Policijos pareigūnai sukilo prieš savo vadovą
AktualijosPolicijos pareigūnai sukilo prieš savo vadovą
2017 balandžio 21, Penktadienis 14:07

Policijos pareigūnai sukilo prieš savo vadovą

Policijos pareigūnai sukilo prieš savo vadovą
 • Lina NARČIENĖ
 • 16 foto, 2 video, papildyta V. Vaiškūno komentaru
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Balandžio 19-os vidurdienį policijos pareigūnai su plakatais, vėliavomis ir švilpukais prieš Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) langus surengė iki pusvalandžio trukusią įspėjamąją protesto akciją. Su šūkiais „Vaiškūnai, jau gana", „Kurio žodžio nesuprantat, viršininke!", „Utenos AVPK ═ Vaiškūno UAB" jie Utenos AVPK viršininką Vytautą Vaiškūną ragino liautis trukdyti organizacijų veiklai, nustoti persekioti profesinės sąjungos narius ir sudaryti sąlygas veikti įstatymų numatyta tvarka. Grupelės protestuotojų teigimu, V. Vaiškūnas neva kuria savo taisykles ir dirba kaip vienvaldys.

Tačiau švilpuko garsų Utenos AVPK vadovas Vytautas Vaiškūnas neišgirdo: tądien jis buvo išvykęs į Zarasus, kur vyko tarptautinis susitikimas su latviais. Rytojaus dieną V. Vaiškūnas susitiko su laikraščio „Utenos diena" žurnalistais ir atsakė į pateiktus klausimus.
Daugiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena".
Vytauto Ridiko nuotr. ir video

Daugiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena".

Vytauto Ridiko nuotr. ir video

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Streikas nusirito per mokyklas: Utena nedalyvauja, bet palaiko streikuotojus

  Šiandien, lapkričio 28 dieną, šalyje prasidėjo švietimo darbuotojų įspėjamasis streikas, kurį inicijuoja Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga. Tokiu būdu pedagogai reikalauja skirti daugiau lėšų švietimui.

 • Ūkininkų sunkioji technika šturmavo Utenos gatves

  Utenoje kelios dešimtys ūkininkų su savo traktoriais antradienį užtvindė miesto gatves. Lietuvoje nuvilnijo įspėjamoji protesto akcija prieš valdžios planuojamus mokesčių pakeitimus. Ant traktorių plevėsuojančias trispalves, plakatus su užrašais „Lietuva, tavo kaimas miršta“ pritvirtinę ūkininkai piktinosi esama situacija žemės ūkyje ir laikėsi vieningos nuomonės: jeigu ūkininkai taip ir toliau bus smaugiami, su lietuviška produkcija teks visiems atsisveikinti, o nedirbamuose žemės plotuose stovės tik vieniši kryžiai.

 • Prie sostinėje protestavusių ugniagesių uteniškiai neprisijungė

  Lapkričio 19 dieną, antradienį, Vilniuje esančioje Vinco Kudirkos aikštėje Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimas surengė mitingą norint atkreipti valdžios dėmesį į menką ugniagesių gelbėtojų finansavimą, todėl, profsąjungos narių teigimu, daugelyje šalies savivaldybių nebeįmanoma tinkamai užtikrinti gyventojų saugumo.

 • Prie pedagogų streiko žada prisijungti ir viena Utenos gimnazija

  Pastaruoju metu netyla kalbos apie šalies pedagogų bei LR švietimo ir mokslo ministerijos nesusikalbėjimą – lapkričio 12 dieną per šalį nusirito pirmoji streiko banga, kasdien įtraukianti vis daugiau šalies ugdymo įstaigų. Anot Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) atstovų, streiką rengti privertė valdžios nenoras derybų keliu spręsti problemų, kylančių dėl mokytojus žeminančios naujos darbo apmokėjimo sistemos. Prie per šalį vilnijančio streiko žada jungtis ir Utenos Dauniškio gimnazijos pedagogai, neketinantys taikstytis su esamomis sąlygomis ir palaikantys streikuojančius kolegas.

 • Profesinės sąjungos stabdo mokytojų streiką, atlyginimų didinimui nuo rugsėjo bus skiriama 8 mln. eurų

  Švietimo profesinės sąjungos nuo penktadienio stabdo pedagogų streiką. Tai buvo sutarta per susitikimą Švietimo ir mokslo ministerijoje. Susitarimą dėl streiko užbaigimo pasirašė premjeras Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir keturių švietimo profesinių sąjungų vadovai – Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Eugenijus Jesinas, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius, Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos pirmininkė Jūratė Voloskevičienė ir Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos „Solidarumas" pirmininkė Ramutė Minkevičienė.

 • Pernai streikuose dalyvavo per 7 tūkst. darbuotojų

  Lietuvos statistikos departamentas praneša, kad pernai šalyje surengti 296 įspėjamieji streikai, vykę vien gruodžio 8 ir 10 dienomis. Šiuos streikus surengė valstybės sektoriaus ikimokyklinio, pradinio, bendrojo vidurinio ugdymo, taip pat techninio ir profesinio vidurinio mokymo bei kultūrinio švietimo įstaigos. Streikai apėmė visas (10) apskritis ir 48 savivaldybes. Daugiausia įspėjamųjų streikų surengta Vilniaus, Panevėžio ir Klaipėdos miestų savivaldybėse. Įspėjamuosiuose streikuose dalyvavo 7 126 darbuotojai.

 • Algas mokytojams žada kelti nuo šio rugsėjo

  Valdančiosios koalicijos politinė taryba antradienį sutarė įgyvendinti 3 metų pedagogų atlyginimų didinimo programą – mažiausiai uždirbančių pedagogų algos kils jau nuo šių metų rugsėjo.

 • Pirmadienį prasidėjo pedagogų streikas

  Vasario 19 dieną vyko Lietuvos švietimo profesinių sąjungų atstovų susitikimas su Premjeru Algirdu Butkevičiumi, tačiau, kaip pranešė Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, jokių rezultatų nedavė, todėl pirmadienį šalies pedagogai paskelbė neterminuotą streiką.

 • Streikas įtraukė 16 Utenos rajono pedagogų

  Šią savaitę per Lietuvą ritasi mokytojų streikų banga. Šiandien, ketvirtadienį, į įspėjamąjį streiką įsijungė ir 16 uteniškių pedagogų. Visi jie – Dauniškio gimnazijos mokytojai, priklausantys Lietuvos švietimo darbuotojų profesinei sąjungai ir vieningai kovojantys už šviesesnį tiek savo, tiek jaunosios kartos rytojų.

 • Pedagogų atlyginimai augs, tačiau streikai vyks

  Preliminariais Švietimo ir mokslo ministerijos duomenimis, gruodžio 8 dieną įspėjamasis 2 val. streikas vyks 13 proc. švietimo įstaigų: maždaug 300 iš daugiau kaip 2300 visų šalies darželių ir mokyklų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5038
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:18341
Šį mėnesį apsilankė:80148
Viso (nuo 2015-02-16):14347308
Šiuo metu naršo:
77
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!