Dieną be automobilio – dviračiais iki Šiaudinių ir atgal
ĮvairenybėsDieną be automobilio – dviračiais iki Šiaudinių ir atgal
2017 rugsėjo 25, Pirmadienis 09:30

Dieną be automobilio – dviračiais iki Šiaudinių ir atgal

Dieną be automobilio – dviračiais iki Šiaudinių ir atgal
 • Jurgita ULKIENĖ
 • 16 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rugsėjo 22 dieną, kai buvo minima Tarptautinė diena be automobilio, skirta Europos judrumo savaitei užbaigti, ir kurios šūkis šiemet – „Dalindamasis pasieksi daugiau", Utenoje tradiciškai visi uteniškiai ir miesto svečiai buvo pakviesti į dviračių žygį. Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus darbuotojų organizuotame renginyje netrūko geros nuotaikos ir smagiai nusiteikusių dalyvių.

Utenio aikštėje susirinkusius ratuotuosius mažus ir didelius akcijos dalyvius pasveikino Visuomenės sveikatos biuro vadovė Alma Gaidienė bei Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, kuriai A. Gaidienė palinkėjo kitais metais pačiai pasipuošti sportine apranga ir sėsti ant dviračio. Po bendros nuotraukos vilkstinė dviratininkų, lydima dviejų policijos ekipažų, patraukė link Šiaudinių kaimo, kur kaimo bendruomenė vaišino svečius rudens gėrybėmis. Po to akcijos dalyviai grįžo atgal į starto vietą, kur jų laukė įvairūs siurprizai.

Autorės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje buvo minima „Diena be automobilio“

  Rugsėjo 16–22 dienomis minint Europos judumo savaitę, Utenoje vyksta įvairios akcijos. Vieną iš akcijų „Diena be automobilio“ Utenos valdybos Utenos aplinkos apsaugos inspekcija (toliau – inspekcija) surengė kartu su Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus darbuotojais.

 • Diena be automobilio mažiesiems virto smagia atrakcija

  Ketvirtadienį visame pasaulyje minima diena be automobilio. Ta proga Utenos mokyklos–vaikų darželio „Eglutė" bendruomenė iš ryto sugužėjo su turimomis transporto priemonėmis: jomis tėveliai aprūpino ir vyriausius vaikučius, ir tuos, kurie į savo dviratuką ar paspirtuką nedrąsiai sėdosi pirmą kartą.

 • Diena be automobilio, o su baidarėmis

  Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis Europoje vyksta savaitė, skirta darniajam miesto transportui. Per šią savaitę organizuojamos akcijos, vyksta įvairūs renginiai. Šiais metais kampanijos metu daugiausiai dėmesio skiriama temai „Pažangus ir tvarus judumas – investicija Europai". Europos judumo savaitė suteikia žmonėms galimybę apsvarstyti ir aptarti būdus, kaip būtų galima spręsti oro taršos problemas, eismo įvykių gausos ir sveikatos problemas.

 • Dieną be automobilio minėjo ir patys mažiausieji

  Šiandien, rugsėjo 22-ąją, minint Dieną be automobilio akcentuojamas visuomenės aplinkosauginis švietimas, populiarinamas „žaliasis" transportas, raginami gyventojai vaikščioti pėsčiomis. O štai vienos ugdymo įstaigos vaikai, iš anksto pasirūpinę dviratukais ir paspirtukais, su džiaugsmu važinėjosi prie mokyklos–vaikų darželio, o auklėtojos pabrėžė judėjimo svarbą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6680
Vakar apsilankė:6469
Šią savaitę apsilankė:13149
Šį mėnesį apsilankė:23963
Viso (nuo 2015-02-16):14291123
Šiuo metu naršo:
86
2020-08-04
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!