Kviečia į pasimatymą „Babilone“
ĮvairenybėsKviečia į pasimatymą „Babilone“
2016 vasario 05, Penktadienis 10:52

Kviečia į pasimatymą „Babilone“

Kviečia į pasimatymą „Babilone“

Vasario 13 diena. Ypatinga vieta. Jūsų pasirinkta valanda. Tai pasimatymas su prekybos ir pramogų centru BABILONAS, kuris Valentino dienos išvakarėse nori išreikšti Jums meilę savaip – kiekvienoje parduotuvėje valsą Jums šoks nuolaidos nuo 20 iki 70 procentų.

Prekybos ir laisvalaikio centras „Babilonas" vasario 13 dieną visus Aukštaitijos gyventojus kviečia praleisti šeštadienį Panevėžyje. Čia apsilankę pirkėjai bus nustebinti net iki 70 procentų siekiančiomis nuolaidomis. Atvykite su šeimomis, mylimaisiais – jūsų lauks septyni restoranai ir kavinės, kur galėsite romantiškai pavakarieniauti: sušio restoranas „Sakura", lietuviškais patiekalais garsėjantis „Forto dvaras", desertinė „AJ šokoladas", „Čili pica", sulčių ir nealkoholinių kokteilių baras „Gaivus skonis", „Piacetto kavos namai" ir „Hesburger".
Valentino dienos išvakarėse galėsite išrinkti ir dovanas mylimiesiems. Parduotuvėje „Thomas Gold" – juvelyriniams dirbiniams iš aukso, sidabro bus taikoma nuolaida iki 73 proc., „Iqonna" – 35 proc. nuolaida visiems papuošalams , „Laikas" – 30 proc. nuolaida laikrodžiams. „Vynotekoje" – 30 proc. nuolaida putojančiam vynui.
Specialūs pasiūlymai taip pat lauks visų, pasiruošusių papildyti savo spintas prieš artėjantį pavasarį, bei svajojančių iš esmės atnaujinti namus ar pasiruošti artėjančiam iškylų sezonui.
Propaguojančių sveiką gyvenimo būdą ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjų lauks specialūs pasiūlymai sporto prekių parduotuvėse. „Winner Sport" – prekės net nuo 20 iki 70 proc. pigiau, „Sportland" išparduotuvėje, kurioje asortimentui nuolat taikomos nuolaidos, bus suteikta papildoma 10 proc. nuolaida visoms prekėms, čia apsilankę pirkėjai patikusių prekių galės įsigyti ir su 50 proc. nuolaida. Parduotuvėje „Audimas" pažymėtoms prekėms bus taikoma 20 proc. nuolaida, o „Sveikatinėje" sveikatos profilaktikai, geresnei savijautai bei sveikam gyvenimo būdui reikalingų priemonių įsigysite penktadaliu pigiau.
Stilingų drabužių vyrams ir moterims mažesnėmis kainomis siūlys įsigyti „Marli Man" – nuolaidos iki 70 proc., klasikinių drabužių parduotuvė moterims „Matoma" – suknelėms, sijonams ir palaidinėms taikys 20 proc., o švarkams net 50 proc. nuolaidas. „Utenos trikotažo" gaminių „Faustėje" taip pat bus galima nusipirkti su nuolaidomis iki 50 proc. Odos ir kailių salonas „Laukinis gepardas" asortimentui (išskyrus kailinius) taikys 20 proc. nuolaidą.
Vyrai savo garderobą su 20 proc. nuolaida galės atnaujinti parduotuvėje „Gentleman". Parduotuvėje „Oksalis" pirkėjus pasitiks nuolaidos – čia rasite ne tik ginklų, bet ir daug puikios avalynės, laisvalaikio drabužių, taip pat šeimos iškyloms reikalingų dalykų: patogių kėdučių, termosų, indų maistui.
Didžiausias vaikiškų prekių tinklas Lietuvoje „Baby City" nepamiršo mažųjų „Babilono" lankytojų ir jų tėvelių – juos tikrai pradžiugins net iki 70 proc. siekiančios nuolaidos vaikiškoms prekėms. Knygyne „Vaga" to paties pavadinimo leidyklos knygos bus parduodamos 20 proc. mažesne kaina.
Prieš mėnesį duris po rekonstrukcijos atvėrusiame didžiausiame visoje Aukštaitijoje interjero, baldų ir namų apyvokos centre „Baldų šalis" nuolaidos sieks net iki 50 procentų. Naujajame baldų centre pirkėjai su didelėmis nuolaidomis galės įsigyti ne tik svetainės, miegamojo, prieškambario, valgomojo, darbo kambario baldų, bet ir šviestuvų, kilimų, įvairių interjero dekoro detalių ir namų apyvokos prekių.
Vasario 13-ą prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas" įsikūrusi parduotuvė „Topo centras" pasiūlys iki 30 proc. nuolaidą visoms prekėms.
„Dubingiai" suteiks 20 proc. nuolaidą kilimams bei iki 50 proc. nuolaidą baldams. „Ekoliumenas" visiems šviestuvams iš ekspozicijos taikys nuolaidas nuo 20 iki 50 procentų. Kokybiški „Lono" čiužiniai geram miegui – 20 procentų pigiau. „Berry" baldų salone stilingi baldai ir interjero detalės taip pat bus parduodamos su nuolaida nuo 20 proc. Naujausios indų, virtuvės įrankių ir stalo aksesuarų kolekcijos bei geriausi akcijų pasiūlymai lauks ir parduotuvėje „Žana" – 30 proc. nuolaida bus taikoma visoms prekėms bei papildoma 10 proc. nuolaida išpardavimo prekėms.
Vasario 13 d. prekybos ir laisvalaikio centras duris atvers įprastu metu – 8 val., kai darbą pradės „Norfa XXL". Kitos parduotuvės, kavinės, restoranai, kino teatras „Forum Cinemas", pramogų ir laisvalaikio erdvė vaikams „Pingviniukas" dirbs nuo 10 val. Prekių su nuolaidomis lankytojai galės įsigyti iki pat vėlaus vakaro ir tik vasario 13 d.

