Labdara pasiekė daugiavaikes šeimas
AktualijosLabdara pasiekė daugiavaikes šeimas
2014 lapkričio 20, Ketvirtadienis 10:18

Labdara pasiekė daugiavaikes šeimas

Labdara pasiekė daugiavaikes šeimas

Lapkričio 18 d. užbaigta Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) paramos fondo akcija „Esame kartu". LATIA paramos fondo atstovas Utenos trikotažo generalinis direktorius Gintautas Bareika, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė aplankė Vaikutėnuose gyvenančią Rasos ir Rimo Narkūnų bei joneliškiečių Inos ir Dariaus Venslovų daugiavaikes šeimas, jiems įteikė šalies aprangos ir tekstilės gamintojų produkcijos.

Šios akcijos tikslas – prisidėti prie paramos neturtingiausiems ir labiausiai socialiai pažeidžiamiems mūsų šalies piliečiams, ugdyti darnią visuomenę, skatinant Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių ir verslo visuomenės bendrąja prasme socialinį atsakingumą.
Paramą savo produkcija šiai paramos akcijai suteikė Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos nariai UAB „Nostra", UAB „Paliūtis", UAB „Garlita", AB „Linas", AB „Sparta", AB „Utenos trikotažas", UAB „Vitameda". Šiuo metu paramą naujais aprangos ir tekstilės gaminiais, tokiais kaip patalynės komplektai, kojinės, trikotažiniai marškinėliai, megztiniai, rankšluosčiai, guminiai batai, kiti viršutiniai ir apatiniai drabužiai, jau gavo Jonavos rajono savivaldybės daugiavaikės šeimos.

Zenonos VALIUKIENĖS inf., Lolitos Kaminskienės nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image DSCF1533.JPG
 • Click to enlarge image IMG_5240.JPG
 • Click to enlarge image IMG_5272.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Užpalių LIONS vėl surengė labdaros akciją

  Užpalių LIONS klubas kaip ir kasmet organizavo labdaros koncertą ir rinko aukas neįgaliems mūsų rajono jaunuoliams.

 • Surengę labdaringą akciją Utenos krepšininkai nugalėjo italus

  Lapkričio 11-a Utenos „Juventus“ klubo istorijoje bus ryški ne tik pergale prieš tituluotą Sassario „Dinamo“ klubą, bet ir surengta Pyragų diena bei labdaringa akcija, kurią organizavo krepšininkai ir klubo vadovai. Kiekvienas krepšinio aistruolis, atėjęs į šį susitikimą Utenos daugiafunkciame sporto centre, galėjo prisidėti prie labdaringos „Išsipildymo akcijos" ragaudami pačių krepšininkų su šeimomis iškeptų pyragų. Kaip „Utenos dieną“ patikino klubo vadovas Eimantas Skersis, surinkti 293 Eur. 53 cnt. bus paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

 • Dosnus labdaros vakaras sutelkė geros valios uteniškius

  Pirmadienio vakarą Utenos kultūros centre nuvilnijęs Utenos muzikantų bendruomenės ir jų draugų paramos koncertas Šv. Teresės šeimynai paremti subūrė geradarius. Šios akcijos metu suaukota suma – 600 eurų – atiteks vasario 1 dieną nuo gaisro nukentėjusios Šv. Teresės šeimynos vaikams, kurie neteko ne tik namų, bet ir muzikos instrumentų.

 • Uteniškiai ir toliau lieka neabejingi labdaringiems renginiams

  Jau tapo gražia tradicija lapkričio mėnesio pabaigoje rengti labdaros koncertą „Rudens spalvos", kurį organizuoja Užpalių LIONS klubo nariai. Šiemet surinktos lėšos skiriamos Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro auklėtiniams.

 • Daugiavaikei šeimai gyvenimas nešykšti sunkių išbandymų

  Prieš aštuonerius metus pasaulį išvydo trynukai Gediminas, Laimutis ir Artūras – tąkart dosnūs gandrai aplankė uteniškių Daivos ir Giedriaus Šlepečių šeimyną. Iš kaimo į miestą atvykusi ir socialiniame būste įsikūrusi šeima ilgus metus buvo globiama tiek valdžios, tiek gerų žmonių rūpesčiu. Tačiau, pasak septynių vaikų motinos Daivos, išgyventi iš menkų pajamų, kurios vienam asmeniui nesiekia nė 100 eurų, kasdien darosi vis sunkiau. Gal todėl, kad vaikų poreikiai auga. O kur dar įvairiausios bėdos ir gyvenimo negandos, pastaruoju metu sutrikdžiusios įprastą daugiavaikės šeimos gyvenimą.

 • Vyriausybė pritarė, kad valstybinę pensiją gautų ir daugiavaikiai tėčiai

  Vyriausybės posėdyje pritarta socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės siūlomoms įstatymų pataisoms, kuriomis nustatoma, kad antrojo laipsnio valstybinės pensijos galėtų būti skiriamos ne tik pagimdžiusioms (įvaikinusioms) ir gerai išauginusioms penkis ir daugiau vaikų bei atitinkančioms teisės aktuose numatytus kriterijus motinoms, kaip kad yra dabar, bet ir daugiavaikiams tėčiams.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9029
Vakar apsilankė:12880
Šią savaitę apsilankė:33673
Šį mėnesį apsilankė:101883
Viso (nuo 2015-02-16):13176048
Šiuo metu naršo:
220
2020-04-08
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!