Mėgstantiems judėti – nemokamos mankštos
ĮvairenybėsMėgstantiems judėti – nemokamos mankštos
2014 rugsėjo 10, Trečiadienis 10:00

Mėgstantiems judėti – nemokamos mankštos

Mėgstantiems judėti – nemokamos mankštos

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras uteniškius ragina būti aktyviems ir nepamiršti mankštų, kurios vyks nuo rugsėjo 16 iki šių metų gruodžio 18 dienos. Nemokamos mankštos vyks antradieniais ir ketvirtadieniais. Pirmai grupei mankštos organizuojamos nuo 17 valandos,  o antrai – nuo 18 valandą buvusios III vidurinės mokyklos patalpose. Kiekvieną penktadienį nuo 10 valandos vyksta užsiėmimai senjorams.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nuo rugsėjo 5 dienos – mankštos

  Nuo rugsėjo 5 dienos kviečiame į nemokamas mankštas suaugusiems. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais Utenos „Saulės" gimnazijos sporto salėje.

 • Utenio aikštėje – masinė mankšta

  Trečiadienį, gegužės 10 dieną, Utenio aikštėje susirinko nemenkas būrys miesto ugdymo įstaigų auklėtinių ir mokytojų – čia Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo masinę mankštą, skirtą paminėti Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną.

 • Kviečia į nemokamas mankštas

  Nuo rugsėjo 13 dienos kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį „Saulės" gimnazijos sporto salėje vyks nemokamos mankštos.

  Nuo 18 val. – mažo intensyvumo mankštos;
  Nuo 19 val. – vidutinio intensyvumo mankštos.

 • „Įtampos valdymas“

  Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendino projektą „Įtampos valdymas“, finansuojamą iš Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Viskas vyko keturiais etapais:

 • Sveikuolių sveikuoliai

  Gruodžio mėnesį Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursą „Sveikuolių sveikuoliai". Konkurso tikslas - ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje. Konkurse varžėsi 12 komandų.

 • Paminėta Tarptautinė nerūkymo diena

  Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įvykdė projektą „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas – visuotinė problema", finansuojamą Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Jo metu Utenos rajono ugdymo įstaigose buvo minima Tarptautinė nerūkymo diena.

 • Sveikos puokštės kūrimo procese skleidėsi beribė vaikų fantazija

  Trečius metus mūsų rajone vykstantis Utenos visuomenės sveikatos biuro organizuojamas konkursas „Mūsų sveika puokštė" šįmet žavėjo savo originalumu – vaikai kartu su savo tėveliais noriai įsitraukė į puokščių gamybą, o kai kurie mokiniai į savo ugdymo įstaigą daržoves vežė karučiais.

 • „Maudynės gonge“ Utenoje

  Birželio 11 dieną Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizavo renginį „Maudynės gonge", kuris yra finansuojamas Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, įgyvendinant projektą „Įtampos valdymas'".  Pirmą kartą Utenoje vykusiame renginyje  dalyvavo virš 100 dalyvių. Gongų ir jogos meistras Vyrenijus ir Ramunė papasakojo apie gongų įtaką sveikatai. „Gongų maudynės" – tai garsinės meditacijos rūšis. Gongo garsai – harmonizuojantys virpesiai – priverčia mūsų kūno ląsteles vibruoti, o tokiu būdu ir masažuoti kiekvieną kūno lastelę. Šis garsinis masažas yra puiki gydymo ir terapijos priemonė nuo įvairiausių šiuolaikinio „skubančio" gyvenimo tempo sukeltų negalavimų. Gongai ypač teigiamai veikia psichiką – sumažina nuovargį, stresą, depresiją, vienišumo jausmą, visų tipų baimes. Yra veiksminga priemonė nuo nemigos.

 • Kviečia į nemokamą jogos užsiėmimą miesto sode

  Birželio 21 dieną minima Tarptautinė jogos diena, todėl uteniškiai kviečiami į nemokamą Jogos užsiėmimą Utenos miesto sode nuo 11.15 val. iki 12.15 val. Užsiėmimą ves jogos instruktoriai Ramunė ir Paulius.

 • Trys dienos kitaip

  Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras gegužės 29 - 31 d. Sudeikiuose suorganizavo sveikatinimo stovyklą suaugusiems. Dalyviai įsikūrė Sudeikių mokykloje-daugiafunkciame centre. Kiekvienas buvo aprūpintas asmeniniu puodeliu, kuprine ir rankšluostėliu. Šios priemonės pravertė stovyklos metu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:101
Vakar apsilankė:6336
Šią savaitę apsilankė:45235
Šį mėnesį apsilankė:56049
Viso (nuo 2015-02-16):14323209
Šiuo metu naršo:
58
2020-08-09
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!