Automobilių nuoma 2019 metais. Kas mūsų laukia?
AktualijosAutomobilių nuoma 2019 metais. Kas mūsų laukia?
2019 birželio 14, Penktadienis 09:44

Automobilių nuoma 2019 metais. Kas mūsų laukia?

Automobilių nuoma 2019 metais. Kas mūsų laukia?

Kiekvienais metais versle diegiamos naujovės. Automobilių nuomos verslas nėra išimtis. Pirmiausia klientai sulaukia naujų automobilių. Įmonės rūpinasi, kad vartotojai būtų tinkamai pasirūpinti ir gautų aukšto lygio paslaugos. Aišku, kad tokį verslo modelį taiko ne visos įmonės. Rimtai dirbančios kompanijos visuomet galvoja apie ateitį, tad ir 2019 metais reikia laukti naujovių. Automobilių nuoma nėra paprasta paslauga. Iš pirmo žvilgsnio taip gali atrodyti, tačiau tiems, kam ji dažnai reikalinga gerai supranta, kiek daug darbo reikia atlikti, kad vartotojus pasiektų kokybiški ir techniškai tvarkingi automobiliai. Įsivaizduokite, kad jums reikia prižiūrėti du šeimos automobilius. Tai nemažai laiko ir jėgų reikalaujantis procesas, tačiau automobilių nuomos kompanijos disponuoja dideliu transporto priemonių kiekiu, todėl suprantama, kad dirbti reikia daug ir sunkiai. Aišku, kad tie verslai, kurie gilinasi į verslo smulkmenas gali viską atlikti lengviau ir suteikti standartizuotas, aukštos kokybės paslaugas.

Kam mums reikalinga automobilių nuoma?

Pats pirminis paslaugos tikslas suteikti transporto priemone trumpam laikotarpiui. Juk dažniausiai automobilis mums reikalingas kelioms dienoms. Atvažiuojate į kitą miestą ar į kitą valstybę. Keliauti viešuoju transportu ne visuomet patogu, o ir būkime sąžiningi - pripratus važinėti automobiliu, nesinori jį pakeisti autobusu ar troleibusu. Taigi, tokia paslauga yra itin aktuali ir vis daugiau lietuvių supranta, kad tai patogu ir nėra brangu. 2019 metais pasaulyje atsiranda nauja tendencija. Automobiliai nuomojami kelioms valandoms. Lietuvoje tai jau realizuoja ne viena įmonė. Kas mūsų laukia? Reikia suprasti, kad ateityje automobilių nuomos paslaugomis naudosis vis daugiau žmonių. Jau dabar kalbama, kad bus sugriežtinta automobilių priežiūra ir bus reikalingi tam tikri sertifikatai. Tokie pakeitimai ne tik sumažins automobilių kiekį pas privačius klientus, bet ir sumažins nelaimingų atsitikimų procentą. Gana dažnai auto avarijos priežastimi tampa techniškai netvarkingi automobiliai. Šios problemos sprendimus ateityje važinėsime su naujais automobiliais, tačiau jie priklausys didelėms kompanijoms.

Kiek paslaugos kainuoja?

Nereikia galvoti, kad tokios paslaugos kainuoja labai brangiai. Didelė konkurencija įtakoja ir kainas, todėl klientai vis dažniau sulaukia konkurencingų pasiūlymų rinktis naujus automobilius ir už tai mokėti gana mažas sumas. Aišku, kad visuomet galima rasti įmonių, kur automobilių nuoma gali kainuoti gana brangiai. Dažnai tai yra tiesiog nesugebėjimas konkuruoti rinkoje arba siūlomos papildomos paslaugos. Tendencija tokia, kad klientai nori pilno paslaugų paketo. Niekas nenori rūpintis automobilio kuro užpildymu, automobilio plovimu ar kitais klausimai. Patogiausia susimokėti ir gauti paruoštą automobilį. Taigi, kaip jau supratote ateitis bus įdomi. Laukia pokyčiai, kurie įtakos ir visų mūsų gyvenimus.

                                                                                                                                                                                           Daugiau skaityti: Autogrupe.lt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1632
Vakar apsilankė:8622
Šią savaitę apsilankė:33192
Šį mėnesį apsilankė:44006
Viso (nuo 2015-02-16):14311166
Šiuo metu naršo:
61
2020-08-07
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!