Išsipildė uteniškio svajonė – jis laimėjo automobilį
ĮvairenybėsIšsipildė uteniškio svajonė – jis laimėjo automobilį
2015 rugpjūčio 04, Antradienis 08:52

Išsipildė uteniškio svajonė – jis laimėjo automobilį

Išsipildė uteniškio svajonė – jis laimėjo automobilį

Praėjusį sekmadienį „Teleloto" lošime uteniškis Vytautas Cicėnas įrodė, kad svajonės tikrai pildosi. Staliumi Utenoje dirbantis vyras į derybas su vedėju prie seifų žengė ryžtingai, tarsi simboliškai apsirengęs automobilių lenktynių marškinėlius ir nusiteikęs laimėti tai, ko nori.

 

Vytautas šiuo metu vairuoja seną automobilį, tad išsirinkęs ketvirtu numeriu pažymėtą seifą iškart norėjo jį atidaryti, jausdamas, kad ten yra naujasis „VW Passat". Kai vedėjas paklausė, kokia žaidėjo didžiausia gyvenimo svajonė, jis nedvejodamas atsakė: „Laimėti Passat'ą!". Po pusės minutės, atsisakęs vedėjo siūlytos galutinės sumos – 3500 eurų, uteniškis atidarė seifą ir laimėjo išsvajotą automobilį „VW Passat".

udiena.lt inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Automobiliuose – būtiniausi daiktai vaikui

  Siekdama geriau atliepti į sudėtingą situaciją patekusio vaiko poreikius, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba (Tarnyba) pasirūpino, kad kiekviename Tarnybos automobilyje, kuriuo specialistai vyksta į iškvietimą, būtų krepšys su būtiniausiais vaikui reikmenimis: paklotais pervystymui, sauskelnėmis, drėgnomis servetėlėmis, buteliuko su čiulptuku ir dangteliu, čiulptuku, buteliuku natūralaus vandens, keletu žaislų.

 • Pataria, kaip apsisaugoti ir neįsigyti vogto automobilio

  Automobilio paieškos, kai siekiama įsigyti patikimą transporto priemonę ir nepakliūti į sukčių rankas, dažnam tampa tikru iššūkiu. Praktikoje pasitaiko tokių atvejų, kai vos nusipirkus automobilį jis sugenda arba atvykus į VĮ „Regitrą“ paaiškėjo, jog jis yra ieškomas ir įregistruoti jo tiesiog negalima. Taigi, kaip apsisaugoti nuo tokių atvejų, patarė „Regitros“ specialistai. Beje, primenama, kad, įsigijus automobilį, reikėtų nedelsti jį registruoti savo vardu. Jei transporto priemonė buvo eksploatuota Lietuvoje, tai galite padaryti paprasčiausiai internetu.

 • Trūkstamai automobilio vertės daliai apmokėti – banko finansavimas

  Daugelis šeimų neįsivaizduoja savo gyvenimo be nuosavos transporto priemonės. Turint automobilį greičiau nuvykstama iš vieno taško į kitą, sutaupoma laiko, keliaujama komfortiškai, o ypač dideliu patogumu transporto priemonės turėjimą įvardija šeimos, auginančios mažamečius vaikus. Kai nuosavas automobilis tampa būtinybe, o turimų santaupų nepakanka, sprendimu gali tapti paskola automobiliui įsigyti.

 • Automobilių pirkėjams ir pardavėjams – „Regitros“ patarimai

  „Regitra“ pastebi, kad pasitaiko atvejų, kai įsigijęs automobilį naujasis savininkas neskuba įregistruoti jo savo vardu, kartais net ir visai pradingsta. Tai neretai sukelia rūpesčių buvusiam transporto priemonės savininkui, sulaukusiam pranešimų apie paskirtą baudą už nusižengimus, kuriuos iš tiesų padarė ne jis. Kaip apsisaugoti nuo tokių situacijų?

 • Miesto centre – akrobatiniai „Mazdos“ triukai

  Trečiadienį popiet uteniškių dėmesį patraukė neįprastas vaizdas – Aušros gatvėje, netoli parduotuvės „Norfa“ bei Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos ekspertinio skyriaus, ant tvorelės kabėjo automobilis.

 • Zarasų mieste degė automobilis

  Kovo 22-os paryčiais Zarasų mieste atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Škoda Oktavia Style plius“.

 • Nuo smūgio automobilis nuskriejo ant šaligatvio

  Antradienį vienoje avaringiausių A. Baranausko ir K. Donelaičio gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurios metu gerokai apgadinti du lengvieji automobiliai, o vienas iš jų nuo patirto smūgio nuskriejo ant šaligatvio. Laimei, nepasitaikė pėsčiųjų, o vairuotojai susižalojimų išvengė.

 • Valdininkų be dėmesio palikta liepa sumaitojo automobilį

  Pirmadienio vakaras po alinančios kaitros Utenoje buvo neramus: popietę danguje pradėjo tvenktis galingi debesys, o vakare prapliupo smarkus lietus, trankėsi perkūnija ir pakilo smarkus vėjas. Nors vėtra nebuvo smarki, nepavyko išvengti nuostolių.

 • Laimėtas didžiausias „Teleloto“ Aukso puodas per 20 metų

  Sekmadienį, „Teleloto" Joninių žaidimo metu, laimėtas didžiausias Aukso puodas per dvidešimt šios loterijos metų. Beveik milijoną eurų siekusią sumą – net 875 145 eurus – laimėjo žaidėjas ar žaidėja su Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis", pirktu bilietu.

 • Sekmadienio vakaras uteniškei atnešė sėkmę

  Praėjusį sekmadienį „Teleloto" žaidimas pradžiugino uteniškę Žanetą Valiulienę – šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė studijoje laimėjo nemenką pinigų sumą – 4250 eurų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7223
Vakar apsilankė:9441
Šią savaitę apsilankė:16664
Šį mėnesį apsilankė:227239
Viso (nuo 2015-02-16):12578673
Šiuo metu naršo:
168
2020-02-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!