Kodėl derėtų apsidrausti nuo vėžio?

Šiais laikais apdrausti galima praktiškai viską, ne išimtis yra ir sveikata. Ir egzistuoja tikrai toli gražu ne vien bendrieji sveikatos draudimai. Štai draudimo bendrovė „Compensa Life“ jau kurį laiką turi specialų draudimą „Oncodrop“ nuo vėžinių susirgimų.

Šiame tekste aptarsime keletą tokio pobūdžio draudimo pliusų. Pakalbėsime apie tai, kodėl „Oncodrop“ draudimas būtų reikalingas kiekvienam iš mūsų.

Ypač naudingas tiems, kurių šeimoje buvo vėžinių susirgimų

Jeigu jūsų artimoje aplinkoje yra buvę žmonių, kurie sirgo vėžiu, tuomet jūs tikrai esate papildomos rizikos grupėje. Žinoma, tai dar toli gražu nereiškia, kad jūs susirgsite vėžiu, tačiau tokia galimybė tikrai yra šiek tiek didesnė.

Tokie žmonės dažnai linkę sau „pripaišyti“ vėžio simptomus. Todėl pasirinkę papildomą prevencinę priemonę, patys jaustumėtės geriau ir turėtumėte papildomą saugiklį. Tai taip pat yra labai svarbu, todėl jeigu skaitydami šias eilutes pagalvojote apie save, tikrai turėtumėte pagalvoti apie „Oncodrop“ draudimą.

Gautumėte dar vieno eksperto vertinimą

Kai einame pas gydytojus visuomet norime patekti pas pačius geriausius. Tad natūralu, kad užklupus baisiai ligai taip pat norėtųsi, kad mūsų sveikatos būklę vertintų tik patys geriausi, pačios aukščiausios klasės specialistai.

Šiuo atveju, jeigu jūs būtumėte apsidraudę „Oncodrop“ draudimu, sulaukę teigiamos diagnozės, jūs nemokamai gautumėte antrąją medicininę nuomonę iš geriausių pasaulyje tos srities medikų, dirbančių vėžio gydyme pirmaujančiuose medicinos centruose. Dar vienas ekspertų vertinimas būtų itin svarbus planuojant jūsų tolimesnį gydymą.

Apdraudžiate ne tik save, bet ir vaikus

Sakoma, kad savo vaikus mes mylime netgi labiau nei save pačius, tokiu atveju jums taip pat tikrai patiks „Oncodrop“ draudimas. Formaliai vaikų individualiai šiuo draudimu apdrausti negalima, tačiau jeigu apsidrausite patys, tuomet vaikams iki pilnametystės šis draudimas įsigalios automatiškai.

Draudimo sutartis galioja penkerius metus, tad tokį patį laikotarpį apdrausti būtų ir jūsų vaikai. Vėliau galėsite sudaryti naują sutartį atnaujintomis sąlygomis.

Labai paprastai sudaroma sutartis

Dar vienas šio draudimo pliusas – itin lengvai sudaroma sutartis. Ją pasirašyti galima tiesiog internetu. Jums tereikės atsakyti į keletą klausimų apie savo sveikatos būklę. Jei esate sveiki ir į visus klausimus atsakysite neigiamai, galėsite sumokėti pirmąją įmoką, kurios dydis priklausys nuo jūsų amžiaus ir pasirenkamos draudimo apsaugos sumos, ir draudimas įsigalios jau kitą dieną.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas