Policijos pareigūnai kviečia gyventojus į susitikimus Utenos rajono seniūnijose
AktualijosPolicijos pareigūnai kviečia gyventojus į susitikimus Utenos rajono seniūnijose
2015 vasario 25, Trečiadienis 12:34

Policijos pareigūnai kviečia gyventojus į susitikimus Utenos rajono seniūnijose

Policijos pareigūnai kviečia gyventojus į susitikimus Utenos rajono seniūnijose

Vasario 24 d. vyko Daugailių seniūnijos gyventojų ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovų susitikimas. Policijos pareigūnai apžvelgė kriminogeninę bei saugumo užtikrinimo situaciją rajone, išskirdami opiausias problemas seniūnijoje.

Su Daugailių miestelio gyventojais susitiko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas, Kelių policijos skyriaus viršininkas Rolandas A. Skrebiškis, Viešosios tvarkos skyriaus viršininkė Daiva Maselskienė, Daugailių seniūniją prižiūrintis apylinkės inspektorius Andrius Kazlauskas ir bendruomenės pareigūnė Daiva Maselskienė.
Daiva Maselskienė pristatė vykdomą prevencinę veiklą su jaunimu, pasakojo apie nusikalstamumo prevenciją, supažindino su policijos pareigūnų vykdomais renginiais ir kvietė gyventojus juose aktyviai dalyvauti. Bendruomenės pareigūnė susirinkusiesiems pristatė filmuotą medžiagą, kurioje glaustai parodoma bendruomenės pareigūnų veikla.
Rolandas A. Skrebiškis atkreipė susirinkusiųjų dėmesį į tai, kad, esant tamsiam paros metui, pėstieji nėra linkę nešioti atšvaitų, perspėjo, kad nenešiodami atšvaitų gyventojai didina grėsmę papulti į eismo įvykį, nes neapšviestuose kelių ruožuose, ypač lyjant, vairuotojams sunku pastebėti tamsiais drabužiais vilkintį asmenį.
Vytautas Vaiškūnas ragino Daugailių gyventojus aktyviai bendradarbiauti su policija. Atsižvelgdamas į nusikalstamumo statistiką, kurioje smurtas artimoje aplinkoje yra viena iš dažniausiai fiksuojamų nusikalstamų veikų, apskrities policijos vadovas teigė, kad „laimėta kova yra ta, kuri neprasidėjo", tad paragino nesivelti į konfliktus ir šalintis konfliktą provokuojančių asmenų. Kalbėdamas apie turimas policijos priemones ir atnaujinamą įrangą, V. Vaiškūnas pabrėžė, kad žmonės turėtų ir patys daugiau dėmesio skirti savo turto apsaugai bei bendradarbiauti su policijos pareigūnais, nes be žmonių parodymų, jų liudijimų, policijos pareigūnams sunku užtikrinti sėkmingą tyrimo baigtį. Apskrities policijos vadovas pristatė planuojamus pasikeitimus policijoje, ragino gyventojus fotografuoti ne vietoje paliktas transporto priemones ir atsiųsti nuotraukas policijos pareigūnams.
Susirinkę daugailiškiai pastebėjimų apie policijos veiklą neturėjo, teigė, jog policijos pareigūnus dažnai tenka matyti seniūnijoje ir dėl to jaučiasi saugiau.
Šiais metais Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovai su gyventojais planuoja susitikti visose Utenos rajono seniūnijose:
Tauragnuose – vasario 25 d. 14 val.;
Kuktiškėse – kovo 6 d. 14 val.;
Leliūnuose – kovo 10 d. 16 val.;
Saldutiškyje – kovo 19 d. 15 val.;
Sudeikiuose – kovo 31 d. 16 val.;
Vaikutėnuose – balandžio 8 d. 11 val.;
Pačkėnuose – balandžio 9 d. 14 val.;
Biliakiemyje – balandžio 14 d. 10 val.;
Užpaliuose – (susitikimo laikas derinamas);
Vyžuonose – (susitikimo laikas derinamas).
Kviečiame gyventojus aktyviai dalyvauti susitikimuose, pabendrauti su pareigūnais dėl teisės pažeidimų, neraminančių viešosios tvarkos užtikrinimo problemų ar tiesiog norint išsamiau sužinoti apie gyvenamosios vietos kriminogeninę situaciją.

