Utenos medžiotojai varžėsi tradicinėse varžybose
ĮvairenybėsUtenos medžiotojai varžėsi tradicinėse varžybose
2016 rugpjūčio 09, Antradienis 13:48

Utenos medžiotojai varžėsi tradicinėse varžybose

Utenos medžiotojai varžėsi tradicinėse varžybose
 • 6 foto

Utenos medžiotojai rugpjūčio 6 dieną Žala ARMS šaudykloje susirinko į savo šventę – daugiametes tradicijas turinčias varžybas. Varžybų metu vyko lėkštutės, bėgančio šerno, karabino ožio ir lapės bei vadovų taurės ir orinio šautuvo rungtys.

Varžybų dalyviai ir svečiai buvo vaišinami skania dviejų rūšių sriuba. Stirnienos sriubą virė Aivaras Gimbutis, šernienos – Saulius Meidus. Numalšinti troškulį buvo galima gaivinantis gira. Komandinėje įskaitoje nugalėjo Sakalo klubo medžiotojai Justinas Juodka, Remigijus Nikitinas ir Artūras Keras, kurie buvo apdovanoti medžioklės rago pereinamuoju prizu, antra vieta atiteko Užpalių klubui, kurį sudaro Ruslanas Murnikovas, Tomas Leika ir Deividas Lagūnas, trečias liko Skaistašilio klubas su Gediminu Petroniu, Algirdu Eidžiuliu ir Ramūnu Grikepeliu priešakyje.
Asmeninėje įskaitoje geriausiai pasisekė Krašuonos klubo medžiotojui Sergej Bašev, kuriam atiteko geriausio šaulio Česlovo Bagdono pereinamasis prizas ir dovanos, antra vieta atiteko Sakalo klubo medžiotojui Justinui Juodkai, trečia – Tauragnų klubo medžiotojui Linui Danauskui. Karabino rungtyje pirmą vietą iškovojo Aurimas Stankevičius, antrą – Tomas Zubovas, trečią – Alvydas Kairys.
Vadovų taurę iškovojo Tauragnų klubo vadovas Jurijus Skliaustis. Šaudymo oriniu šautuvu rungtyje pirmą vietą laimėjo Odeta Grigaliūnaitė, antrą – Agnė Meidutė, trečią – Andrius Bekeris.

Parengė Utenos MŽD medžioklės žinovas žuvininkas Jonas Janušauskas, Utenos MŽD nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Medžiotojų varžybose – taiklūs šūviai ir nuoširdus bendravimas

  Kaimyniniame Anykščių rajone įsikūrusiame šaudymo centre „Zala Arms“ neseniai vyko Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) Utenos skyriaus organizuotos ilgametes tradicijas turinčios medžiotojų varžybos, kuriose savo jėgas išmėgino 12 komandų. LMŽD Utenos skyriaus medžioklės žinovo žuvininko Tomo Zubovo teigimu, šis kasmetinis vasaros renginys nėra tik varžybos. Tai – graži šventė, į kurią drauge su šeimos nariais smagiai praleisti laiko susirenka mūsų rajono medžiotojų klubų šauliai.

 • Akcija „Medžiok saugiai“ vyks ir gruodį

  Spalį prasidėjusi šiemetinė aplinkosauginė akcija „Medžiok saugiai“ vyks iki gruodžio vidurio. Ji skirta užtikrinti, kad būtų vykdomi saugaus elgesio medžioklėje reikalavimai, teisėtai naudojami medžiojamųjų gyvūnų ištekliai.

 • Utenos apskrities medžiotojai sulaukė aplinkosaugininkų patikrinimo

  Utenos regiono aplinkosaugininkai, siekdami užtikrinti saugaus elgesio medžioklėje reikalavimų vykdymą, teisėtą medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudojimą, vykdė aplinkosauginę akciją „Medžiok saugiai", kurios metu ypatingą dėmesį skyrė medžioklių organizavimo tvarkai.

 • Medžiotojai toliau tęsia savo akcijas

  Jau keletą metų iš eilės medžiotojų klubo „Ažugiris" vyrai, kuriems vadovauja Algimantas Kunigėlis), minėdami medžiotojų globėjo šv. Huberto dieną rengia pagalbos akcijas vienišiems žmonėms.

 • Medžiotojai įpareigojami tikrinti teritorijas aplink kiaulių laikymo vietas

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad nuo šių metų liepos 9 dienos įsigalioja VMVT direktoriaus, kaip ekstremaliųjų situacijų vadovo, sprendimas, kuriuo medžiotojai afrikiniu kiaulių maru (AKM) užkrėstose teritorijose įpareigojami kartą per savaitę vykdyti laukinės faunos apžiūrą aplink kiaulių laikymo vietas, kuriose auginama daugiau kaip 100 kiaulių.

 • Medžiotojai nepaiso reikalavimų žvėrių šėryklų įrengimui

  Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklės ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus sprendimas draudžia visoje Lietuvos teritorijoje šerti šernus, pilti pašarus ant žemės, tačiau šių reikalavimų paiso ne visi medžiotojai.

 • Į mišką – su dovanomis žvėreliams

  Mažieji uteniškiai surengė gražią akciją, kurios metu ne tik pasidžiaugė snieguotos gamtos teikiamais malonumais, bet ir atliko gerą darbą – pamaitino alkstančius miško žvėrelius ir paukštelius.

 • „Ažugirio“ medžiotojai paminėjo šv. Huberto dieną

  Jau tapo gražia tradicija medžiotojų klubo „Ažugiris" vyrams, vadovaujamiems Algimanto Kunigėlio, antrus metus iš eilės minėti medžiotojų globėjo šv. Huberto dieną. Tądien rengiamos pagalbos akcijos vienišiems žmonėms. Praėjusiais metais jie talkino vienišai Balčių kaimo gyventojai, o šiemet nutarė padėti šalia Bajorų kaimo esančiame Joniškės viensėdyje (Tauragnų seniūnija) gyvenančiai Nijolei Virginijai Jokubauskienei.

 • Medžiotojai minėjo šv. Huberto dieną

  Apie 500 Utenos rajono medžiotojų lapkričio 3-ą paminėjo šv. Huberto dieną. Kaip teigė Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Utenos skyriaus valdybos pirmininkas Stasys Kvedaras, ta proga Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, skirtos medžiotojų globėjui Šv. Hubertui.

 • Vilkų kruvinos puotos – milžiniški nuostoliai gyvulių augintojams ir Rokiškio rajono savivaldybės piniginei

  Vilkų išpuoliai varo į neviltį gyvulių augintojus. Per plėšrūnų kruviną puotą, prasidėjusią liepos pabaigoje, Rokiškio rajone sudraskyti 84 naminiai gyvuliai, daugiausia – avys. Gyvulius praradusiems ūkininkams žala kompensuojama iš savivaldybės tikslinio fondo, kuriam lėšas skiria Aplinkos ministerija iš šalies medžiotojų sumokamų mokesčių už gamtos išteklių naudojimą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:148
Vakar apsilankė:12178
Šią savaitę apsilankė:12326
Šį mėnesį apsilankė:100737
Viso (nuo 2015-02-16):14124729
Šiuo metu naršo:
113
2020-07-14
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!