Utenoje bus atidarytas pirmasis modernus diagnostikos centras
AktualijosUtenoje bus atidarytas pirmasis modernus diagnostikos centras
2016 lapkričio 02, Trečiadienis 09:11

Utenoje bus atidarytas pirmasis modernus diagnostikos centras

Utenoje bus atidarytas pirmasis modernus diagnostikos centras
 • 7 foto

Lapkričio mėnesio pradžioje Utenos ligoninėje duris atvers jau dešimtasis Lietuvoje „Affidea Lietuva" diagnostikos centras, kuriame bus atliekami pažangiausi magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai. Iki šiol Utenos regione šie tyrimai nebuvo atliekami, o pacientai šiems tyrimams atlikti būdavo siunčiami į kitus miestus.

Naujasis diagnostikos centras, į kurį investuota 1 mln. Eur, įsikurs 160 kv. m patalpose. Padalinio vadovai skaičiuoja, kad per mėnesį jame bus aptarnaujama ne mažiau nei 450 pacientų.
„Utenoje atidaromas centras bus dešimtasis mūsų kompanijos padalinys šalyje. Esame tarptautinio diagnostikos paslaugas teikiančio tinklo dalis, todėl centruose atliekami tyrimai visada atitinka griežčiausius tarptautinius kriterijus", – sakė „Affidea Lietuva" vadovas Vitalijus Orlovas.
VšĮ Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga akcentavo, kad naujasis centras padidins magnetinio rezonanso tomografijos tyrimų prieinamumą Utenos regiono pacientams ir dėl aukščiausios kokybės įrengimų bus užkertamas kelias sunkiems susirgimams.
„Sveikatos priežiūros sistemoje didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei. Labai svarbu, kad teikiamos paslaugos ne tik būtų kokybiškos, bet ir tenkintų sveikatos priežiūros paslaugų vartotojų poreikius bei lūkesčius. Tradiciškai paslaugų prieinamumas matuojamas gyventojų galimybe patekti pas gydytoją ir diagnostinio ištyrimo galimybe. Magnetinis rezonansas – ypač informatyvus ir šiuolaikiškas diagnostinis metodas. Utenoje iki šiol nebuvo įrangos, kad atliktume magnetinio rezonanso tyrimus. Mūsų regiono gyventojai šią paslaugą galėjo gauti Vilniuje, Kaune, Panevėžyje“, – sakė VšĮ Utenos ligoninės direktorius.
„Affidea Lietuva“ padalinių tinklas pacientus aptarnauja net 16 valandų per dieną (8–24), 7 dienas per savaitę, tyrimų rezultatus pateikia per 48 val. Utenoje atidaromas naujasis centras – dešimtasis tinkle bei antrasis, atidarytas šiemet.
Spalio 5 dieną Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje buvo atidarytas vienas didžiausių bei moderniausių visoje Lietuvoje „Affidea Lietuva“ radiologinės diagnostikos centras, kuriame atliekami pažangiausi rentgenodiagnostikos, kompiuterinės tomografijos bei magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai.
Medicinos diagnostikos paslaugas visoje Lietuvoje teikiančių diagnostikos centrų tinklas „Affidea Lietuva“ veiklą pradėjo 2005 m. Lietuvoje jau veikia devyni „Affidea Lietuva“ diagnostikos centrai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje bei Druskininkuose. Per metus „Affidea Lietuva“ diagnostikos centruose atliekama daugiau kaip 55 000 magnetinio rezonanso tomografijos tyrimų.
Kompanija „Affidea“ yra Europoje pirmaujantis nepriklausomas pažangios medicininės diagnostikos ir sergančių vėžiu sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Tarptautinis diagnostikos paslaugas teikiantis tinklas veikia 14 Europos šalių ir jam priklauso 140 centrų, kuriuose kasmet atliekama daugiau negu 4,5 milijono tyrimų.

„Utenos dienos“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos ligoninėje operuotas išskirtinis per šimtą metų sulaukęs pacientas

  Paskutinę rugpjūčio mėnesio savaitę Utenos ligoninėje buvo atlikta išties neeilinė operacija – sėkmingai operuotas kojos traumą patyręs šimto dvejų metų sulaukęs uteniškis. Pamažu sveikstantis senolis trykšta entuziazmu, jog netrukus vėl galės vaikščioti, o gydytojai džiaugiasi galėję garbaus amžiaus vyriškį grąžinti į aktyvų gyvenimą ir taip padėję jam išvengti vyresniame amžiuje nuo nejudraus gyvenimo būdo užpuolančių ligų.

 • Utenos ligoninės pacientai apie vėsų maistą ir kiauras lėkštes

  Kai viešojoje erdvėje pradėjo plisti informacija apie nekokybišką, neapetitiškai atrodantį Lietuvos ligoninių maistą, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) vasario mėnesio pradžioje inicijavo akciją, kurios metu SAM bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) ekspertai, nuvykę į bet kurias šalies ligonines, tikrina ir vertina ligoniams tiekiamą maistą bei siekia nustatyti pagrindines žmonių skundų priežastis. Vasario 22 dieną mobili ekspertų komisija, sudaryta iš dviejų SAM ir dviejų VMVT specialistų, apsilankė Utenos ligoninėje, vertino maisto kokybę, išsakė savo pastabas bei patarimus ligoninės administracijai.

 • Utenos ligoninėje – svečiai iš Gardino

  Šiandien, sausio 18 dieną, Utenos ligoninėje lankosi svečiai iš Baltarusijos miesto Gardino apskrities ligoninės. Kaip „Utenos dienai“ atskleidė šios gydymo įstaigos direktorius Dalius Drunga, didžiausios Gardino gydymo įstaigos vyr. gydytojas Jurij Petelskij ir projektų vadovas Dmitrij Marcul ketina aptarti bendrai vykdomo tarptautinio projekto „Pagyvenusių žmonių sveikatos gerinimas“ įgyvendinimo galimybes ir detales.

 • Gimdyvės pasitiki Utenos ligonine – gimdymų tik daugėja

  VšĮ Utenos ligoninės Akušerijos ir ginekologijos sektoriaus darbuotojai per 2016 metus sulaukė 298 gimdyvių, čia gimdo moterys ne tik iš Utenos bei rajono, bet ir iš aplinkinių miestų – Anykščių, Zarasų, Ignalinos, Rokiškio bei Molėtų. Šiais metais iki spalio 19 dienos jau gimė 256 naujagimiai, 103 gimdyvės buvo iš kitų rajonų. Šviesiose, erdviose bei moderniai įrengtose palatose jauku ir mamai, ir naujagimiui, o rudens pradžioje pelnytas Naujagimiui palankios ligoninės statusas leidžia užtikrinti, kad į pasaulį atkeliavęs mažylis, esant galimybei, visada bus su mama ir maitinamas tik mamos pienu.

 • Permainos Utenos ligoninėje – pacientų ir darbuotojų labui

  Utenos ligoninės pastatų rekonstrukcijos projektų įgyvendinimas – ilgas ir sudėtingas procesas. Norėdami jį pagreitinti, Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga ir Seimo narė Milda Petrauskienė lankėsi pas sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę. Apie susitikimą su sveikatos apsaugos ministre, kuris buvo surengtas Seimo narės M. Petrauskienės iniciatyva, kalbamės su Utenos ligoninės direktoriumi Daliumi Drunga.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1488
Vakar apsilankė:6336
Šią savaitę apsilankė:46622
Šį mėnesį apsilankė:57436
Viso (nuo 2015-02-16):14324596
Šiuo metu naršo:
58
2020-08-09
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!