Seminaras pakvietė būsimus savanorius
ĮvairenybėsSeminaras pakvietė būsimus savanorius
2014 gruodžio 19, Penktadienis 08:30

Seminaras pakvietė būsimus savanorius

Seminaras pakvietė būsimus savanorius

Gruodžio 18 dieną Utenoje vyko seminaras–susitikimas su socialinių paslaugų įstaigų atstovais ir potencialiais savanoriais.
Šis seminaras yra baigiamoji Utenos rajono savivaldybės finansuojamo projekto „Savanorystės ugdymas" veikla. Projekto tikslas – didinti ir plėtoti jaunimo kompetenciją, rengiant jaunimą aktyviam ir prasmingam dalyvavimui Utenos bendruomenės gyvenime.

Seminare aktyviausiai dalyvavo socialinio darbo specialybės studentai, sulaukta svečių iš miesto bei rajono socialinių paslaugų įstaigų. Apie savo įstaigų teikiamas socialines paslaugas bei galimybes savanoriams kalbėjo Utenos kolegijos absolventės Daiva Kurkienė (Utenos rajono Socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja) ir Edita Žutautaitė Daujotienė (Kristaus žengimo į dangų parapijos globos namų socialinė darbuotoja), savanorius į socialinės globos namus kvietė Liuda Sadauskienė – Utenos rajono savivaldybės socialinės globos namų socialinė darbuotoja, apie socialinę pagalbą kalbėjo Gita Žilėnaitė – Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vyr. specialistė. Dėstytoja Iliuminata Gaigalaitė priminė apie galimybes dalyvauti Didžiojo brolio ir Didžiosios sesės programoje.

Utenos kolegijos inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image DSC_0036.JPG
 • Click to enlarge image DSC_0045.JPG
 • Click to enlarge image DSC_0060.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kaip svajones paversti realybe?

  Ar tau pasitaiko, kad aplankius beprotiškai minčiai, atklydusiai svajonei, nurašai ją į neįgyvendinamus projektus? Norėčiau, kaip būtų faina, bet, ai, nesąmonė, vis tiek taip nebus... Kitiems galbūt geriau sekasi, jie talentingesni, kitaip auklėti ir pan. Todėl jiems viskas paprasčiau, sėkmė pati tiesiog ateina į rankas nieko nedarant...

 • Utenoje vyks nemokamas seminaras „Su konkurencija po Lietuvą“

  Utenoje vyks turo „Su konkurencija po Lietuvą“ renginys. Siekdama plėtoti glaudų dialogą su viešojo administravimo subjektais ir verslu, LR Konkurencijos taryba pristato nemokamų seminarų apie konkurenciją ciklą „Su konkurencija po Lietuvą". Seminarų metu Konkurencijos tarybos ekspertai dalinsis savo žiniomis apie konkurencijos naudą vartotojui bei valstybei, patars, ką gali nuveikti verslas ir viešojo administravimo subjektai, kad konkurencijos ribojimų būtų mažiau, o jos teikiamą naudą pajustų kiekvienas šalies gyventojas.

 • Varšuvoje vykusiame seminare dalyvavo ir Dauniškio gimnazijos mokytoja

  Spalio 8-11 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos mokytoja Asta Adiklienė kartu su kolegėmis Virginija Guigaite iš Panevėžio, Romualda Sočikiene iš Vilniaus ir Vitalija Jančiauskiene iš Tauragės vyko į tarptautinį profesinės raidos seminarą „Mokslas, aplinka ir verslumas eTwinning projektuose" Varšuvoje, Lenkijoje.

 • Seminare aptarti gaisrų priežasčių tyrimo klausimai

  Rugpjūčio 25–26 dienomis Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai rengė seminarą, kuriame buvo aptarti gaisrų priežasčių tyrimo ir valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnų, dirbančių statybų srityje, gebėjimų tobulinimo klausimai. Dalyvauti seminare buvo pakviesti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Utenos APGV priešgaisrinės priežiūros pareigūnai.

 • Utenoje vykusiame seminare buvo skaitomi pranešimai apie užkrečiamąsias ligas

  Birželio 9 dieną Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje gausiai susirinkę visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, pedagogai, socialiniai pedagogai, slaugos specialistai, socialiniai darbuotojai visą dieną klausėsi pranešimų – vyko seminaras „Sezoninės infekcijos: gripas, erkių platinamos ligos ir kitos užkrečiamųjų ligų aktualijos".

 • Kviečia seminaras „Pajusk, išgirsk, paliesk“

  Balandžio 28 dieną 13 valandą Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyks Lietuvos aklųjų bibliotekos organizuojamas pažintinis seminaras „Pajusk, išgirsk, paliesk". Šio renginio dalyviams bus pristatytos unikaliõs bibliotekos paslaugos, suteikiama galimybė patiems išmėginti, kaip galima mokytis, dirbti ir kurti pasitelkiant ne visiems įprastą regos juslę, o klausą, uoslę ir lytėjimą. Taip pat uteniškiai kviečiami tapti Lietuvos aklųjų bibliotekos ambasadoriais Utenoje.

 • Utenoje rengiamas seminaras „Alternatyvūs šildymo ir karšto vandens ruošimo būdai“

  Kviečiame Jus atvykti į nemokamą seminarą „Alternatyvūs šildymo ir karšto vandens ruošimo būdai".
  Seminaro metu Jums pateiksime medžiagą, kurią išklausę ne tik įgysite žinių apie alternatyvius šildymo bei karšto vandens ruošimo būdus: kaip pasirinkti saulės kolektorių, kaip apskaičiuoti jo naudingo veikimo koeficientą, kaip veikia šilumos siurblys, bet ir galėsite praktiškai panaudoti žinias, padėsiančias numatyti bei įvertinti šildymo kaštus, pasirinkti šildymo įrangą, labiausiai tenkinančią Jūsų poreikius bei galimybes.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8968
Vakar apsilankė:8718
Šią savaitę apsilankė:8968
Šį mėnesį apsilankė:287742
Viso (nuo 2015-02-16):13734808
Šiuo metu naršo:
94
2020-05-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!