IKI skelbia: atkeliavo „Auksinės valandos“ – 10 procentų nuolaida su kortele „IKI Premija Senjorams“ galioja kiekvieną dieną
AktualijosIKI skelbia: atkeliavo „Auksinės valandos“ – 10 procentų nuolaida su kortele „IKI Premija Senjorams“ galioja kiekvieną dieną
2019 liepos 05, Penktadienis 08:45

IKI skelbia: atkeliavo „Auksinės valandos“ – 10 procentų nuolaida su kortele „IKI Premija Senjorams“ galioja kiekvieną dieną

IKI skelbia: atkeliavo „Auksinės valandos“ – 10 procentų nuolaida su kortele „IKI Premija Senjorams“ galioja kiekvieną dieną

Prekybos tinklas IKI turi puikių naujienų vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nuo šiol kiekvieną dieną, apsipirkdami iki 10 val. ir apsipirkimo metu pasinaudoję kortele „IKI Premija Senjorams“, savo pasirinktoms prekėms gauna net 10 proc. nuolaidą (sąlygos ir išimtys prekybose vietoje ir www.iki.lt)! Naujas, dar naudingesnis nei iki šiol pasiūlymas galioja kasdien visose IKI prekybos tinklo parduotuvėse.

,,Auksinės valandos“ vyresnio amžiaus žmonėms taupo ir laiką, ir pinigus

Iki šiol IKI parduotuvėse su kortele „IKI Premija Senjorams" kasdien galima buvo naudotis 3 proc. nuolaida bei 10 proc. nuolaida prekėms antradieniais, tačiau nuo liepos 1 d. šie pasiūlymai negalioja. Tą pačią dieną anksčiau galiojusias nuolaidas pakeitė naujas pasiūlymas – „Auksinės valandos"! Tai reiškia, jog nuo šiol pirkėjai, apsipirkimo metu pateikę „IKI Premija Senjorams" kortelę kasdien iki 10 val. gauna net 10 proc. nuolaidą prekėms (sąlygos ir išimtys prekybose vietoje ir www.iki.lt).
Pasak prekybos tinklo IKI atstovų, sprendimų, kaip pagerinti šio pirkėjų segmento apsipirkimo patirtį, ieškoma nuolatos. Naujasis „Auksinių valandų" pasiūlymas leidžia sutaupyti daugiau nei lig šiol, todėl vyresnio amžiaus auditorija sutaupytus pinigus turi galimybę išleisti kitur.
„Pirmiausia, tai leidžia „IKI Premija Senjorams" kortelės turėtojams neprisirišti prie konkrečių dienų, o kasdien pasinaudoti 10 procentų nuolaida. Be to, „Auksinių valandų" laikas – iki 10 val. – parinktas atsižvelgiant į tai, jog rytais įprasta sulaukti didžiausio vyresnio amžiaus žmonių srauto, todėl dabar šiuo metu jų laukia taupesnis apsipirkimas. Galiausiai, norime, jog vyresnio amžiaus žmonės, apsipirkdami IKI tinklo parduotuvėse, jaustų komfortą bei žinotų, jog čia sutaupytus pinigus jie galės panaudoti savo reikmėms, atrasti daugiau malonių patirčių, kurių taip nusipelnė", – įsitikinęs prekybos tinklo IKI rinkodaros vadovas Andrej Pometko.

Galimybė laimėti prabangią kelionę

„Auksinių valandų" su kortele „IKI Premija Senjorams" pasiūlymas vyresnio amžiaus žmones kviečia ne tik kasdien mėgautis taupesniu apsipirkimu, bet ir dalyvauti loterijoje. Jos metu kiekvieną dieną yra išrenkama net po du laimėtojus, kuriems padovanojama po vieną 20 eurų vertės knygyno tinklo „Pegasas" dovanų čekį, o pagrindinis prizas – „Didysis Baltijos kruizas" dviem asmenims.
Loterijos, kurios trukmė nuo liepos 1 iki 28 dienos imtinai, taisyklės paprastos: pirkėjai, bet kurioje IKI parduotuvėje apsipirkę bent už 10 eurų „Auksinėmis valandomis, iki 10 val., su kortele „IKI Premija Senjorams", gali registruoti pirkimo kvitą interneto svetainėje www.iki.lt.
Pagrindinio prizo laimėtojas(-a) į kelionę su savimi galės pasiimti antrąją pusę, bičiulį ar artimą draugą, nes kelionė skirta dviem asmenimis. Sėkmę lydėsiantį žmogų organizatoriai pakvies leistis į kruopščiai suplanuotą, 2000 Eur vertės kelionę: paėmimas nuo laimėtojo(-s) namų durų, kelionė autobusu, plaukimas laivu, pusryčiai ir vakarienės laivo restorane. Po Baltijos jūros bangas keliausiantis laivas nuplukdys iki Helsinkio, Stokholmo ir Rygos bei suteiks galimybę aplankyti ir pasivaikščioti po šias sostines, sudalyvauti ekskursijose.

