Studentė bus teisiama dėl mažametės mirtimi pasibaigusios avarijos netoli Molėtų

Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 22 metų vilnietė studentė L. P. kaltinama sukėlusi avariją, per kurią žuvo mažametė mergaitė.

Vaiko mirtimi pasibaigusi avarija įvyko praėjusių metų liepos 26-ą. Molėtų rajone, kelių Vilnius-Utena ir Molėtai-Pabradė sankryžoje L. P. vairuojamas automobilis, sukdamas į kairę, nepraleido lygiareikšmiu keliu atvažiuojančio kito automobilio ir su juo susidūrė. Per avariją žuvo pastarojo automobilio septynmetė keleivė, buvo sužeista kartu važiavusi jos taip pat mažametė sesuo ir tėvas. Nesunkiai buvo sutrikdyta sveikata ir avarijos kaltininkės automobilio keleivei.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, o tyrimui vadovavo Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras G. Čekuolis.
Ikiteisminio tyrimo duomenimis, avariją sukėlusi L. P. teigė nepastebėjusi jai iš kairės atvažiuojančio automobilio. Jai atliekant posūkio manevrą ir užkirtus kelią kitam automobiliui, pastarojo vairuotojas išvengti susidūrimo nebespėjo.
Avarijos metu abu vairuotojai buvo blaivūs. Pasak prokuroro G. Čekuolio, įtariamoji savo kaltę pripažino visiškai, tačiau žuvusios mergaitės tėvų neatsiprašė, su jais susitikusi nebuvo.
Byla perduota nagrinėti Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmams. Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus, yra baudžiamas laisvės atėmimu iki 8 metų.

Generalinės prokuratūros inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Aktualijos

Featured

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas

Krašto žinios