinktos lėšos bus skirtos sunkią traumą patyrusiai mergaitei gydyti

„Pyragų dieną“ surinktos lėšos bus skirtos sunkią traumą patyrusiai mergaitei gydyti
 • 29 foto

Penktadienio popietę Utenos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai minėjo „Išsipildymo akcijos“ inicijuotą ir įvairiose šalies įmonėse, įstaigose bei organizacijose ne vienus metus švenčiamą „Pyragų dieną“, kurios pagrindinis tikslas – dalytis gerumu su sergančiais vaikais. Prie gražia tradicija tapusios akcijos kasmet noriai prisijungiantys valstybės tarnautojai šiemet (aukodami pinigus) pagalbos ranką ištiesė itin sunkią traumą patyrusios mergaitės šeimai, gyvenančiai Utenos rajone.

Rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėja Gailutė Blažienė portalui udiena.lt sakė, kad minėtos įstaigos darbuotojai bendraudami prie puodelio kavos ar arbatos „Pyragų dieną", kuri Lietuvoje minima pirmosiomis lapkričio mėnesio dienomis, švenčia jau penktus metus iš eilės. „Dalyvauti tradicija tapusioje gerumo akcijoje mus skatina žinojimas, kad suaukoti pinigai pasieks vaikus, kuriems labai reikia ne tik moralinio palaikymo, bet ir materialinės pagalbos, – kalbėjo G. Blažienė. – Šiemet mūsų surinkti pinigai bus skirti Utenos rajone gyvenančiai mergaitei, kuri patyrė labai didelę traumą, gydyti. Mergaitės laukia ilgas reabilitacijos laikotarpis, o jos tėvai verčiasi itin sunkiai."

Šiemet rajono savivaldybės administracijos darbuotojai buvo ypač dosnūs – dvejų metukų mergaitei gydyti jie paaukojo 408 Eur, praėjusiais metais surinkta pinigų suma siekė beveik 390 Eur.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Linos Narčienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškiai ištiesė pagalbos ranką ligoniams ir gyvūnams

  Lapkričio 6 dieną Utenos kolegijos Medicinos fa­kultete ir Utenos rajono savivaldybės administracijo­je buvo švenčiama Pyragų diena. Labdaros renginio dalyviai vaišinosi pačių keptais konditerijos gaminiais ir aukojo lėšų tiems, kuriems nusprendė finansiškai padėti. Kolegijos akademinė bendruomenė nuspren­dė šiais metais paaukotus pinigus skirti Utenos rajono gyvūnų globos namams, o savivaldybės administraci­joje surinktos lėšos bus perduotos dviem šeimoms.

 • Prieš rungtynes – „Pyragų dienos“ akcija

  Lapkričio 9-ą Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent prieš šias rungtynes Utenos arenos fojė įvyks „Pyragų dienos“ akcija, kurios metu geros valios žmonės yra kviečiami prisidėti prie sunkiai gyvenančios šeimos gerovės.

 • Gabalėlis pyrago – žingsnis svajonės išsipildymo link

  „Išsipildymo akcijos" iniciatyva lapkričio 6-ą Lietuvoje minima Pyragų diena. Šią dieną įvairios šalies įmonės, įstaigos, organizacijos ir bendruomenės vaišinasi namuose keptais pyragais ir aukoja lėšas kilniems tikslams įgyvendinti. Antradienio popietę bene labiausiai pyragais kvepėjo Utenos rajono savivaldybės administracijoje, kurios darbuotojai ištiesė pagalbos ranką sergančiam berniukui.

 • Pyragų diena: svajonės išsipildymo link

  Šiais metais „Išsipildymo akcijoje“, kuri tradiciškai vyko Utenos rajono savivaldybės administracijoje, susirinkusieji buvo dosnūs, o pačių kepti ir atsinešti pyragai buvo ragaujami, jais vaišinami kolegos, o surinktos lėšos aukojamos labiausiai paramos laukiančiai mažametei uteniškei.

 • Skyrė lėšų neformaliojo vaikų švietimo veikloms

  Švietimo ir mokslo ministerija jau trečius metus iš eilės finansuoja neformaliojo vaikų švietimo projektus. Beveik visose savivaldybėse startuoja kelios dešimtys ministerijos finansuojamų projektų, kurie aprėpia ir vaikų vasaros stovyklas.

 • Lėšos neformaliojo švietimo krepšeliui jau pasiekė savivaldybes

  Visas savivaldybes jau yra pasiekusios ES fondų lėšos, skirtos neformaliojo vaikų švietimo krepšeliui finansuoti ir jos gali atsiskaityti su būrelių organizatoriais.

 • „Pyragų dieną“ Utenos kolegijos bendruomenė ne tik vaišinosi, bet ir dalinosi

  Lapkričio 6 dieną Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakultete pakvipo pyragais. Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos TA-13 grupės studenčių komanda: Laura Markevičiūtė, Miglė Paukštytė, Eglė Petkūnaitė, Augustė Sapatovaitė, Justina Orševskytė, Aurelija Tilindytė, Evelina Apuokaitė ir Asta Gaižutytė - organizavo ,,Pyragų dienos" renginį.

 • Pyragų dieną dalijosi gerumu ir saldumynų gabalėliais

  Pyragų diena Lietuvoje minima tryliktus metus. Utenoje tik ketvirtus metus gyvuoja graži tradicija kepti pyragus, jais vaišinti savo kolegas, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai". Ši kilni akcija neaplenkė ir Utenos rajono savivaldybės administracijos darbuotojų – prie arbatos puodelio susirinkusieji, ragaudami ir girdami kolegų keptus pyragus, ištiesė pagalbos ranką likimo nuskriaustiems ir sergantiems patiems mažiausiems šalies gyventojams.

 • ES lėšų įsisavinimui jokios grėsmės nėra

  Komentuoja žemės ūkio viceministras Saulius Cironka:
  Eksministras Kazys Starkevičius labai susirūpino, jog iškilo grėsmė ES lėšų įsisavinimui ir tvirtina, kad apie 30 mln. eurų gali likti nepanaudota. Iš kur paimta tokia suma, sunku net įsivaizduoti. Taigi skaičiuokime iš naujo...

 • Aiškinta apie lėšų, skirtų gyventojų reabilitacijai, panaudojimą

  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) direktorius Jonas Narbutas dalyvavo Lietuvos reabilitologų asociacijos Panevėžio krašto draugijos konferencijoje, skirtoje fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, slaugytojoms, kineziterapeutams ir kt. reabilitacijos specialistams. Panevėžio TLK vadovas pateikė informacijos apie Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų (PSDF), skirtų reabilitacijai, panaudojimą Panevėžio regione 2010–2014 metais. Kartu jis įteikė Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) prizą, skirtą VšĮ Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro vyriausiajai gydytojai Rūtai Pranculienei, tapusiai momentinės VLK viktorinos laimėtoja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5226
Vakar apsilankė:11903
Šią savaitę apsilankė:49390
Šį mėnesį apsilankė:328164
Viso (nuo 2015-02-16):13775230
Šiuo metu naršo:
109
2020-05-29
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!