Naujai išrinktos rajono tarybos nariai prisiekė dirbti žmonėms
AktualijosNaujai išrinktos rajono tarybos nariai prisiekė dirbti žmonėms
2019 balandžio 11, Ketvirtadienis 15:00

Naujai išrinktos rajono tarybos nariai prisiekė dirbti žmonėms

Naujai išrinktos rajono tarybos nariai prisiekė dirbti žmonėms
 • Vytautas RIDIKAS
 • 52 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ketvirtadienį, balandžio 11 dieną, iki pietų vykęs naujosios rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis pažėrė įvairių netikėtumų. Jo metu ne tik prisiekė naujieji ir senieji rajono politikai, buvo laikinai paskirtas savivaldybės administracijos direktorius, bet slaptu balsavimu išrinktas ir naujas mero pavaduotojas.

Į Tarybą rinkėjai tarp 25 Tarybos narių išrinko net 10 naujų politikų, tarp kurių yra ir viena šalyje jauniausių politikių Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistė 18-metė konservatoriams atstovaujanti Eglė Zarankaitė. Tarp visų šalies socialdemokratų jauniausias Tarybos narys – Paulius Čyvas.

Ketvirtadienį iki pietų vykusio Tarybos posėdžio metu Utenos rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkei Rolandai Gudynienei savivaldybės tarybos nario priesaiką davė Linas Bražionis (Lietuvos socialdemokratų partija), Jurijus Blakunovas (Visuomeninis rinkimų komitetas „Kartu už Utenos kraštą"), socialdemokratai Raimundas Čepukas ir Paulius Čyvas, Rimantas Dijokas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Albinas Grincevičius (Valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Visuomeninio rinkimų komiteto lyderis Marijus Kaukėnas, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Utenos skyriaus lyderis Vytautas Kazela, socialdemokratas Virginijus Keraminas, konservatorius Raimundas Kelevišius, socialdemokratas Vaidas Lankauskas, Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašui atstovaujanti nepartinė Roberta Macelienė, Sigitas Mecelica (Lietuvos žaliųjų partija), Visuomeninio rinkimų komiteto „Kartu už Utenos kraštą" atstovai Robertas Miliauskas, Arvydas Paleckis ir Daiva Pečionė, Utenos konservatorių lyderis Egidijus Puodžiukas su tos pačios partijos atstovu jaunuoju politiku Mindaugu Rameliu, valstietis, palikęs administracijos direktoriaus postą ir nusprendęs tapti politiku, Jonas Slapšinskas, Darbo partijos Utenos skyriaus lyderis, balsų dauguma (13 prieš 12) slaptu balsavimu išrinktas į mero pavaduotojus Vitalijus Šeršniovas, konservatorius Kęstutis Udras, Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašo atstovas nepartinis Žydrūnas Urbonas, buvęs mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė Eglė Zarankaitė. Paskutinis prisiekė rinkėjų valia meru išrinktas Alvydas Katinas (Lietuvos socialdemokratų partija).

Plačiau apie visus kitus įvykius skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena".

Autoriaus nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Po audringų ataskaitų tvirtinimų – savivaldybės administracijos struktūros pakeitimai

  Tradiciškai paskutinį mėnesio ketvirtadienį vykusiame rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdyje dalyvavo beveik visi politikai, išskyrus Robertą Miliauską, kuris pirmininkaujančiam merui Alvydui Katinui atsiuntė raštą, jog dėl pandemijos paskelbimo viešuose posėdžiuose jis nedalyvaus. Šį kartą Taryba balsavo net už 49 klausimų svarstymą. Pasibaigus posėdžiui paaiškėjo, jog trys iš jų atidėti ir sprendimai nepriimti.

 • Tarybos posėdyje – sveikinimų su jubiliejais lavina

  Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis šį ketvirtadienį prasidėjo darbotvarkės pritarimu. Paraginus pirmininkaujančiam rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, posėdžio metu dalyvaujantys 24 nariai balsavo vienbalsiai. Posėdyje nedalyvavo Robertas Miliauskas, kuris, pasak A. Katino, išvykęs į užsienį.

 • Prisiekė naujas Tarybos narys

  Ketvirtadienį po mėnesio pertraukos prasidėjusiame Utenos rajono savivaldybės tarybos 7-ajame posėdyje buvo nuspręsta svarstyti 37 klausimus ir kelias informacijas. Į posėdį atvyko visi rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) nariai.

