Išsvajota vestuvinė suknelė po valymo buvo tinkama tik išmesti
AktualijosIšsvajota vestuvinė suknelė po valymo buvo tinkama tik išmesti
2016 rugsėjo 09, Penktadienis 14:24

Išsvajota vestuvinė suknelė po valymo buvo tinkama tik išmesti

Išsvajota vestuvinė suknelė po valymo buvo tinkama tik išmesti
 • Greta VAIŠNORIENĖ

Uteniškės Gitanos Verbickienės dukra su nekantrumu laukė savo vestuvių dienos ir daug laiko tam ruošėsi. Jauna mergina tikėjosi, kad jos vestuvės, kaip ir pats pasiruošimas šventei, vyks be rūpesčių, tačiau buvo kitaip. Patikėjusi išvalyti savo vestuvinę suknelę UAB „Kagris" filialui Utenoje nusivylė – suknelė buvo grąžinta suplėšyta ir skylėta. Vestuves planavusi mergina teigė, jog iš skalbyklos pasiimta suknelė tinkama tik išmesti. Tiesa, tai buvo ne visa vestuvinė suknelė, o tik atskira viršutinė dalis. Cheminio valymo priėmimo punkto Utenoje vadybininkas Raimundas Kelevišius pripažino įmonės klaidą, bet kompensuoti visos suknelės sumos neketino.

Daugiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena".

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nauja vestuvių tradicija: vietoje gėlių – gyvūnų ėdalas

  Lietuvoje vis daugiau jaunavedžių atsisako gėlių, kurias dovanoja vestuvių svečiai. Besituokiančios poros savo šventės dalyvių prašo gėlėms – trapiam ir laikinam grožiui – skirtus pinigus geriau išleisti kilniam tikslui: nupirkti ėdalo beglobiams gyvūnams, žaislų ar knygų be tėvų augantiems vaikams ir pan. Toks jaunavedžių sprendimas pamažu tampa šiuolaikinių vestuvių tradicija. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia – sąmoningas požiūris nesvetimas ir uteniškiams.

 • Vis daugiau jaunavedžių santuokas registruoja bažnyčiose

  Pernai Lietuvoje registruotas panašus santuokų skaičius kaip ir 2015 metais. Tačiau jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei dažniau negu prieš metus rinkdavosi bažnyčias arba užsienio valstybes. 2016 m. užsienio valstybėse susituokė apie 400 porų daugiau negu 2015 m., o Lietuvos bažnyčiose nusprendė susituokti 200 daugiau porų.

 • Sirutėnuose – „Vestuvių muzikantų vakaruška“

  Sausio 15 dieną (penktadienį) 18 val. Sirutėnų bendruomenės laisvalaikio salėje vyks „Vestuvių muzikantų vakaruška", kurioje dalyvaus ir klausytojus vestuvinėmis melodijomis linksmins uteniškiai Rasa ir Gintautas Zitikiai, „Duetas iš pa Utenas", ansamblis „Fortūna", Valdas Žvinys, Dainius Truskauskas, „Basi ant slenksčio" bei molėtiškiai Vitalijus ir Gražina, Mariaus ir Giedriaus duetas.
  Renginį ves Valdas Laurinavičius.

 • Nuotraukose – vestuvių akimirkos

  Portalas udiena.lt ragina fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui „Vestuvių akimirka". Laukiame jūsų nuotraukų, kuriose įamžinti patys gražiausi vestuvių kadrai su sustabdyta akimirka, kuri Jums yra pati gražiausia – šilta, stilinga, originali arba tiesiog įsimintina.

 • Startuoja konkursas „Vestuvių akimirka“

  Vasara – vestuvių metas. Portalas udiena.lt skelbia naują konkursą „Vestuvių akimirka" tiems, kurie jau sumainė aukso žiedus ir savo džiugiausios gyvenimo šventės akimirkomis nori pasidalyti su skaitytojais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11173
Vakar apsilankė:13067
Šią savaitę apsilankė:72315
Šį mėnesį apsilankė:41475
Viso (nuo 2015-02-16):13115640
Šiuo metu naršo:
154
2020-04-03
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!