PC „Babilonas" inf.
PC „Babilonas" nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Skelbimuose siūloma parduoti spermą: tai nelegalu

  Viešojoje erdvėje ėmė rastis skelbimų apie parduodamas vyriškas lytines ląsteles (spermą). Juose tariami spermos donorai siūlo padėti vaikų susilaukti negalinčioms poroms arba vienišoms moterims. Skelbimuose siūlomas arba natūralus apvaisinimas, arba „produktas mėgintuvėlyje“.

 • „Utenos prekyba“ – geriausia 2018 m. paslaugų įmonė Aukštaitijoje

  Utenos miesto įmonės niekuo nenusileidžia ir netgi kai kur lenkia kitas stambias Aukštaitijos regiono įmones. Džiugu, kad Utenoje atsiranda verslininkų, tikinčių miesto ir jo gyventojų ateitimi bei investuojančių savo uždirbtas lėšas ne tik į savo bendrovės, bet ir visos Utenos tobulėjimą ir progresą. Metų pabaigoje vykusiuose geriausių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) apdovanojimuose buvo įvertinta ir apdovanota UAB Utenos prekyba, gavusi garbingą geriausios 2018 metų Aukštaitijos paslaugų įmonės prizą ir diplomą. Tai jau ne pirmasis toks apdovanojimas šiai sėkmingai Utenos krašto įmonei: geriausios Aukštaitijos paslaugų įmonės vardas pelnytas ir 2005 metais. Už investicijas į verslą ir darbo vietų sukūrimą įmonės vadovui Robertui Miliauskui paskirtas Utenos miestui nusipelniusio žmogaus apdovanojimas, už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei Lietuvoje PPAR jis apdovanotas sidabro „Darbo žvaigžde“, kurią įteikė tuometinis Ministras Pirmininkas. Taip pat Lietuvos darbo biržos skirta pirma vieta už socialiai pažeidžiamų žmonių integraciją į darbo rinką. Apie paskutinių metų pasiekimus kalbėjomės su bendrovės valdybos pirmininku ir direktoriumi R. Miliausku.

 • Utenoje atidaryta parduotuvė „Vasaknos“

  Išauginanti didžiulius kiekius žuvies, perdirbanti ir parduodanti bei taikanti pačias naujausias technologijas 1993 metais buvusiame Vasaknų valstybiniame žuvininkystės ūkyje įkurta bendrovė „Vasaknos“ ir toliau plečia savo parduotuvių tinklą. Anksčiau kurį laiką veikusi Utenos turgavietėje, parduotuvė persikėlė į kitas naujas patalpas, esančias J. Basanavičiaus g. 117A. Trečiadienį, rugsėjo 5 dieną, ši nedidukė parduotuvė iškilmingai atidarė duris visiems lankytojams, o tiems, kurie atskubėjo pirmieji, pažėrė ir staigmenų.