 • Šį kartą direktoriaus pavaduotojai balsų pakako

  Ketvirtadienį, birželio 13 dieną, vykusiame Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) 4-ajame posėdyje iš antro bandymo buvo išrinkta Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja jau aštuonerius metus šiose pareigose dirbusi Zita Ringelevičienė. Praėjusiame Tarybos posėdyje surinkus vienodą balsų skaičių (12–12; 9 prieš , susilaikė 3 Tarybos nariai) ji nebuvo išrinkta.

 • Tarybos nariai susirinko į paskutinį šios kadencijos posėdį

  Ketvirtadienį Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdyje dalyvavo visi 24 nariai, nes vienas iš jų Darius Šinkūnas, tapęs bendrovės „Utenos šilumos tinklai“ direktoriumi, Vyriausiai rinkimų komisijai privalėjo pateikti atsistatydinimo prašymą iš Tarybos narių.

 • Taryboje buvo priimtas šių metų biudžetas

  Vasario 21 dieną, ketvirtadienį, prasidėjusioje Utenos rajono savivaldybės taryboje buvo numatyta svarstyti 28 klausimus, tačiau papildžius vienu klausimu dėl įgaliojimų suteikimo savivaldybės vadovų veiklos vertinimą perleisti mero pavaduotojui Vidmantui Valinčiui, nes, kaip tarybos nariams paaiškino savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius vedėjas Egidijus Šinkūnas, meras negali vertinti Dauniškio gimnazijos vadovės veiklos (ten dirba jo žmona Daiva), papildomas klausimas buvo priimtas svarstymui. Vienbalsiai priimti svarstyti 29 klausimai, tarp kurių vienas iš pagrindinių yra rajono savivaldybės biudžeto priėmimas. Posėdyje nedalyvavo Gediminas Valdas Griškevičius ir Raimundas Čepukas.

 • Meras savo pavaduotojui linkėjo nebūti drūtam ir nekandidatuoti į merus

  Ketvirtadienį Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) nariai susirinko į posėdį, kurio darbotvarkę papildė vienu klausimu. Rugpjūčio 30 dieną darbotvarkėje buvo svarstomi 26 klausimai, tarp kurių – dvi informacijos. Tarybos posėdyje nedalyvavo valstietis Vytautas Kazela, socdemė Roberta Macelienė ir konservatorius Kęstutis Udras.

 • Taryboje buvo svarstomi 32 klausimai

  Ketvirtadienį Utenos rajono savivaldybės taryba (toliau – Taryba) darbą pradėjo neįprastai: nors posėdžio pradžioje buvo patvirtinti 34 klausimai, merui Alvydui Katinui perskaičius sveikatos apsaugos ministro Aurelijus Verygos įsakymą dėl funkcijų perėjimo ministerijai, buvo sprendžiama dėl dviejų klausimų svarstymo tikslingumo.

 • Tarybos nariai taršė merą

  Ketvirtadienio rytą prasidėjusiame Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo nutarta laikytis anksčiau skelbtos darbotvarkės ir ji patvirtinta. Svarstyti 47 klausimai, tarp kurių – trys informacijos, susirinko 22 nariai. Kaip pranešė posėdžiui pirmininkaujantis rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, dėl įvairių priežasčių nedalyvavo Vytautas Kazela, Žydrūnas Urbonas ir Liuonius Purvinis.

 • Taryba patvirtino rajono savivaldybės biudžetą

  Antrasis šių metų Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis ketvirtadienį, vasario 22 dieną, prasidėjo darbotvarkės tvirtinimu. Jai pritarė visi posėdyje dalyvavę rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) nariai. Posėdyje dėl ligos nedalyvavo Gediminas Valdas Griškevičius. Prieš tvirtinant darbotvarkę, kurioje buvo svarstomi 44 klausimai, aptartas opozicijos siūlymas įtraukti į darbotvarkę svarstyti ir klausimą dėl tolygaus atstovavimo stebėtojų tarybose, turint mintyje, kad jose būtų ir opozicinių partijų atstovų. Tačiau šiam siūlymui pritarus tik aštuoniems politikams, klausimas buvo atmestas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5847
Vakar apsilankė:5566
Šią savaitę apsilankė:5847
Šį mėnesį apsilankė:38564
Viso (nuo 2015-02-16):14062556
Šiuo metu naršo:
75
2020-07-06
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!