Sudeikius drebins elektroninės muzikos festivalis
ĮvairenybėsSudeikius drebins elektroninės muzikos festivalis
2016 liepos 08, Penktadienis 10:21

Sudeikius drebins elektroninės muzikos festivalis

Sudeikius drebins elektroninės muzikos festivalis
 • 7 foto

Visą naktį kaukšėjo plaktukai, buvo testuojamas žemę bei dangų drebinantis garsas ir dėliojami paskutiniai štrichai. Viskas dėl to, kad jau šiandien išdidžia liūto galva puoštus vartus atvertų trijų dienų trukmės elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival 2016", vyksiantis Sudeikiuose, pietinėje Alaušo ežero pakrantėje. Lygiai 12 val. revoliuciją skelbiantis festivalis pakvies elektroninės muzikos gerbėjus užeiti į vidų.

Trečius metus vykstantis renginys į Aukštaitijos perlu vadinamą gyvenvietę atneš garsų, spalvų ir šviesų miksą, kurį sudarys daugiau nei 80 atlikėjų atliekama elektroninė muzika – reggae, jungle, drum and bass, techno, hardcore ir psy trance.

Renginio organizatoriai siekia, kad festivalis sukeltų revoliuciją elektroninės muzikos padangėje, pakviestų elektroninės muzikos gerbėjus nebūti įsikibus tik į vieną mėgiamą stilių, o domėtis ir eksperimentuoti su visais – nuo jungle iki psy trance, nes tik taip galime sugriauti vyraujančius stereotipus apie vieną muzikos stilių temylinčius melomanus.

Kaip teigia renginio organizatoriai: „Svarbiausia festivalyje yra muzika." Šį „Revolution Festival 2016" prioritetą išpildys dvi scenos: „Neverland" ir „Promised Land". Festivalio organizatoriai nusprendė eksperimentuoti ir rinktis ne kiekybę, o kokybę – dviejose scenose muzika netils nuo penktadienio iki sekmadienio vakaro – lankytojai mėgausis kokybiško garso ir vaizdo sinteze ištisas 56 valandas.

Pagrindinė festivalio scena „Promised Land" iš pradžių kvies vasarą šaukiančiais jungle ir reggae garsais, o vėliau transformuosis į hardcore muzikos gerbėjų šventovę. Ant šios scenos naktį iš penktadienio į šeštadienį lips tikri šiuolaikiniai pranašai: „Promised Land" kryptį parodysianti jungle scenos žvaigždė Demolition Man iš Didžiosios Britanijos ir hardcore įžymybė iš Lenkijos I:GOR. Pirmą naktį taip pat pasirodys tokie jungle atlikėjai kaip Aries (GB), Jacky Murda (GB), AfaRastaFa (CZ), hardcore atstovai – Evilspot (LT) ir Dr. X-Ray (LT). Sekmadienį visą likusią energiją kvies atiduoti Nati (PL), CRiS3R (SE/IT) ir Terrorbunny (RU).

„Neverland" scenoje susitiks dvi, atrodo, priešingos muzikos jėgos: techno ir psy trance. Penktadienį auditoriją valdys techno dievas D. Carbone (IT), o sekmadienį – psy trance ateivis Mantra Flow (DK). Atsiduoti ritmui kvies tokie techno atlikėjai kaip Inner (LT), THING (LT), Black Fire (LT), psy trance - Secret Vison (DK), DJ Saga (LT), Atman (LT), TeleporT (LT) bei kiti šių muzikos stilių dinastijų atstovai.

Nereikėtų pamiršti  ir kitų svarbių festivalio sudedamųjų dalių, dėl kurių jau rytoj verta atvykti į Sudeikių miestelį. Dirbtuvių ir užsiėmimų gausa leis pailsėti po naktinių muzikinių kelionių. Šokių ir vaikščiojimo lynu pamokos, mandalų pynimas, o galbūt kardinaliai pakeista išvaizda festivalio „šukuosenų salone" suteiks peno istorijoms apie šios vasaros nuotykius. Norintys atsigaivinti ir pasiruošti dar vienam muzikiniam maratonui galės mėgautis skaidriu Alaušo ežero vandeniu festivalio paplūdimyje.

Muzika lepins dalyvių sielas, tačiau kūnas taip pat neturėtų būti užmirštas. Per tris dienas festivalio dalyviai tikrai neturės progos išalkti, nes kiekvieną dieną galėsi rinktis iš vis kitų patiekalų – meksikietiškos virtuvės šedevrų, picų, beigelių, gigantiškų vaflių ir plataus asortimento vegetariškų valgių.

Visas šis spalvingas „Revolution Festival 2016" karavanas neišjungs muzikos nuo šiandien iki sekmadienio vakaro. Visą festivalio atlikėjų ir veiklų sąrašą galite rasti www.revolutionfest.lt Bilietus platina bilietai.lt. Bilietus nuo vidurdienio bus galima įsigyti tik prie festivalio vartų.

Organizatorių inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Saldutiškyje – nemokamas kino festivalis

  Rugpjūčio 24–26 dienomis Utenos kultūros centro Saldutiškio skyriuje (Liepų g. 18) vyks IV tarptautinis nepriklausomo kino vilkų festivalis. Festivalio filmai rodomi originalo kalba su angliškais subtitrais. Įėjimas – laisvas.

 • Festivalyje „Vaidiname žemdirbiams 2018“ – svarbios Lietuvai datos

  Kaip ir kasmet, šiemet Rokiškyje teatro mėgėjus vėl sukvies Lietuvos profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams", kuris prasidės Vasario 16-ąją ir baigsis Kovo 11-ąją. Šiųmetis festivalis įprasmins svarbias mūsų šaliai datas, o repertuare – garsių režisierių Eimunto Nekrošiaus, Oskaro Koršunovo, choreografės Anželikos Cholinos pavardės.