Utenos AVPK inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Neviešas patruliavimas Utenoje: pareigūnai patikrino per pusę tūkstančio vairuotojų

  Nuo gegužės pradžios Utenos apskrities keliuose policijos pareigūnai jau užfiksavo daugiau kaip 500 Kelių eismo taisyklių pažeidimų:10 vairuotojų buvo neblaivūs, greitį viršijo 307 vairuotojai, 58 vairuotojai naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis, pažeidimus padarė 133 pėstieji, dviratininkai, vairuotojai, 24 asmenys pažeidė lenkimo taisykles, 42 nesinaudojo saugos diržais ir pan.

 • Utenos policija ieško dingusios be žinios moters

  Šių metų gegužės 2 dieną dingo iš namų išėjusi moteris. Jos buvo pasigesta vidurdienį, iki šiolei namo ji negrįžo.

 • Keliai neužtverti, bet kontroliuojami

  Balandžio 10-os vakarą policijos pareigūnai visoje šalyje pagal Policijos generalinio komisaro ir Vyriausybės nurodymą pradėjo budėjimą visuose pagrindiniuose keliuose įvažiuojant į miestus ir miestelius. Kaip „Utenos dienai“ aiškino Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas, kelius policija kontroliuos iki pirmadienio.

 • Velykų savaitgalį policija ragina likti namuose, o vykti bus galima tik išimtiniais atvejais

  Artėjant savaitgaliui policijos pareigūnai stiprina savo pajėgas ir stengsis užtikrinti karantino reikalavimų užtikrinimą. Dirbs daugiau nei 3 000 pareigūnų, įvažiuojant į miestus ir miestelius bus įrengta apie 300 policijos postų. Policija vykdys tiek viešas, tiek kitas, viešai nematomas, technines priemones, kurios taip pat padės kontroliuoti asmenų judėjimą.

 • Policija pasiruošusi užtikrinti visuomenės rimtį ir saugumą

  Atsižvelgdami situaciją dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo bei rekomendacijas maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, Lietuvos policija informuoja, kad gyventojams bus sudarytos sąlygos pateikti policijos įstaigai prašymus, skundus ir pranešimus išvengiant kontakto su policijos įstaigų darbuotojais. Pagal galimybes policijos komisariatuose bus įrengtos specialios vietos, kur asmuo, atvykęs į policijos įstaigą, galėtų palikti dokumentą, gauti policijos įstaigos, į kurią atvyko, darbuotojo konsultaciją telefonu, pateikiant aiškias instrukcijas bei konsultuojančių telefonu darbuotojų vidinius telefono numerius, jeigu tokių galimybių nėra – bus užtikrinamas saugaus atstumo laikymasis bendraujant. Šiuo laikotarpiu nebus organizuojami gyventojų priėmimai pas policijos įstaigos vadovus:

 • Utenos apskrities policija sėkmingai įgyvendino tarptautinį projektą

  Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (toliau – Utenos aps. VPK) kartu su partneriais sėkmingai baigė įgyvendinti INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą Nr. LLI-082 „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje“, „SYNERGY FOR SECURITY“.

 • Jungtinis reidas Utenoje: mieste įkliuvo neblaivūs vairuotojai

  Sausio 25 dieną Utenos apskrityje dirbo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ir Latvijos Respublikos Kelių policijos pajėgos – du ekipažai iš Lietuvos ir du iš Latvijos.

 • Pareigūnai nauju ginklu kapos sparnus kelių ereliams

  Gruodžio 9 dieną Utenos rajono savivaldybė Utenos apskrities vyriausiajam policijos komisa­riatui (AVPK) perdavė lazerinį greičio matavimo ir skaitmeninio vaizdo prietaisą „TruCam II“. Su­sitikime dalyvavusiems Utenos rajono savivaldy­bės atstovams ir žurnalistams policijos pareigūnai pademonstravo, kaip prietaisas veikia.

 • Neįprastoje automobilio vietoje rado kvaišalų

  Praėjusį penktadienį Utenoje, Paupio gatvėje, sustabdytame automobilyje buvo rasta galimai kvaišalų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 • Buvusiame srutų rezervuare gausiai liejosi velnio lašai

  Rugsėjo 5 dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai su Valstybinės mokesčių inspekcijos bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistais Kiauliupio kaime (Kuktiškių sen.) naikino nelegalų alkoholį. Į buvusias fermų srutų talpyklas išpilta 2 317 litrų konfiskuotų svaigalų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1973
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:28554
Šį mėnesį apsilankė:28554
Viso (nuo 2015-02-16):13830116
Šiuo metu naršo:
133
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!