AktualijosKompanijos „Už saugią Lietuvą“ susitikime – pagyros Utenos rajono savivaldybei
2017 spalio 09, Pirmadienis 13:26

Kompanijos „Už saugią Lietuvą“ susitikime – pagyros Utenos rajono savivaldybei

Kompanijos „Už saugią Lietuvą“ susitikime – pagyros Utenos rajono savivaldybei
  • Jurgita ULKIENĖ
  • 6 foto
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Spalio 6 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo surengtas devintasis LR Prezidentūros inicijuotas nacionalinės socialinio saugumo kompanijos „Už saugią Lietuvą" įvairių institucijų atstovų susitikimas, kuriame buvo aptariamas vaikų globos ir įvaikinimo sistemos pertvarkos procesas, savivaldybių tarybų patvirtinti socialiniai planai, siekiant, kad mažiausi mūsų visuomenės nariai – kūdikiai ir vaikai iki 3 metų nepatektų į institucinius globos namus, o pagal galimybes liktų šeimoje arba būtų apgyvendinti šeimynoje.

Susitikime dalyvavo socialinės apsaugos ir darbo ministro pavaduotoja Vilma Šilalienė, ministro patarėja Kristina Paulikė, Utenos regiono pertvarkos procesų ekspertas Gytis Baltrūnas, nevyriausybinės organizacijos (NVO) „Gelbėkit vaikus" generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė, NVO vaikams konfederacijos direktorė Elena Urbonienė, projekto „Pertvarka" viešinimo ir komunikacijos ekspertė Vaiva Arnašė, Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro socialinė darbuotoja Monika Murnikaitė. Į Utenos rajono savivaldybės administraciją taip pat atvyko Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Anykščių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, minėtų savivaldybių vaikų teisių apsaugos ir socialinių reikalų skyrių vedėjai.

Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Nominacijos įteiktos dviem Panevėžio ir Utenos apskrities bendrovėms

    Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad specialiai įsteigtomis nominacijomis šią savaitę apdovanojo dvi Panevėžio ir Utenos apskričių įmones. Nominacija „Geriausia Panevėžio apskrities įmonė mažųjų mokesčių mokėtojų segmente 2017 m.“ atiteko UAB „Panevėžio ketus“, o nominacija „Geriausia Utenos apskrities įmonė mažųjų mokesčių mokėtojų segmente 2017 m.“ įteikta Anykščiuose veikiančiai UAB ESSPO.

  • „Utenis" įsibėgėja lenktynėse dėl aukso

    „Utenio" futbolininkai namie 4:1 nugalėjo Kazlų Rūdos „Šilą" ir dabar turi tiek pat taškų, kaip ir kiti du I lygos lyderiai Kauno „Stumbras" ir Vilniaus MRU.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:13967
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:54193
Šį mėnesį apsilankė:122403
Viso (nuo 2015-02-16):13196568
Šiuo metu naršo:
173
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!