Utenoje lankysis Gruzijos delegacija
AktualijosUtenoje lankysis Gruzijos delegacija
2016 lapkričio 09, Trečiadienis 09:08

Utenoje lankysis Gruzijos delegacija

Utenoje lankysis Gruzijos delegacija

Šią savaitę Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje bei kitose su jaunimo politikos įgyvendinimu susijusiose institucijose lankosi Gruzijos sporto ir jaunimo reikalų ministro pavaduotojo Revaz Javelidze vadovaujama delegacija. Pagrindinis vizito tikslas – pasisemti gerųjų jaunimo politikos kūrimo ir vykdymo pavyzdžių.

Pernai gruodžio mėnesį Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Gruzijos sporto ir jaunimo ministerija Vilniuje pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje, o šių metų pavasarį Tbilisyje tarp abiejų institucijų pasirašytas susitarimas dėl bendro Darbo plano 2016–2017 metams.
Įgyvendinant minėtą planą, Lietuvoje viešinti Gruzijos delegacija bus supažindinta su darbo su jaunimu ir jaunimo darbuotojų sistemos įteisinimu Lietuvoje, vaikų ir jaunimo stovyklų organizavimu, darbu su jaunimu savivaldybės, VšĮ Jaunimo tarptautinės agentūros veikla, verslumo ir užimtumo rėmimo programomis, verslo galimybėmis jaunimui, su įvairiais tyrimais jaunimo veiklos srityje.
Numatoma, kad Gruzijos delegacija Vilniuje lankysis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, taip pat susitiks su Švietimo ir mokslo ministerijos atstovais ir diskutuos apie vaikų ir jaunimo stovyklų organizavimo ir veiklos aspektus, apie tarptautinių jaunimo stovyklų organizavimo patirtį.
Gruzijos delegacija taip pat apsilankys Trakų, Anykščių, Utenos savivaldybėse, kur susipažins su savivaldybių jaunimo politikos planavimu ir organizavimu, susitiks su jaunimo koordinatoriais, aplankys atvirus jaunimo centrus.
Ketvirtadienį Utenoje viešėsianti delegacija iš Gruzijos susitiks su Utenos rajono vadovais, užsuks į Utenos specialiąją mokyklą–daugiafunkcį centrą, kūrybines dirbtuves „Taurapilyje", Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką, barą „Paletė".

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje vieši garbūs svečiai iš Čekijos

  Šiek tiek daugiau nei 20 metų glaudžią draugystę su Trebon miestu (Čekija) puoselėjanti Utena šiomis dienomis sulaukė garbių svečių: su oficialiu vizitu atvyko Trebon miesto merė Terezie Jenisová su delegacija. Utenos rajono savivaldybės administracijoje su rajono vadovais šiltai sutiktiems svečiams buvo suteikta galimybė ne tik pasižvalgyti po Uteną, bet ir suorganizuota pažintinė kelionė į sostinę.

 • Utenoje viešėjo būrys svečių

  Paskutinę vasario dieną Utenos rajono savivaldybėje viešėjo Švenčionių rajono savivaldybės administracijos, švietimo ir jaunimo politikos puoselėtojai, kurie domėjosi aukštai įvertinta Utenos rajono savivaldybės darbo su jaunimu patirtimi, galimybėmis bendradarbiauti, jaunimo organizacijų struktūra ir organizacijų bendradarbiavimu.

 • Sudeikiuose viešėjo svečiai

  Sudeikių mokykloje-daugiafunkciame centre viešėjo Švietimo mainų paramos fondo, Švietimo ir mokslo ministerijos atstovų delegacija.

 • Mūsų mieste viešėjo svečiai iš Latvijos ir Baltarusijos

  Gegužės mėnesio viduryje viename seniausių Baltarusijos miestų Polocke susitiko projekto „Muziejų vartai" dalyviai iš Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos. Trijų valstybių projekte dalyvaujantys muziejų darbuotojai, pristatydami visuomenei projekte dalyvaujančių muziejų vieningos koncepcijos kultūrinio turizmo produkto plėtrai skirtas idėjas ir nuveiktus darbus, į susitikimą pakvietė ir žiniasklaidos atstovus.

 • Svečiai iš Latvijos susipažino su Utenos kolegija

  Kovo 26 d. Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakultete lankėsi 3 maisto pramonės technologai iš Latvijos Rezeknės technikumo, atlieknatys stažuotę Utenos regioninio profesinio mokymo centre. Juos lydėjo šio centro projektų vadovė  Nijolė Gailešienė

 • Utenoje lankėsi Švedijos ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankėsi Švedijos ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin. Garbią viešnią lydėjo ambasados atstovė Annic Myhr ir kultūrinių ir informacinių projektų koordinatorė Giedrė Berželionytė.

 • Svečių iš Daugpilio viešnagė Utenoje

  Nuo praėjusių metų Utenos Adolfo Šapokos gimnazija glaudžiai bendradarbiauja su Latvijos Daugpilio miesto 10-ąja vidurine mokykla – tęsiant bendradarbiavimo tradicijas šių metų sausio 30 dieną minėtoje gimnazijoje lankėsi Daugpilio miesto 35 mokyklų vadovų delegacija. Svečius domino ugdymo proceso organizavimo aspektai Adolfo Šapokos gimnazijoje, jie domėjosi gimnazijos bendruomenės įvardintomis veiklos stipriosiomis pusėmis: aukštais mokinių mokslo, menų ir sporto pasiekimais, aktyvia mokinių savivalda, mokinių savarankiškos veiklos organizavimu, saugios ir jaukios mokymosi aplinkos kūrimu, informacinių komunikacinių technologijų panaudojimu ugdymo procese, kryptingu gimnazijos erdvių pritaikymu edukacinei veiklai, neformoliojo švietimo, papildančio įprastas pamokas, organizavimu, gimnazijos tradicijų puoselėjimu ir kt.

 • Utenoje svečiavosi panevėžiečiai

  Rugsėjo 9 dieną, antradienį, Utenoje savo patirtimi dalijosi Panevėžio ir Utenos rajonų savivaldybių administracijų švietimo ir kultūros padalinių, švietimo pagalbos institucijų specialistai bei daugiafunkcių centrų darbuotojai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:627
Vakar apsilankė:9441
Šią savaitę apsilankė:10068
Šį mėnesį apsilankė:220643
Viso (nuo 2015-02-16):12572077
Šiuo metu naršo:
77
2020-02-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!