Geras žodis ir skanus maistas gydo geriau už vaistus
AktualijosGeras žodis ir skanus maistas gydo geriau už vaistus
2019 gegužės 28, Antradienis 14:18

Geras žodis ir skanus maistas gydo geriau už vaistus

Geras žodis ir skanus maistas gydo geriau už vaistus
 • Deimantė KAZOKAITĖ
 • 35 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Utenos Kristaus Žengimo į dangų parapijos globos namų (toliau – Globos namai) bendruomenė gegužės mėnesio pradžioje paminėjo savo veiklos 20-metį. Uteniškių senąja vadinamoje bažnyčioje vykusių šv. Mišių, kurias aukojo dabartinis Globos namų direk­torius minėtos parapijos klebonas Kęstutis Palep­šys ir buvęs jų vadovas Daugailių Šv. Antano Padu­viečio parapijos klebonas Saulius Kalvaitis, metu už sąžiningą, kruopštų, pasiaukojantį ir nuoširdų dar­bą apdovanoti ilgamečiai įstaigos darbuotojai, pri­siminti į amžinybę iškeliavę jų kolegos, globotiniai. Šventę paįvairino svečių sveikinimai ir jaunųjų Ute­nos meno mokyklos talentų dovanota koncertinė programa. „Utenos diena“ kviečia su ką tik jubilie­jų atšventusiais Globos namais susipažinti artimiau.

Daugiau apie tai skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena".

Autorės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Su Carito atstovais aptarti skaudūs socialiniai klausimai

  Gegužės 9 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi Vilniaus arkivyskupijos Carito vadovė Jolita Matulaitytė ir pavaduotojai veiklai Rita Augutienė ir Vladyslavas Bortkevičius. Juos lydėjo Ignalinos parapijos klebonas Vidas Smagurauskas ir Carito vaikų dienos centro „Eldoradas“ vadovė Vaiva Juršėnienė. Svečiai susitiko su Ignalinos rajono savivaldybės meru Justu Rasiku ir mero pavaduotoju Manfredu Žymantu.

 • Gimnazijos jubiliejus: sėkmės pamokos ir šilti susitikimai

  Antradienį, spalio 25 dieną, Utenos Dauniškio gimnazija prasmingu renginiu, sukvietusiu daug garbingų svečių, paminėjo mokyklos 45-ąjį gimtadienį. Į šventę atvyko Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, buvę mokytojai, kiti svečiai.

 • Parapijiečių meilę ir pagarbą kunigas užsitarnavo savo paprastumu bei nuoširdumu

  Prieš tris dešimtmečius į nedidelę ir atokią Spitrėnų Švč. Mergelės Marijos, Taikos Karalienės, parapiją atvykęs vos penkerių metų kunigystės patirtį turintis kunigas Povilas Klezys rado gerokai apleistą kleboniją su langus gožiančiais krūmokšniais ir žolėmis apsivijusiu taku, vedančiu prie vandens versmės – šulinio. Tačiau tai neišgąsdino jauno dvasininko: jis pamažu kūrėsi Spitrėnų bažnytkaimyje, susidraugavo su vietos gyventojais, kuriuos iki šiol vadina pačiais geriausiais parapijiečiais pasaulyje.

 • LPS „Bočiai“ Utenos bendrijai – 15

  Birželio 7 dieną Utenos kultūros centre vyko šventė – LPS „Bočiai“ Utenos bendrija (pirmininkas Vladas Žilėnas) minėjo 15 metų veiklos sukaktį.

 • Antanas Sireika švenčia šešiasdešimtmetį

  Vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšinio trenerių Antanas Sireika šventė savo šešiasdešimties metų jubiliejų.

 • 90-mečio proga pasveikinta kvyklietė

  Spalio 15 dieną Kvyklių kaimo gyventoja Ona Vedrickienė šventė garbingą 90-mečio jubiliejų. Seniūnas Saulius Gaižauskas, Kvyklių seniūnaitijos seniūnaitis Valdemaras Paškonis ir socialinė darbuotoja Rima Petrošienė aplankė garbingą jubiliatę. Ji gyvena su marčia Regina Vedrickiene. Ona Vedrickienė šviesaus proto, džiaugėsi marčios ir anūkės priežiūra. Jubiliatė apdovanota jubiliejine juosta, gėlėmis ir kuklia prisiminimo dovanėle.

 • Ilzenbergo dvarui – 500 metų

  Praėjusį savaitgalį gausybė žmonių traukė ne tik į Rokiškio miesto sukaktuvių paminėjimą, bet ir į Latvijos pasienyje vykstančią Ilzenbergo dvaro (Rokiškio r.) 500 metų jubiliejaus šventę. Jos metu paminėta Baltų vienybės diena, svečiams pristatyta ir penkerius metus rašyta knyga apie šį dvarą. Lankytojus nudžiugino naujam gyvenimui prikeltas šimtametis parkas, naujomis spalvomis nušvito dvaro rūmai, jau atstatyti ir visi dvarvietės pastatai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:10029
Vakar apsilankė:9249
Šią savaitę apsilankė:46038
Šį mėnesį apsilankė:194446
Viso (nuo 2015-02-16):12545880
Šiuo metu naršo:
140
2020-02-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!