Profesionalus spuogų gydymas lazeriu

Domina spuogų gydymas lazeriu? Klinikoje „Vivus Sanus“ konsultuoja ir įvairias grožio procedūras teikia didelę darbo patirtį sukaupę, nuolat savo profesinius įgūdžius tobulinantys bei tikslinių žinių grožio procedūroms profesionaliai atlikti turintys savo srities ekspertai. Norėdami sužinoti apie teikiamų grožio paslaugų asortimentą, skaitykite toliau!

Švarios odos svarba bendrai fizinei gerovei

Yra žinoma, kad švari, stangri ir elastinga oda turi reikšmingos įtakos bendrai žmogaus savijautai. Taip yra visų pirma todėl, kad jaunatviška oda atsiliepia bendrai pakilusiu organizmo tonusu. Be to, toks žmogus yra kur kas patrauklesnis, kas padeda užtikrinčiau jaustis tiek asmeninėje, tiek ir profesinėse srityse.

Odos švarą apsprendžia geras odos porų veikimas bei tinkamas įvairių šlakų, tokių kaip kad praktaitas, šalinimas. Šiuo klausimu ne ką mažiau svarbus ir perteklinių bei nepageidaujamų odos darinių nebuvimas. Randai, karpos, apgamai, riebalinės sankaupos ar kitokie pigmentiniai dariniai ne tik kad nesuteikia jokios estetinės vertės, bet ir kenkia odos sveikatai, taip mažindami bendrą žmogaus biologinį potencialą.

Lazeriu atliekamų procedūrų specifika

Šiuolaikinės dermatologijos/dermatovenerologijos kontekste įvairios estetinės procedūros, atliekamos lazerio pagalba būna labai įvairios. Kalbama apie tokius dalykus, kaip veido raudonio šalinimas, nepageidaujamų plaukelių šalinimas, išsiplėtusių kapiliarų odos paviršiuje šalinimas, galų gale – suglebusios odos stangrinimas ir netgi šviežių randų korekcijos. Taip pat klinikoje atliekamas ir spuogų šalinimas lazerio pagalba.

Dermatovenerologinės paslaugos

Dermatovenerologijos paslaugos apima tokias odos priežiūros procedūras kaip odos, plaukų, nagų, venerinių ligų diagnostika bei gydymas, nereikalingų odos darinių šalinimas anglies dvideginio pagalba arba NdYag lazeriu, skirtingų odos darinių dermatoskopinis ištrynimas bei nepageidaujamų odos darinių šalinimas histologiniu ir/ar chirurginiu metodais.

Spuogų šalinimas lazeriu Jūsų odos jaunystei užtikrinti! Kreipkitės jau dabar ir ilgai neatidėliodami, nes laikui bėgant odos problemos įsisenėja ir tampa tik dar sunkiau gydomos. Profesionalūs dermatovenerologinių paslaugų teikėjai bei odos priežiūros ekspertai maloniai pakonsultuos ir suteiks visas reikiamas odos priežiūros paslaugas.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas