Kaip pasirinkti tinkamiausią vyrišką laikrodį?
ĮvairenybėsKaip pasirinkti tinkamiausią vyrišką laikrodį?
2019 spalio 25, Penktadienis 14:04

Kaip pasirinkti tinkamiausią vyrišką laikrodį?

Kaip pasirinkti tinkamiausią vyrišką laikrodį?

Dažnai galima išgirsti sakant, kad laikrodis yra vienas gražiausių, stilingiausių bei reikalingiausių aksesuarų vyrams. Ir iš tiesų – laikrodis ne tik laiką skaičiuoja, bet ir puošia. Vis dėlto, laikrodžių pasirinkimas šiandien skaičiuojamas tūkstančiais, todėl, nieko keista, kad pasirinkti gali būti labai sunku. Ir nors skelbiama, kad statistinis vyrams turi tikrai ne vieną laikrodį, kas kartą, nusprendus nusipirkti dar vieną, tenka ilgai ieškoti atsakymo į klausimą, kokio laikrodžio iš tiesų reikėtų?  Su šiuo klausimu susiduria ne tik vyrai, bet ir dailiosios lyties atstovės, kurios savo antrai pusei, tėčiui, broliui ar draugui nori padovanoti tokią dovaną. Taigi, šį kartą skubame dalintis patarimais, kurie padės išsirinkti tobulai tinkantį laikrodį.

Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad būtent laikrodis yra vienas puošniausių vyriškų atributų, tačiau neretai pamirštama, kad  vis dėlto apyrankė ir yra viena tų detalių, kuri kuria estetinį vaizdą. Taigi, belieka tik pridurti, kad jei jums iš tiesų svarbu surasti kuo puošnesnį laikrodį, tai ypač atidžiai reikėtų vertinti apyrankę. Kuo įmantresnė ir kokybiškesnė ji bus, tuo patraukliau atrodys gaminys.

Laikrodžio stilius – taip pat ne ką mažiau svarbu akcentas, kurį reikėtų vertinti pasirenkant laikrodį. Vistik, populiariausi yra dviejų stilių – sportinio bei klasikinio, laikrodžiai. Nieko keista, kodėl būtent šie pasirinkimai sulaukia daugiausiai populiarumo – jei įsigysite abiejų stilių laikrodžius, tai galėsite būti tikri, kad bet kokia proga rasite ką priderinti. Klasikinio stiliaus laikrodis puikiai tiks keliaujant į darbą, verslo susitikimą, darbo vakarėlį; sportinio stiliaus laikrodis – kitomis progomis. Beje, nebijokite eksperimentuoti: jei visada iki šiol pirkdavote tik klasikinio stiliaus laikrodžius, tai pats metas įsigykite ir vieną kitą sportinio stiliaus detalę – toks laikrodis suteiks jaunatviškumo, laisvumo, originalumo. Ir atvirkščiai, jei visada rinkdavotės tik sportinio stiliaus laikrodžius, įsigykite klasikinį – ši detalė suteiks solidumo, galantiškumo,  kurs prabangos įspūdį. Lygiai tas pats pasakytina ir apie spalvas – jei visada rinkdavotės tik tamsių spalvų laikrodžius, pats metas išbandyti ryškias detales.
Jei norite kone kasdien kurti vis kitokį įvaizdį, tokiu atveju išskirtine detale gali tapti, laikrodis, tačiau klaidinga būtų galvoti, kad siekiant įvairovės reikia jų įsigyti kuo daugiau. Nebūtinai – ypač svarbų vaidmenį suvaidina laikrodžio apyrankė. Taigi, tikrai neprašausite pro šalį, jei įsigyti laikrodį ir... keletą apyrankių, kurias galėsite keisti vos panorėję ir tokiu būdu kurti vis kitokį įvaizdį.
Labai dažnai galvojama, kad vyriškas laikrodis visada turi būti prabangus ir... labai brangus.  Iš tiesų, keletą brangių laikrodžių verta turėti, tačiau tikrai ne visi turėtų būti pirkti už solidžią sumą – laisvalaikiui, keliaujant į neoficialius renginius, vakarėlius, puikiai tiks  nebrangūs laikrodžiai.
Dėmesį verta atkreipti į tai, kad svarbu yra ir metų laikas, pavyzdžiui, jei laikrodį perkate rudenį ar žiemą, pirmenybę vertėtų teikti tamsių spalvų, madingiems, klasikinio stiliaus laikrodžiams, tuo tarpu atėjus pavasariui ir vasarai – rinktis ryškių bei intensyvių spalvų laikrodžius, teikti pirmenybę įmantrumui bei  išskirtiniam dizainui, dekoro detalėms.
Ieškote stilingo, patrauklaus laikrodžio? Būtinai užsukite į internetinę parduotuvę b-a.eu. Čia jūsų laukia didelis pasirinkimų kokybiškų, vyrams skirtų laikrodžių. Tad visai nesvarbu, koks yra jūsų tikslas – išsirinkti laikrodį sau ar nupirkti dovaną, tikrai rasite geriausią variantą.
Sakoma, kad laimingi laiko neskaičiuoja. Tačiau, kad ir kokie laimingi būtumėte, nepraleiskite progos savo įvaizdžio papildyti puikiu laikrodžiu.

 

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Bus įvedamas žiemos laikas

    Šį savaitgalį, naktį iš šeštadienio į sekmadienį, bus atšaukiamas vasaros laikas. 4 valandą ryto laikrodžius pasuksime valanda atgal. Lietuvoje bus įvestas žiemos laikas, kuris tęsis iki paskutinio kovo sekmadienio.

  • Uteniškiai ilgisi miesto laikrodžio dūžių

    Akylesni uteniškiai jau spėjo pastebėti, kad nuo Utenio aikštėje įsikūrusio Utenos kolegijos Medicinos fakulteto pastato bokšto dingo bemaž 20 metų jį puošęs laikrodis. „Utenos diena" domėjosi, kodėl buvo nuspręsta išmontuoti vieną iš miesto simbolių, koks likimas jo laukia.

  • Gyventojų apklausos rezultatai dėl miesto laikrodžio

    Utenos rajono savivaldybės administracijos Utenos seniūnija organizavo elektroninę gyventojų apklausą dėl Utenos miesto laikrodžio. Viso apklausoje dalyvavo 233 respondentai. Apklausoje buvo teiraujamasi, ar reikia Utenai miesto laikrodžio. Į šį klausimą teigiamai atsakė 94,37 proc., respondentų. Į klausimą, kurioje siūloma įrengti naują laikrodį, 81, 5 proc. apklausos dalyvių siūlo, kad laikrodis būtų montuojamas senojoje vietoje, ant Utenos kolegijos pastato.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1782
Vakar apsilankė:10251
Šią savaitę apsilankė:21088
Šį mėnesį apsilankė:299862
Viso (nuo 2015-02-16):13746928
Šiuo metu naršo:
115
2020-05-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!