 • Kviečia III tarptautinis nepriklausomo kino vilkų festivalis

  Saldutiškyje startuos III tarptautinis nepriklausomo kino vilkų festivalis 2017. Rugpjūčio 25 dieną Utenos kultūros centro Saldutiškio skyriuje vyks festivalio atidarymas, kurio metu bus demonstruojami trys filmai, o rugpjūčio 26 dieną programą paįvairins trumpo metražo filmų programa. Sekmadienį, rugpjūčio 27 dieną, duoklė bus atiduota mažiesiems.

 • Aktyvias uteniškių šeimas subūrė spalvingas festivalis

  Pirmadienio popietė uteniškiams buvo ypač sportiška: Utenos „Utenio" stadione vyko festivalis „Aktyvi šeima 2017", sukvietęs septynių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinius, kurie kartu su savo pedagogais, tėveliais, šeimos nariais mankštinosi, dalyvavo įvairiose rungtyse bei šventinėje eisenoje.

 • Ko nematė žiūrovas, arba įspūdžiai 20-am festivaliui pasibaigus...

  Pasibaigė 20-asis Aukštaitijos vargonų muzikos festivalis. Prasidėjęs rugsėjo 1 dieną, jis tęsėsi iki pat spalio mėnesio. Nors paprastai festivalis išeina už Utenos rajono ribų, šį sykį atlikėjai koncertavo tik mūsų rajone – tai šio festivalio organizatorės Zitos Lukošiūnienės sumanymas: jubiliejinio renginio koncertus skirti Utenos krašto žmonėms. Vieni pasinaudojo galimybe vietoje ir nemokamai pasiklausyti, pamatyti profesionalius muzikus, kiti savo noru liko už borto. Kad koncertai nenuvilia – tvirtino ne vienas žiūrovas. Vis dėlto yra dalykų, kurie lieka užkulisiuose. Apie tai „Utenos dienos" skaitytojams pasakojo festivalio organizatorė Z. Lukošiūnienė.

 • „Mėnuo Juodaragis“ – festivalis festivalyje

  Devynioliktasis savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis" rugpjūčio 26–28 dienomis kvies šventiškai pabaigti vasarą įsikūręs naujoje erdvėje – Dūburio ežero saloje prie Antazavės, Zarasų rajone. Ilgametes tradicijas puoselėjantis nepriklausomas renginys stebina festivalio lankytojus ne tik išskirtine muzikos, bet ir gausia kultūros bei meno programa.

 • 15 metų gyvavusi „Banga“ atsisveikino su Sudeikiais

  Savaitgalį Sudeikiuose nuvilnijo XV tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybinis festivalis „Banga 2016". Per 15 gyvavimo metų festivalis suvienijo Lietuvos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Kanados, Kinijos jaunuosius talentus, jų mokytojus, profesionalius muzikus ir atlikėjus. Liepos 10 dieną, sekmadienį, Utenos kraštą Lietuvoje ir pasaulyje garsinusio renginio baigiamoji daina skambėjo paskutinį sykį – susirinkusiesiems ilgamečiai festivalio koordinatoriai ištarė „sudie".

 • Uteniškės Editos Kušleikienės kūryba skleidėsi festivalyje „Sutarjėla“

  Birželio 4 dieną Ignalinoje surengtas XI Aukštaitijos regiono sutartinių festivalis „Sutarjėla", atvėręs vasaros sezono vartus. Gražioje erdvėje prie Palaukinio ežero, po svyruojančiais beržais, ragų gaudesiu pradėtoje šventėje skambėjo net 18-os kolektyvų atliekamos sutartinės. Kiemeliuose triūsė senuosius lietuvių amatus pristatantys amatininkai, tautodailininkai, buvo demonstruojami lietuvių archeologiniai kostiumai ir jaunųjų dizainerių sukurtos kolekcijos „Baltiški ženklai" drabužiai. Šio festivalio simbolis – šimtaraštė juosta – į Ignaliną atkeliavo iš Panevėžio, o kitąmet aplankys Molėtus.

 • Tarptautinis nepriklausomo kino vilkų festivalis 2015

  Rugpjūčio 28 d. (penktadienis)
  UKC Saldutiškio skyriuje

  12.00 val. – Festivalio atidarymas
  12.30 val. – Festivalio atidarymo filmas Baobabai tarp žemės ir jūros
  Rež. Cyrille Cornu, PRANCŪZIJA, dokumentinis, trukmė 55:10
  13.30 val. – Paslaptingas traukinys
  Rež. Joe Chang, KINIJA, vaidybinis-animacinis, trukmė 01:27:00

 • Nuskambėjo kūrybinis festivalis „Banga 2015“

  Praėjusį savaitgalį Sudeikiuose vyko XIV vaikų ir jaunimo kūrybinis festivalis „Banga 2015", skirtas 100-osioms filosofo dr. Juozo Girniaus gimimo metinėms paminėti.
  Festivalio atidarymas tradiciškai vyko Sudeikių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje. Atidarymo koncerte įvairias dainas atliko Wang Yu, Wan Xiangou iš Kinijos, Zita Grigienė ir Dominykas Girčius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11739
Vakar apsilankė:11764
Šią savaitę apsilankė:23503
Šį mėnesį apsilankė:91713
Viso (nuo 2015-02-16):13165878
Šiuo metu naršo:
147
2020-04-07
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!