Lietuvoje naudotų automobilių supirkimas

Nuo šių metų spalio mėnesio pirmos dienos įsigaliojo įstatymas, kai ilgą laiką neapdrausti ar be techninės apžiūros lengvieji automobiliai, motociklai bei sunkvežimiai buvo išregistruoti. Netvarkingų transporto priemonių atsirado apie 800 000 ir jos jau nebegali dalyvauti eisme. Kur tokius ar dar neišregistruotus automobilius dėti, iš dalies ėmėsi spręsti ir gerai uteniškiams pažįstama įmonė UAB „Regtoma”.

Senas automobilių parkas

Lietuva turi vieną iš seniausių automobilių parkų visoje Europoje. Tiesa, situacija turėtų pasikeisti, nes buvo išregistruota apie 36 proc. visų transporto priemonių, kurių daugiausia jau ne pirmos jaunystės. Dabar kiekvieną dieną spaudoje ar per televiziją galime matyti policininkus, nusukančius tokių netvarkingų transporto priemonių numerius, bei transportuojamus automobilius. Tačiau kiekvienam tokios transporto priemonės savininkui iškyla problema, ką su ja daryti. „Viskas labai paprasta, tereikia paskambinti mums ir gauti pasiūlymą”, – sakė UAB „Regtoma” direktorius Regimantas Tamošiūnas. Vadovo teigimu, įmonė jau daugelį metų užsiima Lietuvoje eksploatuotų automobilių supirkimu bei jų pardavimu. „Jei automobilis buvo išregistruotas, dabar jį paruošti ir priregistruoti iš naujo bus išties didelis galvos skausmas kiekvienam. Taigi, ar verta tai daryti?”, – retoriškai klausė „Regtomos” vadovas. Pasak jo, geriausia jau nebenaudojamus automobilius parduoti dar iki jų išregistravimo, nes tuomet jie sutvarkyti gali tarnauti kitam uteniškiui arba iškeliauti į kitą šalį. Už tokius automobilius ir kaina pasiūloma didesnė. Bet kokiu atveju visuomet galima pasiskambinti „Regtomos” vadybininkui tel. 8 698 20 823 ir paklausti kiek vienas ar kitas automobilis vertas. Taigi kiekvienas, nusprendęs žiemai automobilį pastatyti į garažą be draudimo ar su pasibaigusia technine apžiūra, turėtų gerai susimąstyti, ar dar galės ją eksploatuoti kitais metais, ar nevertėtų jos parduoti, juk dingtų galvos skausmas ir dar galima būtų gauti pinigų.

Automobilių statymas daugiabučių namų kiemuose

Tai opi miesto problema, kurią ne kartą jau svarstė ir Eismo saugumo komisija prie rajono savivaldybės, tačiau sprendimų kol kas nėra. Daugelis šeimų turi vieną ar kelis automobilius, o užtektinai jiems vietos prie daugiabučių namų tiesiog nėra. Taigi, jei automobilis jau nebenaudojamas, ar neverta pagalvoti apie jo pardavimą. „Tokiu atveju laimi visi”, – įsitikinęs R. Tamošiūnas. Anot jo, daugiabučių namų kiemuose atsiranda daugiau laisvų vietų, automobilio savininkui nebereikia galvos skausmo, jis dar gauna pinigų, o kiti uteniškiai ar kitų miestų žmonės jau paruoštą bei sutvarkytą automobilį gali įsigyti gerokai pigiau nei parvežtą iš Vakarų Europos ir dar keletą metų juo važinėti. UAB „Regtoma” superka visų tipų lengvuosius automobilius, nepriklausomai, ar jis 20 metų senumo, ar su kokiu defektu, ar visai nevažiuojantis, gali būti ir po eismo įvykio.

Kitos „Regtomos” paslaugos

„Jei uteniškiui pasiūlyta rinkos kaina už automobilį netinka, mes jam turime kitą pasiūlymą – galima automobilį statyti į pardavimo aikštelę, kurią gerai žino tiek svečiai iš Rytų, tiek lietuviai”, – tvirtino R. Tamošiūnas ir pridūrė, jog pastatyto uždaroje aikštelėje automobilio saugojimas visą parą tekainuoja apie du litus ir jokie kiti mokesčiai neimami.
Jau ne vienerius metus UAB „Regtoma” prekiauja ne tik automobiliais, bet ir kokybiškomis malkomis, kurios gaminamos iš geros malkinės medienos, todėl yra ypač kaitrios.

Jei jau šiandien norite pasiteirauti dėl automobilio pardavimo, galite skambinti tel. 8 698 20 823 ir išsikviesti UAB „Regtoma” vadybininką arba užsukti į automobilių prekybos ir saugojimo aikštelę šalia kelio į Kauną adresu: Utena, J. Basanavičiaus g. 2H (šalia PC „Moki – Veži”).                                          

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas