Spausdinti šį puslapį
2015 rugpjūčio 27, Ketvirtadienis 13:20

Tarptautinis nepriklausomo kino vilkų festivalis 2015

Tarptautinis nepriklausomo kino vilkų festivalis 2015

Rugpjūčio 28 d. (penktadienis)
UKC Saldutiškio skyriuje

12.00 val. – Festivalio atidarymas
12.30 val. – Festivalio atidarymo filmas Baobabai tarp žemės ir jūros
Rež. Cyrille Cornu, PRANCŪZIJA, dokumentinis, trukmė 55:10
13.30 val. – Paslaptingas traukinys
Rež. Joe Chang, KINIJA, vaidybinis-animacinis, trukmė 01:27:00

15.00–16.00 Pertrauka
16.00 val. – Icaros (Ikaros – Šamanų daina, bendravimas su dvasiomis)
Rež. Georgina Barreiro, ARGENTINA,
dokumentinis, trukmė 01:11:00
17.15 val. – Trumpo metražo dokumentinių filmų programa:
1. Lašišų sugrįžimas
Rež. Tim Plowden, ANGLIJA, dokumentinis, trukmė 7:42
2. Kijoto Maiko
Rež. Jeremy Hoare, ANGLIJA, dokumentinis, trukmė 2:42
3. Gegučių vaikai
Rež. Inesa Kurklietytė, LIETUVA, dokumentinis, trukmė 25:00
4. Laiko pabaiga
Rež. Sergio García Locatelli, PERU, dokumentinis, trukmė 8:55
5. Medvilninės svajonės
Rež. Sandeep Balhara, LENKIJA, dokumentinis, trukmė 14:30
6. Londono grindinys
Rež. Dustin Morrow, JAV, dokumentinis, trukmė 7:41
7. Hegelis ir peteliškė
Rež. Bartosz Warwas, LENKIJA, dokumentinis, trukmė 4:57
8. Be teksto: Poliarinė karalystė
Rež. Richard Sidey, NAUJOJI ZELANDIJA, doumentinis, trukmė 44:00
19.00–19.30 val. Pertrauka
19.30 val. – Dievo avinėlis
Rež. Agim Sopi, KOSOVAS, vaidybinis, trukmė 01:50:00
21.30 val. – Nakties filmas
Apie ką staugia vilkai?
Rež. Inesa Kurklietytė, LIETUVA, dokumentinis, trukmė 57:00

Rugpjūčio 29 d. (šeštadienis)
Utenos kultūros centre
11.00 val. – Festivalio pristatymas
Trumpo metražo filmų vaikams programa:
1. Kramtomos gumos rutuliukai
Rež. Hunter Hopewell, JAV, vaidybinis, trukmė 3:58
2. Savarankiški laiškai
Rež. Lala Severi, URAGVAJUS, animacinis, trukmė 2:52
3. Rodas mokosi iš daiktų
Rež. Alex Pop, KANADA, vaidybinis-animacinis, trukmė 4:30
4. Septintas dangus
Rež. Or Tilinger, IZRAELIS, animacinis, trukmė 10:30
5. Nepaprasta kelionė į paprastą dieną
Rež. Yoshino Aoki, KANADA, animacinis, trukmė 3:07
6. Auksinis paukštis
Rež. Debraj Sarkar, INDIJA, animacinis, trukmė 10:40
7. Artistų nemiga
Rež. Mauricio Vides Almonacid,
ARGENTINA, animacinis, trukmė 7:08
8. Transilvanijos plėšrūnai
Rež. Julia Kolenakova, SLOVAKIJA, animacinis, trukmė 6:25
9. Gyvenimo istorija
Rež. Abelardo Fernandez Bagues, ISPANIJA, animacinis, trukmė 4:20
10. Pavelas, lenkiškas peliukas, skrenda į mėnulį
Rež. Pawel Stec, ANGLIJA, vaidybinis-animacinis, trukmė 3:37
11. Lokys
Rež. Avtandil Chachibaia, JAV, vaidybinis-animacinis, trukmė 9:57
12.30 val. – Donaleitis. XVIII a. Mažosios Lietuvos tautinis kostiumas
Rež. Ramūnas Abukevičius, LIETUVA, dokumentinis–vaidybinis, trukmė 01:10:00
13.40–14.30 Pertrauka
14.30 val. – Susitikimas su filmų kūrėjais
15.00 val. – Amerikietis yra Dievas
Rež. Richard Martin-Jordan, PRANCŪZIJA, dokumentinis, trukmė 52:00
15.30 val. – Trumpo metražo vaidybinių filmų programa:
1. Šviesų metai
Rež. Wesley Shrum, JAV, vaidybinis, trukmė 5:23
2. Mainai
Rež. Arnolda Noir, LIETUVA, vaidybinis, trukmė 7:15
3. Nesantis cirkas
Rež. Lisa Svelmøe, DANIJA, vaidybinis, trukmė 19:09
4. Geltona
Rež. Harriet Lenneman, JAV, animacinis, trukmė 3:18
5. 97%
Rež. Ben Brand, OLANDIJA, vaidybinis, trukmė 8:07
6. Ėjimas pėstininku
Rež. Sergio García Locatelli, PERU, vaidybinis, trukmė 17:41
7. Ferdinandas Knapas
Rež. Andrea Baldini, PRANCŪZIJA, vaidybinis, trukmė 14:57
8. Kraštovaizdis su sulaužytu šunimi
Rež. Orazio Leogrande, ARGENTINA,
vaidybinis, trukmė 14:00
9. Aramas
Rež. Havi Ibrahim, ANGLIJA, vaidybinis, trukmė 18:40
10. Gyvenimo žaidimas
Rež. Agnès Vialleton, PRANCŪZIJA, vaidybinis, trukmė 12:30
11. Tuštumos kilpos
Rež. Gabrielė Labanauskaitė, LIETUVA,vaidybinis, trukmė 9:38
12. Maitintojas
Rež. Ahmad Mokari, IRANAS, vaidybinis, trukmė 2:00
13. Gyvenimo medis
Rež. Garrett Hunter, ANGLIJA, vaidybinis, trukmė 4:55
18.30 val.–19.00 val. Pertrauka
19. 00 val. – Kosi ir Kaso – Dogma 95 (2015-ųjų versija)
Rež. Cristiano Ceriello, ITALIJA, vaidybinis, trukmė 01:39:43
20.45 val. – Respublikinio vaikų ir jaunimo kino forumo „11-osios Gamtos dienos" 2015 metų filmai
21.30 val. – Susitikimas su filmų kūrėjais
22.00 val. – Nakties filmas
Pagalvės mokesčio rinkėjas
Rež. Inesa Kurklietytė, Ramūnas Abukevičius, LIETUVA, vaidybinis, trukmė 01:01:08

Rugpjūčio 30 d. (sekmadienis) UKC Saldutiškio skyriuje
13.30 val. – Kartojama trumpo metražo filmų vaikams programa
16.00 val. – Festivalio laureatų paskelbimas
17.00 val. – Apdovanotų filmų peržiūra

Organizatoriai:
VšĮ „Ramūno ateljė"
VšĮ „Ramūno ateljė" filialas „Saldutiškio bendruomenės centras"

Susiję įrašai (pagal žymę)

traffix.lt