 • Kuo skiriasi užrašai „Geriausias iki...“ ir „Tinka vartoti iki...“?

  Neseniai Europos Komisijos užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad apie 10 proc. iš 88 mln. tonų kasmet Europos Sąjungoje (ES) susidarančių maisto atliekų yra susijusios su tinkamumo vartoti termino ženklinimu. Faktą, kad ne visi vartotojai skiria tinkamumo vartoti terminų „Geriausias iki..." ir „Tinka vartoti iki..." reikšmes, patvirtina ir įvairios vartotojų apklausos. Prieš kelerius metus „Eurobarometro" vykdyto tyrimo duomenys parodė, kad užrašo „Geriausias iki..." reikšmę supranta mažiau nei pusė (47 proc.) ES gyventojų, o užrašo „Tinka vartoti iki..." – tik 40 proc. vartotojų.

 • „Utenos prekyba“ remia mūsų krašto gamintojus

  Kad „Utenos prekybos" parduotuvėse galima įsigyti produktų, kurių kituose didžiuosiuose prekybos centruose nėra, jau įsitikino ne vienas uteniškis. „Rašėje", „Santakoje", „Vyturiuose", „Aukštakalnyje" ir kaimiškose vietovėse esančiose parduotuvėse pirkėjai visada ras išskirtinės Utenos krašto bei aplinkinių vietovių gamintojų produkcijos, kuri nuo šiol pažymėta specialiu ženklu.

 • Naujos „Rimella“ parduotuvės atidaryme – mados redaktorė Giedrė Anužytė

  Prieš savaitę Utenoje prekybos centre „Norfa XXL" (J. Basanavičiaus g. 127, Utena) duris atvėrusi nauja stilinga parduotuvė „Rimella" uteniškius pakvietė į įspūdingą atidarymą. Parduotuvės atidarymo proga buvo perkirpta simbolinė juostelė, o uteniškės turėjo puikią galimybę susipažinti ir pasikalbėti su žymia stiliste ir žurnalo „Laima" mados redaktore Giedre Anužyte.

 • Prekybos centras NIC netrukus atsinaujins

  Sunkmetis jau tikrai praėjo. Tai puikiai įrodo ir naujų prekybos centrų statybos Utenoje. Vieni jų orientuoti į mažmeninę prekybą, kiti į baldų pramonę. O namų idėjų centras NIC, esantis Vilniaus–Kupiškio ir Molėtų gatvių sankryžoje, jau netrukus atsinaujins ir visiems Utenos regiono gyventojams vienoje vietoje pasiūlys prekes bei paslaugas, reikalingas namams. Apie atsinaujinimą kalbėjomės su prekybos centro NIC rinkodaros vadovu Nerijumi Urbonavičiumi.

 • Už vartotojų neinformavimą apie galimybę išspręsti ginčą bus numatytos baudos

  Elektroninėms parduotuvėms bus numatytos baudos nuo 72 iki 724 eurų už tai, jeigu jos savo internetinėse svetainėse nepateiks nuorodos į elektroninio ginčų sprendimo platformos nuorodą.

 • UAB „Utenos prekyba“: dar viena priežastis didžiuotis savo miestu ir regionu

  Jei išeitumėte į Utenos ar Utenos krašto miestelių gatves ir paklausinėtumėte ten sutiktų žmonių, už ką jie myli Uteną, gautumėte daug skirtingų atsakymų. Ir tai puiku, kad kiekvienas iš mūsų turi savo pačią svarbiausią priežastį mylėti mūsų miestą. Vieniems tai – ir neseniai atšvęstas Utenos gimtadienis, kitiems – sėkmingai Lietuvos krepšinio lygoje žaidžianti Utenos komanda, tretiems – mylima mokykla, mokytojas ar darbovietė. Svarbiausia, kad abejingų mūsų kraštui yra mažai.

 • Utenoje išdygs moderni baldų parduotuvė

  Šiuo metu Utenoje, šalia Užpalių ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžos, burzgia traktoriai, nes intensyviai griaunama UAB „Utenos prekyba" priklausanti Baldų-ūkio prekių parduotuvė. Šioje vietoje, kaip planuojama, iki kitų metų birželio turėtų išdygti 3 100 kv. m. statinys, kuriame įsikurs moderni baldų parduotuvė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1123
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:41349
Šį mėnesį apsilankė:109559
Viso (nuo 2015-02-16):13183724
Šiuo metu naršo:
109
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!