Loterijos laimėtojas(-a) į kruizą Baltijos jūra galės vykti jau rugsėjo mėnesio pabaigoje. Loterijos taisyklės, sąlygos ir išimtys – www.iki.lt.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Dešimtmetį trunkanti IKI ir „Maisto banko“ draugystė: dosnumas už keliasdešimt milijonų eurų ir kasdienė kova su maisto švaistymu

  Su maisto švaistymo problema kovojantis paramos ir labdaros fondas „Maisto bankas“ kasdienėje veikloje susiduria su daugybe iššūkių. Vertindamas išdalijamo maisto kiekius ir paramos mastą, „Maisto banko“ plėtros vadovas Vaidotas Ilgius prisipažino, jog be geradarių ši veikla būtų praktiškai neįmanoma, ir džiaugėsi, kad šiemet sukanka jau 10 metų nuo bendradarbiavimo pradžios su didžiausiu fondo rėmėju maistu – prekybos tinklu IKI.

 • Uteniškiai, skubėkite į lauką – vietos, kuriose galite surengti unikalų pikniką

  Vasara jau čia ir savo gerąsias puses ji skleidžia kasdien. Deja, dauguma žmonių vis dar įpratę laiką planuotis griežtai iš anksto. Dėl to dauguma laisvalaikio užsiėmimų, pavyzdžiui, net ir paprastas pabuvimas gryname ore, nukeliamas savaitgaliams ar atostogoms. O juk šį džiaugsmą galime patirti ir įprastomis dienomis, vos truputį pakeitę įpročius. Tokią žinutę šį sezoną skleidžia prekybos tinklas IKI, ragindamas visus praleisti daugiau laiko lauke ir atrasi valgymo lauke pramogą.

 • Šiltnamis pasiruošęs „nutūpti“ ir viename Utenos vaikų darželyje

  „Morka padeda matyti tamsoje“, „burokėlis nudažo liežuvį“, o „pomidoras duoda kraujo ir proto“ – tai tik keli darželinukų pamąstymai, pateikti šių metų konkursui „IKI Sodinčius“. Trečią kartą šalies mastu organizuojamas projektas, skatinantis vaikų pažintį ir draugystę su daržovėmis bei vaisiais, jau atrinko dvidešimt darželių, kurie dar šį pavasarį bus apdovanoti šiltnamiais bei visa reikalinga įranga – žeme, darbo įrankiais, sėklomis ir sodinukais – pirmam derliui užauginti. Į laimingųjų sąrašą pateko ir vienas Utenos miesto vaikų darželis.

 • CLEVER: naujas privatus prekių ženklas IKI parduotuvių lentynose vertinantiems kokybę ir norintiems sutaupyti

  Akylesni prekybos tinklo IKI parduotuvių pirkėjai jau spėjo susipažinti su neseniai parduotuvėse pasirodžiusiu privačiu prekių ženklu CLEVER. Gerą kainos ir kokybės santykį žadantis prekių ženklas pakeitė iki šiol žemų kainų kategorijoje pagrindinę poziciją užėmusią CENTO gaminių liniją ir savo pavadinimu sufleruoja apie galimybę apsipirkti protingai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7444
Vakar apsilankė:8835
Šią savaitę apsilankė:16279
Šį mėnesį apsilankė:195736
Viso (nuo 2015-02-16):12246086
Šiuo metu naršo:
137
2020-01-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!