Utenoje išdalytos verslo nominacijos

Utenoje jau tapo gražia tradicija metų pabaigoje įvertinti verslininkų triūsą. Šiemet verslo nominacijos buvo įteiktos net devyniems nominantams, tarp kurių – ir didelės, ir mažos įmonės.

Verslininkus vertino ne tik Utenos rajono savivaldybė, bet ir Utenos verslo informacijos centras, šiemet švenčiantis 10-ties metų jubiliejų.
Šventėje dalyvavę svečiai, tarp kurių buvo Seimo nariai Milda Petrauskienė ir Eduardas Šablinskas, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas ir daugelis kitų, sveikino Verslo informacijos centro darbuotojus su gražia sukaktimi, o šio centro vadovė Irina Šeršniova ir rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas įteikė ir spaudė rankas devynių nominacijų nugalėtojams.
Šiemet nominacija „Grįžtu į Lietuvą” buvo įvertinta UAB „Krispada” ir jos vadovė Kristina Valiulytė, kuri grįžo iš emigracijos bei Utenoje įkūrė grožio ir sveikatingumo centrą. Šios nominacijos rėmėjas – Medicinos bankas.
Nominacijoje „Jaunas ir verslus” nugalėtojais pripažinti MB „Paletės baras” steigėjai Kasparas Mociūnas ir Karolis Antanas Stankevičius. Įdomu tai, jog šie jaunieji Utenos verslininkai savo verslą pradėjo dar būdami gimnazistais. Nominacijos rėmėjas – „Swedbank”.
Nominacijoje „Už Utenos vardo garsinimą” įvertinta Vytauto Samsono vadovaujama bendrovė „Umaras”. Šios nominacijos rėmėjas – Utenos rajono savivaldybės administracija ir Utenos verslo informacijos centras
Tradicinėje nominacijoje „Versli moteris” šiemet įvertinimo nusipelnė jau 10 metų sėkmingai verslą vykdanti, buhalterinės apskaitos ir kitas paslaugas teikianti direktorės Vijolės Satkauskienės vadovaujama įmonė „Verslo barometras”, kurią rėmė šios bendrovės kaimynas – „Šiaulių bankas”.
Nominacijoje „Už eksporto plėtrą” dėmesio susilaukė jau ne pirmus metus Utenoje sėkmingai dirbanti ir šiais metais sėkmingai išplėtusi eksporto rinkas bendrovė „Nosted Mechanika”, kuriai vadovauja Dainius Tvarijonas, iš rėmėjų „DNB bankas” vadovų rankų atsiėmęs ir prizą.
Šiemet įvertinimo už jaunimo įdarbinimą susilaukė AB „Utenos trikotažas”, kuriam vadovauja gen. direktorius Gintautas Bareika. Šiemet ši įmonė įdarbino daugiausia jaunų žmonių, todėl neatsitiktinai šios nominacijos rėmėjas buvo Utenos teritorinė darbo birža su direktoriumi Egidijumi Puodžiuku priešakyje.
Nominacijoje „Saugiausias juridinis asmuo” pripažinta UAB „Utenos mėsa”, kuriai vadovauja direktorius Virginijus Kantauskas. Šios nominacijos rėmėjas pirmą kartą buvo Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir jo vadovas Vytautas Vaiškūnas.
Nominacijoje „Už mokslo ir verslo partnerystę” įvertinta bendrovė „Bikuvos prekyba” (direktorius Gintaras Sadaunikas) per 2014 metus daugiausiai Utenos kolegijos studentų įdarbinusi ir suteikusi galimybę atlikti praktiką įmonė. Šios nominacijos rėmėju tapo „Utenos kolegija” su direktoriumi dr. prof. Gintautu Bužinsku.
Paskutinėje šių metų nominacijoje buvo pastebėta ir statybinė bendrovė „Duventa”, kuriai vadovauja Rimantas Šaučiūnas. Nominacijos rėmėjas – „Švyturys – Utenos alus”, kurią įteikė Utenos daryklos vadovas Marius Šveistrys.

„Utenos dienos” inf.

Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas